Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Filma Te Animuar Me Titra Shqip


 • Popular Udhetimi i mrekullueshem i Semit (2010) | Dubluar ne Shqip

  Udhetimi i mrekullueshem i Semit (2010) | Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,286 Shikime / 2 Likes

  Një breshkë deti i cili është lindur në vitin 1959 kalon 50 vitet e ardhshme duke udhëtuar nëpër botë, ndërsa është duke u ndryshuar nga ngrohja globale. Shkarko Filmin https://openload.co/f/NxAA

 • Popular Tom and Jerry Blast Off to Mars (2005)

  Tom and Jerry Blast Off to Mars (2005)

  nga Admin Shtuar 2,372 Shikime / 1 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/GYNhY37zy2Y

  Featured
 • Popular Libri i Xhungles 2 (2003) - Dubluar ne Shqip

  Libri i Xhungles 2 (2003) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,766 Shikime / 8 Likes

  Mogli është duke jetuar në Fshat me Shantin vajzënqë e ka joshur atë, me vëllain i tij Ranjan, dhe prindërit e tyre.Megjithatë, Mogli dëshiron të kthehet përsëri ne xhungel,dhe pasi ka &cced

 • Popular Lili dhe Endacaku 1955 - Dubluar ne Shqip

  Lili dhe Endacaku 1955 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,438 Shikime / 4 Likes

  Përrallëromantikee një qenishtëpiakdhe njëqeniendacakqe endeshinnë qendër të qytetit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ZkbNasnZiD8

  Featured
 • Popular Legjenda e Rojtareve 2010 - Dubluar ne Shqip

  Legjenda e Rojtareve 2010 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,511 Shikime / 4 Likes

  Kur një buf i vogël është rrëmbyer nga një ushtri kukuvajkash tëkëqia, duhet të shpëtojë nga miqtë e rinj të gjetur dhe të kërkojënga rojtarët legjendarë të nda

  Featured
 • Popular Nje Histori Krishtlindjesh 2009 - Dubluar ne Shqip

  Nje Histori Krishtlindjesh 2009 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,270 Shikime / 4 Likes

  Në 1843, Ebenezer Scrooge, një huadhënës i keq dhe dorështrënguar jeton në njështëpi në Londër ai përbuz çdo gjë që mishëron gëzimin dhe frymën e Krishtlindjeve. S

  Featured
 • Popular Milo Shkon Ne Mars 2011 - Dubluar ne Shqip

  Milo Shkon Ne Mars 2011 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 809 Shikime / 1 Likes

  Një djalë i ri i quajtur Milo fiton një vlerësim më të madh përnënën e tij pasi Martianët vijnë në Tokë dhe marrin nënën e tij larg. Shkarko Filmin https://openload.co/f/pamoaHkRa9

 • Popular Paranorman 2012 - Dubluar ne Shqip

  Paranorman 2012 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 740 Shikime / 4 Likes

  Një djalë i keqkuptuar merr fantazmat dhe zombit për tëshpëtuar qytetin e tij nga një mallkim shekullor. Shkarko Filmin https://openload.co/f/J7gNgmG6fL8

  Featured
 • Popular Perbindeshat Kunder Alieneve 2009 - Dubluar ne Shqip

  Perbindeshat Kunder Alieneve 2009 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,072 Shikime / 4 Likes

  Një grua e shndërruar në gjigant është goditur nga një meteorit nëditën e dasmës së saj, ajo bëhet pjesë e një ekipi përbinshash tëdërguar nga qeveria e SHBA për të

  Featured
 • Popular Barbi dhe Krishtlindjet Perfekte (2011) - Dubluar ne Shqip

  Barbi dhe Krishtlindjet Perfekte (2011) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,227 Shikime / 6 Likes

  Barbi dhe motrat e saj kanë një sërë aktivitetesh si të përgatiten përudhëtimin e tyre të madh në Manhattan, në 23 dhjetor ku ata do të kenënjë Krishtlindje perfekte! Mami dhe Babi jan&

  Featured
 • Popular Lilo & Stic (2002) - Dubluar ne Shqip

  Lilo & Stic (2002) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,350 Shikime / 2 Likes

