Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Jason Statham


 • Popular Mechanic: Resurrection (2016)

  Mechanic: Resurrection (2016)

  nga Admin Shtuar 4,031 Shikime / 4 Likes

  Artur Bishop mendonte se mund ta linte pas të kaluarën e tij si vrasës, por një nga armiqtë e tij më të vjetër, Krein, nuk e lejoi. Duke i rrëmbyer të dashurën, Xhina, Arturit i duhet të ekzekuto

  Featured
 • Popular The Italian Job (2003)

  The Italian Job (2003)

  nga Admin Shtuar 1,775 Shikime / 0 Likes

  Në Venecia, Itali, një ekip i ekspertëve të thesareve vjedhë një shumë prej 35 milionë dollarëve në shufra të arit.Një nga ekspertet e tradhtonbandëndhe e merr të gjithë arin p&eum

  Featured
 • Popular London (2005)

  London (2005)

  nga Admin Shtuar 1,371 Shikime / 1 Likes

  London është një aventurë e ngarkuar me drogë e cila e ka qendrën në një festë në një apartament Nju Jorku ku një i ri po mundohet të rikthehet me ish-të dashurën e tij. Shkarko Fi

  Featured
 • Popular Snatch. (2000)

  Snatch. (2000)

  nga Admin Shtuar 1,260 Shikime / 1 Likes

  Organizatorë të paskrupullt të boksit ilegal, bastexhinj të dhunshëm, një gangster rus, grabitës të paaftë amatorë dhe një argjendar gjoja çifut luftojnë për të gjetur një d

  Featured
 • Popular Revolver (2005)

  Revolver (2005)

  nga Admin Shtuar 1,036 Shikime / 0 Likes

  Lojtari i kumarit Xhejk Grin i hyn një loje që me shumë mundësi do të ketë pasoja vdekjeprurëse. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ZDvniunYSjA

  Featured
 • Popular Furious 7 (2015)

  Furious 7 (2015)

  nga Admin Shtuar 2,796 Shikime / 6 Likes

  Shou kërkon të hakmerret ndaj Dominik Toretos dhe familjes së tij për vdekjen e vëllait të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/IxidIKVrZwY

  Featured
 • Popular Safe (2012)

  Safe (2012)

  nga Admin Shtuar 2,417 Shikime / 4 Likes

  Mei, një vajzë 12 vjeçare kujtesa e së cilës mban një kod të paçmuar numerik, e gjen veten të ndjekur nga triadat kineze, mafia ruse, dhe policët e korruptuar korruptuar të Nju Jorkut. Ardhja n&eu

  Featured
 • Popular Wild Card (2015)

  Wild Card (2015)

  nga Admin Shtuar 2,543 Shikime / 2 Likes

  Kur një truprojë në Las Vegas me aftësi vdekjeprurëse dhe vesin e kumarit futet në telashe me mafien, ai ka një letër të vetme në dorë… ose gjithçka, ose asgjë… Shkarko Filmi

  Featured
 • Popular The Expendables (2010)

  The Expendables (2010)

  nga Admin Shtuar 2,425 Shikime / 2 Likes

  Historia e një grupi mercenarësh që paguhen nga Mr.Church për të kryer një punë shumë të rrezikshm. Ato duhet të vrasin diktatorin e një ishulli të vogël në Amerikën e Jugut i cili

  Featured
 • Popular Crank: High Voltage (2009)

  Crank: High Voltage (2009)

  nga Admin Shtuar 2,819 Shikime / 0 Likes

  Chelios përballet me një mafioz kinez i cili i ka vjedhur zemrën dhe j'a ka zëvendësuar atë me një bateri që kërkon energji të rregulltë elektrike për të punuar. Shkarko Filmin https://openl

  Featured
 • Popular In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale (2007)

  In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale (2007)

  nga Admin Shtuar 3,021 Shikime / 2 Likes

  Nje burre i quajtur Farmer vendos per te shpetuar gruan e tij te kidnapuar dhe te marre hak per vdekjen e birit te tij – dy aktet e kryera nga Krugs, nje gare e luftetareve-kafshe te cilet jane te kontrolluara nga Gallian keq. Shkarko Filmin http://

  Featured
 • Popular Mean Machine (2001)

  Mean Machine (2001)

  nga Admin Shtuar 1,076 Shikime / 3 Likes

  Një yll i futbollit i cili është i burgosur sulmohet nga disa grupe të burgut në një ndeshje kundër rojeve të burgosurve. Shkarko Filmin http://abinitio.me/bHkWa Shkarko Titrat http://abinitio.me/iBTc7

  Featured
 • Popular War (2007)

  War (2007)

  nga Admin Shtuar 4,242 Shikime / 4 Likes

  Njëagjent i FBI-s kërkonhakmarrje per njëvrases misterioz të njohur si”Rogue” që vraupartnerin e tij. Shkarko Filmin http://abinitio.me/U7RMY Shkarko Titrat http://abinitio.me/XZz6H

  Featured
 • Popular The One (2001)

  The One (2001)

  nga Admin Shtuar 2,085 Shikime / 1 Likes

  Një zëvendës sherifë lufton një version alternativ të vetes së vet në gjithësi që bëhet më i fortë për çdo një si vetja që vret. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ww

  Featured
 • Popular Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998)

  Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998)

  nga Admin Shtuar 500 Shikime / 1 Likes

  Një lojë pokeri ngatërruese zë në kurth katër shokë, banditë, kultivues të barit, fajdexhinj dhe mbledhës të borxheve dhe i përplas përballë njëri-tjetrit në ndodhi të pa

 • Popular Killer Elite (2011)

  Killer Elite (2011)

  nga Admin Shtuar 1,206 Shikime / 1 Likes

  Kur mentori I tij eshte zene rob, nje anetar pensionist I Forcave AjroreSpeciale te Britanise eshte I detyruar te hyje ne aksion. Misioni I tij eshte:Te vrase tre vrasesit e derguar nga Lideri I tyre dinak.