  Një vajzëHavaianeadoptonnjëkafshëtë pazakontëqë ështënëfaktnjëfamëkeqejashtë-tokësoree arratisurnga drejtesia. Shkarko Filmin https://openload.co/f/rrg2v_4zis4

  Featured
 • Popular Barbi dhe tre musketieret (2009) - Dubluar ne Shqip

  Barbi dhe tre musketieret (2009) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,019 Shikime / 7 Likes

  Ky është "të gjithë për një dhe një për të gjithë", një aksion imbushur me aventurë Barbi si Korina, një vajzë e re fshati shkonnë Paris për të ndjekur ëndrrën

  Featured
 • Popular Balto 1995 - Dubluar ne Shqip

  Balto 1995 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,445 Shikime / 3 Likes

  Njëgjysmëujkrrezikonjetën e tijpër të parandaluar njëepidemivdekjeprurëseqedo shkatërronteAlasken. Shkarko Filmin https://openload.co/f/oBwu54_dXUY

 • Popular Throne of Elves (2017)

  Throne of Elves (2017)

  nga Admin Shtuar 698 Shikime / 4 Likes

  Në botën mitike të Elfëve, Altera, një betejë epike shpaloset midis Princeshës Lia dhe Elfit të Errët Elena, e cila ka marrë nën zotërim një kristal të fuqishëm që i jep autor

  Featured
 • Popular The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)

  The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017)

  nga Admin Shtuar 968 Shikime / 2 Likes

  Surly dhe shokët e tij duhet të ndalojnë kryetarin e bashkisë që të mos shkatërrojë shtëpitë e tyre për rrugën e një parku zbavitës jofunksional. Shkarko Filmin https://openload.co/f/yS

  Featured
 • Popular Xhorxhi Kuriozi (2006) - Dubluar ne Shqip

  Xhorxhi Kuriozi (2006) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,715 Shikime / 8 Likes

  Prezantimi i filmit është një karikaturë ku ne jemi futur në një majmun tëlumtur dhe të djallëzuar, por pak të vetmuar diku në xhungël.Ted Shackleford është një udhëzues i pun

  Featured
 • Popular Breshka kunder Lepurit (2008) - Dubluar ne Shqip

  Breshka kunder Lepurit (2008) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,205 Shikime / 1 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/RNr_3_Lw-kg

  Featured
 • Popular Home on the Range (2004) Dubluar ne Shqip

  Home on the Range (2004) Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,209 Shikime / 1 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/LSuTeMOOB7I

  Featured
 • Popular Astro Boy (2009) Dubluar ne Shqip

  Astro Boy (2009) Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,026 Shikime / 1 Likes

  Kur një kopje Android i një djali është refuzuar nga krijuesi i tij, ai shkon jashtë përtë gjetur identitetin e tij në një aventurë që do ta bënte atë hero të madh të kohës s&

  Featured
 • Ghost in the Shell: S.A.C. 2nd GIG – Individual Eleven (2006)

  Ghost in the Shell: S.A.C. 2nd GIG – Individual Eleven (2006)

  nga Admin Shtuar 232 Shikime / 0 Likes

  Viti 2030. 3 milion refugjatë jetojnë në Japoni, të ftuar për të plotësuar mungesën e fuqisë punëtore. Megjithatë, prania emergjente e refugjatëve shkaktoi rritjen e incidenteve terroriste. Nj&eu

 • Popular Captain Underpants: The First Epic Movie (2017)

  Captain Underpants: The First Epic Movie (2017)

  nga Admin Shtuar 627 Shikime / 2 Likes

  Dy fëmijë me imagjinatë të madhe Xhorxhi dhe Haroldi hipnotizojnë drejtorin e shkollës së tyre duke e bërë të mendojë se është një super hero gazmor, Kapiten Mbathja. Shkarko Filmin htt

  Featured
 • Popular Despicable Me 3 (2017)

  Despicable Me 3 (2017)

  nga Admin Shtuar 3,408 Shikime / 11 Likes

  Gru takohet me vëllain e tij binjak, simpatik, të gëzuar dhe më të suksesshëm, i cili dëshiron të bashkohet me të për një goditje të fundit kriminale. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mLuTzHK

  Featured
 • Popular The Simpsons Movie (2007)

  The Simpsons Movie (2007)

  nga Admin Shtuar 1,427 Shikime / 1 Likes

  Pasi Homeri pa dashje ndot furnizimin me ujë të qytetit, Springfield është mbështjellë në një kupolë gjigande nga EPA, dhe familja Simpson janë deklaruar të arratisur. Shkarko Filmin https://openload.

 • Popular Planeti 51 (2009) - Dubluar ne Shqip

  Planeti 51 (2009) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,635 Shikime / 1 Likes

  Në Planetin 51, ​​humanoidë të gjelbër jetojnë në mënyrë paqësore nënjë shoqëri që të kujton vitet 1950 në Amerikë, por me teknologji aliene. Shkarko Filmin https://openload.c

  Featured
 • Popular Shrek 2 (2004) - Dubluar Ne Shqip

  Shrek 2 (2004) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 8,770 Shikime / 21 Likes

  Prindërit ePrinceshësFionaftojnëatëdheShrekunpër darkëpër të festuarmartesën e saj.Vetëm se nuke dininqë të porsamartuaritishindypërbindësha. Shkarko Filmin https://openload.co/f/iQYXEy

 • Popular The Lorax (2012) - Dubluar Ne Shqip

  The Lorax (2012) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 5,423 Shikime / 7 Likes

  Një djalë 12-vjeçar kërkon për diçka që do ti mundësojë atij të fitojëdashurinë e vajzës së ëndrrave të tij. Për të gjetur këtë ai duhettë zbulojn

  Featured
 • Popular Berserk: The Golden Age Arc III – The Advent (2013)

  Berserk: The Golden Age Arc III – The Advent (2013)

  nga Admin Shtuar 941 Shikime / 1 Likes

  Ka kaluar një vit që kur Gatsi dhe Grifith ndoqën rrugë të ndara. Banda e Hauksave po thur një mision për të shpëtuar Grifith i cili është i izoluar në burg. Shkarko Filmin https://openload.co/f/

 • Popular Piper (2016)

  Piper (2016)

  nga Admin Shtuar 1,558 Shikime / 3 Likes

  Një zog nënë përpiqet të mësojë të voglin e saj se si ta gjejë ushqimin vet. Në këtë proces, përballet me një përvojë të vështirë për të kapërcye

  Featured
 • Popular My Neighbor Totoro (1988)

  My Neighbor Totoro (1988)

  nga Admin Shtuar 1,092 Shikime / 1 Likes

  Kur nëna e dy vajzave sëmuret, familja zhvendoset në një shtëpi të re për të qenë më afër sajë. Aty fillojn aventurat e dy vajzave me shpirtrat e pyjeve të mrrekullueshëm. Shkarko Filmi

  Featured
 • Popular Bota Sekrete e Arietes (2010) - Dubluar ne Shqip

  Bota Sekrete e Arietes (2010) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,691 Shikime / 5 Likes

  Familja Klok janë njerëz katër inç të gjatë që jetojnë fshehurazi në vendbanimine një familje tjetër, ata marrin hua artikuj për të bërë shtëpinë e tyre. Jeta ndryshonp

  Featured
 • Popular The Dark Stranger (2015)

  The Dark Stranger (2015)

  nga Admin Shtuar 1,901 Shikime / 4 Likes

  Historie e nje artisteje te re qe vuante nga depresioni, perndiqet nga nje shpirt i krijuar nga novela e saj grafike . A do arrij ajo ta mposhti psikozen e saj dhe te shpetoj nga shpirti i keq perpara se ai ta shkaterroj ate dhe cdo gje qe e rrethon? Shka

  Featured
 • Popular Ice Age: Collision Course (2016)

  Ice Age: Collision Course (2016)

  nga Admin Shtuar 6,327 Shikime / 4 Likes

  Ndjekja epike që Scrat i bën frutit të pakapshëm të lisit e katapulton atë jashtë Tokes, ku ai aksidentalisht nis një seri ngjarjesh kozmike, të cilat transformojnë dhe kërcënojnë planetin.