  Featured
 • Popular Chaos (2005)

  Chaos (2005)

  nga Admin Shtuar 1,531 Shikime / 1 Likes

  Në Siatëll, dedektivi Keuntin Koners është pezulluar padrejtësisht dhe partneri i tij Xheison Jork lë forcën policore pas një sulmi tragjik në “Pearl Street bridge” kur pengjet dhe kriminelët v

  Featured
 • Popular Redemption (2013)

  Redemption (2013)

  nga Admin Shtuar 2,858 Shikime / 0 Likes

  I pastrehë dhe në kërkim nga një gjykatë ushtarake marciale, një Ish-ushtar i forcave speciale lundron në krimin e organizuar të Londrës ku merrë identitetin e një burri tjetër - duke u transform

  Featured
 • Popular The Bank Job (2008)

  The Bank Job (2008)

  nga Admin Shtuar 1,953 Shikime / 1 Likes

  Martin i ofron Terryt udhëheqjen në një bankë të pagabueshme në rrugën Baker Street të Londrës. Ajo synon një dhomë të sigurtë të kutive të depozituara që vlejnë miliona

  Featured
 • Popular Death Race (2008)

  Death Race (2008)

  nga Admin Shtuar 1,560 Shikime / 3 Likes

  I denuari Jensen Ames detyrohet nga drejtoi i burgut te marre pjese ne sportin me popollor te epokes pas Industriale . Nje gare me makina vdekjeprurese ku te burgosurve iu lejohet cdo gje ne rrugen drejte finishit.

  Featured
 • Popular The Mechanic (2011)

  The Mechanic (2011)

  nga Admin Shtuar 2,099 Shikime / 1 Likes

  Ndjek një vrasës profesionist me pages derisa ai mëson se ai ka një lidhje me një nga victimën e tij të mëparshmëm.Regjisor:Simon WestAktorë:Jason Statham, Ben Foster, Donald Sutherland

  Featured
 • Popular Parker (2013)

  Parker (2013)

  nga Admin Shtuar 2,923 Shikime / 7 Likes

  Një hajdut me kod të veçantë etik tradhëtohet nga ekipi i tij. Duke formuar një aleancë të pazakontë me një grua brenda grupit, ai planifikon t'u marr paratë e vjedhura.

  Featured
 • Popular Homefront (2013)

  Homefront (2013)

  nga Admin Shtuar 1,058 Shikime / 4 Likes

  Një ish polic i Antidrogës Amerikane transferohet në një qytet të qetë,që të nisë një fillim të ri bashkë me familjen e tij. Dhe të jetojë një jetë të re larg aksionit dh

  Featured
 • Popular Blitz (2011)

  Blitz (2011)

  nga Admin Shtuar 3,063 Shikime / 2 Likes

  Një polic i ashpër është dërguar për të kapur një vrasës serial i cili po vë në shënjestër oficer policie.Regjisor:Elliott LesterAktorë:Jason Statham, Paddy Considine, Aidan Gillen

  Featured
 • Popular Spy (2015)

  Spy (2015)

  nga Admin Shtuar 3,808 Shikime / 1 Likes

  Suzan Kuper është një agjente e CIA-s e cila nuk ka dalë kurrë në terren. Mikun e saj më të mirë e vrasin dhe ajo merr vendimin që të hakmerret. Suzan infiltrohet në një rrjet kriminalistik

  Featured
 • Popular Transporter 3 (2008)

  Transporter 3 (2008)

  nga Admin Shtuar 10.8k Shikime / 20 Likes

  Frank Martin vë dorashka makinës për të ofruar Valentina, vajza rrëmbyer e një zyrtari qeveritar ukrainas, nga Marsejë në Odesë në Detin e Zi. En rrugë, ai ka të luftoj me banditë që du

  Featured
 • Popular Transporter 2 (2005) - Me Titra Shqip

  Transporter 2 (2005) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 3,679 Shikime / 9 Likes

  Mercenari Frank Martin, i cili specializon lëvizin mallrat të të gjitha llojeve, sipërfaqet përsëri këtë herë në Miami, Florida kur ai është i implikuar në rrëmbimin e birit të rin

 • Popular The Transporter (2002)

  The Transporter (2002)

  nga Admin Shtuar 7,781 Shikime / 7 Likes

  Ky film është për një njeri puna e të cilit është për të dërguar paketa pa bërë ndonjë pyetje. Komplikimet lindin kur ai i thyen këto rregulla. Shkarko Filmin http://abinitio.me/deuks S

  Featured
 • Popular 13 (2010) - Me Titra Shqip

  13 (2010) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 4,425 Shikime / 2 Likes

  Një djalë i ri naive merrë identitetin e një personi të vdekur dhe e gjen veten të ngatërruar në botën e nëndheshme të pushtetit, dhunës, dhe fatit ku njerëzit vënë bast prapa dyer

  Featured

Kategorit

RSS