  Featured
 • Popular Zoom (2015)

  Zoom (2015)

  nga Admin Shtuar 1,226 Shikime / 1 Likes

  Një ndërlidhje shume dimensionale mes nje artisteje librash vizatimorë, një shkrimtareje dhe një regjisori filmash. Secili jeton në një realitet të veçuar por tregojnë një histori për njër

  Featured
 • Popular Kingsglaive: Final Fantasy XV (2016)

  Kingsglaive: Final Fantasy XV (2016)

  nga Admin Shtuar 1,318 Shikime / 1 Likes

  Mbreti Regis i cili mbikëqyr mbretërinë e Lukis, urdhëron ushtrinë e tij për të mbrojtur mbretërinë nga planet e perandorisë Niflhajm për të vjedhur kristalin e shenjtë që i jep Lukisit

  Featured
 • Popular Bukuroshja e Fjetur 1959 - Dubluar ne Shqip

  Bukuroshja e Fjetur 1959 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 6,682 Shikime / 18 Likes

  Njëzanëkeqdashësehedh njëmallkimnë njëprinceshëqë vetëmnjë princmund tashpërbejë,me ndihmëne trezanavetë mira. Shkarko Filmin https://openload.co/f/l7zkRY-3FLI

  Featured
 • Popular Kangaroo Jack (2003)

  Kangaroo Jack (2003)

  nga Admin Shtuar 1,601 Shikime / 4 Likes

  Dy shokë fëmijërie, një parukier dhe një muzikant i ardhshëm Nju Jorkezë, ngatërrohen me mafian dhe detyrohen të dërgojnë $50 000 në Australi, por gjërat trazohen kur paratë humbasin me

  Featured
 • Popular The Secret Life of Pets (2016)

  The Secret Life of Pets (2016)

  nga Admin Shtuar 3,945 Shikime / 8 Likes

  Jeta e qetë e një qenushi që quhet Maks, përmbyset kur e zonja e tij strehon Dukën, një qen arrakat që Maksi nuk e ka qejf aspak. Shkarko Filmin https://openload.co/f/28c4R1UtDhU

  Featured
 • Popular Ratchet & Clank (2016)

  Ratchet & Clank (2016)

  nga Admin Shtuar 1,070 Shikime / 0 Likes

  Kur galaktika është në rrezik nga shkatërrimi i çdo planeti të saj prej një shkencëtari të çmendur, një mekanik dhe shoku i tij më i ri robot do të bashkohen me një skuadër her

  Featured
 • Popular The Jungle Book (2016)

  The Jungle Book (2016)

  nga Admin Shtuar 4,318 Shikime / 10 Likes

  Këlyshi njerëzor, Mogli largohet nga xhungla pas një këcënimi nga tigri Shir Kan. I shoqëruar nga pantera Bagira dhe ariu Balu, Mogli nis një udhëtim të zbulimit të vetvetes edhe pse ai përballet me k

  Featured
 • Popular The Wild Life (2016)

  The Wild Life (2016)

  nga Admin Shtuar 2,576 Shikime / 2 Likes

  Në një ishull të vogël ekzotik, e Marta, një papagall i veçantë, jeton me shokët e tij të çuditshëm si në parajsë. Sidoqoftë, e Marta nuk ndalon së ëndërruari pë

  Featured
 • Popular April and the Extraordinary World (2015)

  April and the Extraordinary World (2015)

  nga Admin Shtuar 788 Shikime / 0 Likes

  1941. Në Francën e përgjumur në shekullin e 19-të, të qeverisur nga avulli dhe Napoleoni V, ku shkencëtarët zhduken në mënyrë misterioze, Avril, një adoleshente, shkon të kërkojë p

 • Popular Snow White’s New Adventure (2016)

  Snow White’s New Adventure (2016)

  nga Admin Shtuar 2,248 Shikime / 4 Likes

  Duke kërkuar për babanë e saj, një vajzë e vogël, zbulon shtëpinë e fshehur të Borëbardhës dhe xhuxheve. Shokët e saj të sapo gjetur, e ndihmojnë atë të ndjekë të dh

  Featured
 • Popular The Angry Birds Movie (2016)

  The Angry Birds Movie (2016)

  nga Admin Shtuar 2,584 Shikime / 7 Likes

  Zbuloni se pse janë zogjtë kaq të zemëruar. Kur një ishull i populluar nga zogj që nuk fluturojnë, por të lumtur, vizitohet nga derrkucë jeshilë misteriozë, është në dorë të t

  Featured
 • Popular Batman: The Killing Joke (2016)

  Batman: The Killing Joke (2016)

  nga Admin Shtuar 2,183 Shikime / 7 Likes

  Batman dhe Batgërl po punojnë së bashku, por midis tyre ka disa konflikte. Komisari Gordon do të rrëmbehet dhe Batmani duhet ta shpëtojë para se të jetë shumë vonë. Por kësaj radhe, Batmani d&eum

  Featured
 • Popular The BFG (2016)

  The BFG (2016)

  nga Admin Shtuar 4,377 Shikime / 3 Likes

  Një vajzë që quhet Sofi, ndeshet me Gjigantin e madh e miqësor që, krahas pamjes së tij frikësuese, del që ka një shpirt të mirë, i cili konsiderohet nga gjigantët e tjerë i dëbuar, pas

  Featured
 • Popular Rio 2 (2014)

  Rio 2 (2014)

  nga Admin Shtuar 2,586 Shikime / 9 Likes

  Blunë, Xhuelin dhe tre fëmijët e tyre i pret xhungla pasi largohen nga Rio de Zhaneiro për në botën e egër të Amazonës. Ndërkohë që Blu mundohet të përshtatet, ndeshet sqep më sqep

 • Popular Finding Dory (2016)

  Finding Dory (2016)

  nga Admin Shtuar 5,071 Shikime / 4 Likes

  Peshku blu miqësore, por harraqe, fillon një kërkim për prindërit e saj të humbur, dhe të gjithë mësojnë rreth kuptimit të vërtetë të familjes, përgjatë udhëtimit të

  Featured
 • Popular Mune: Guardian of the Moon (2014)

  Mune: Guardian of the Moon (2014)

  nga Admin Shtuar 1,710 Shikime / 3 Likes

  Rojtarët e Diellit dhe të Hënës ndërmarrin një udhëtim të rrezikshëm për të shpëtuar planetin e tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/OZqDoI9hweA

  Featured
 • Popular Epic (2013)

  Epic (2013)

  nga Admin Shtuar 1,539 Shikime / 7 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/SVdA9tgxp1M

  Featured
 • Popular Hotel Transylvania 2 (2015)

  Hotel Transylvania 2 (2015)

  nga Admin Shtuar 8,885 Shikime / 57 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/htEBNZ046cU

  Featured
 • Popular Tarzan (2013)

  Tarzan (2013)

  nga Admin Shtuar 3,895 Shikime / 7 Likes

  Tarzani dhe Poteri përballen me një ushtri të kompanies "Greystoke Energies", një njeri i cili mori përsipër kompaninë nga prindërit e Tarzan-it, pasi ata vdiqën në një aksident ajror. Shkarko Filmin

  Featured
 • Popular Minuscule: Valley of the Lost Ants (2013)

  Minuscule: Valley of the Lost Ants (2013)

  nga Admin Shtuar 1,181 Shikime / 1 Likes

  Kur një çift të rinjsh braktisin piknikun e tyre, ndizet një luftë për ushqimet mes dy fise milingonash, fisi i milingonave të zeza dhe atyre të kuqe. Një bubureze e vogël qe gjendet me tyre e gjen veten

  Featured
 • Popular Quackerz (2016)

  Quackerz (2016)

  nga Admin Shtuar 1,030 Shikime / 2 Likes

  Filmi i animuar flet për betejën midis rosakëve dhe njerëzve për një vend poshtë diellit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/931E2XOUDZI

 • Popular Milingona Z (1998) - Dubluar Ne Shqip

  Milingona Z (1998) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,305 Shikime / 6 Likes

  Një milingonë neurotike përpiqet të largohet nga shoqëria e tijtotalitare duke u përpjekur të fitojë dashurinë e princeshës të cilën ai do. Shkarko Filmin https://openload.co/f/iJJiI_fC0Dg

  Featured
 • Popular E Bukura Dhe Bisha (1991) - Dubluar Ne Shqip

  E Bukura Dhe Bisha (1991) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 8,953 Shikime / 14 Likes

  Bukuroshja,babai i së cilësështë i burgosurngabisha,ofronveten esajdhe në vendte zbulojerrëmbyesine sajajo zbulon njëprincmagjepses. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mxyyIr8HVuI

  Featured
 • Popular Hirushja (1950) - Dubluar Ne Shqip

  Hirushja (1950) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 14.8k Shikime / 36 Likes

  Kur njerka mizore e hirushes e pengon atë nga pjesëmarrja në Ballon Mbretëror, ajo merr ndihmë tëpapritur nga minjte e dashur Gus dhe Jaq, dhe nga zana kumbare. Shkarko Filmin https://openload.co/f/g7hQb-4wRKo

  Featured
 • Popular WALL·E (2008) - Dubluar Ne Shqip

  WALL·E (2008) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 4,215 Shikime / 12 Likes

  Në të ardhmen e largët, një robot i vogël me përbërje mbeturinashniset pa dashje në një udhëtim në hapësirë ​​dhe në fund të funditdo të vendosë për fatin e njer&eum

  Featured
 • Popular Zootopia (2016)

  Zootopia (2016)

  nga Admin Shtuar 4,383 Shikime / 7 Likes

  Zootopia qyteti i ëndrrave për çdo kafshë. Aty ku e pamundura është e mundur. Xhudi një lepurushe kërkon të plotësoje ëndrrën e saj të behet police, por gjatë rrugëtimit te saj h

  Featured
 • Popular Pocahontas (1995) - Dubluar Ne Shqip

  Pocahontas (1995) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 5,429 Shikime / 17 Likes

  Një romancë e vajzës së një kryetar fisi indiani amerikan dhe një ushtari anglez kur kolonizatorët anglezë pushtonin Virginian në shekullin e 17. Shkarko Filmin https://openload.co/f/C6FehaPWfYU

  Featured
 • Popular Toy Story 3 (2010) - Dubluar Ne Shqip

  Toy Story 3 (2010) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 7,817 Shikime / 28 Likes

  Lodrat janë dorëzuar gabimisht në një qendër që kujdesen për lodrat para se Andi të niset për në kolegj, dhe është Woody ai që do të bindëlodrat e tjera që ato nuk janë t

  Featured
 • Popular Blinky Bill the Movie (2015)

  Blinky Bill the Movie (2015)

  nga Admin Shtuar 1,082 Shikime / 1 Likes

  Një koala i vogël dhe aventurier nis një udhëtim përmes periferisë se egër e të rreziksme të Australisë me shpresën për të gjetur babain e tij të humbur, por shumë shpejt ai zbulon

  Featured
 • Popular Mulan 2 (2004) - Dubluar Ne Shqip

  Mulan 2 (2004) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 8,460 Shikime / 23 Likes

  Kur përgatiteshin për dasmën e tyre Shang dhe Mulan janë dërguar papritur jashtë në një mision sekret Mushu fillon të përzihet dhe një sulm i papritur nga mongolët nuk i ndihmon aspak. Shkarko Fi

  Featured
 • Popular Toy Story 2 (1999) - Dubluar Ne Shqip

  Toy Story 2 (1999) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 5,175 Shikime / 26 Likes

  Kur Woody është vjedhur nga një koleksionist lodrash, Buzz dhe miqtë e tijzotohen për ta shpëtuar atë, por Woody gjen idenë e pavdekësisë në një muze. Shkarko Filmin https://openload.co/f/kgx2rd2

  Featured
 • Popular Toy Story (1995) - Dubluar Ne Shqip

  Toy Story (1995) - Dubluar Ne Shqip

  nga Admin Shtuar 5,233 Shikime / 14 Likes

  Woody, është një kauboj kukull dhe udhëheqës i një grupi lodrashqë i përkasin një djali me emrin Andi. Andi me familjen e tijtransferohen në një shtëpi të re një javë para ditë

  Featured

Kategorit

RSS