Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Dwayne Johnson


 • Popular Baywatch (2017)

  Baywatch (2017)

  nga Admin Shtuar 901 Shikime / 2 Likes

  Roja i përkushtuar i bregdetit, Miç Bukanon do të rekrutojë një punonjës të ri. Së bashku, ata do të zbulojnë një komplot kriminal lokal, i cili kërcënon të ardhmen e gjirit. Shkarko

 • Popular The Scorpion King (2002)

  The Scorpion King (2002)

  nga Admin Shtuar 833 Shikime / 0 Likes

  Një luftëtar në shkretëtirë ngrihet kundër një ushtrie të keqe që do të shkatërroj atëdheun e tij. Ai kap një magjistare kryesore të armikut, dhe bën nje kryengritje kundër pe

  Featured
 • Popular Snitch (2013)

  Snitch (2013)

  nga Admin Shtuar 2,390 Shikime / 5 Likes

  Djali adolëshent i biznesmenit (John) akuzohet padrejtësisht për trafikim droge. Ndërkohë që djali përballet me një dënim të paktën 10 vjeçar, Xhoni i dëshpëruar vjen në mrrë

  Featured
 • Popular Be Cool (2005)

  Be Cool (2005)

  nga Admin Shtuar 1,014 Shikime / 0 Likes

  I pakënaqur me industrinë e filmit, Kili Palmer përpiqet në industrinë e muzikës, duke u takuar me të venë romantike te nje ekzekutivi muzike. Shkarko Filmin https://openload.co/f/wpTYZJVaAsY Shkarko Titrat https://

  Featured
 • Popular Furious 7 (2015)

  Furious 7 (2015)

  nga Admin Shtuar 2,796 Shikime / 6 Likes

  Shou kërkon të hakmerret ndaj Dominik Toretos dhe familjes së tij për vdekjen e vëllait të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/IxidIKVrZwY

  Featured
 • Popular Walking Tall (2004)

  Walking Tall (2004)

  nga Admin Shtuar 1,425 Shikime / 1 Likes

  Një ish ushtar amerikan kthehet në vendlindjen e tij dhe e gjen të pushtuar nga krimi dhe korrupsioni “, kjo e shtyn atë që të pastrojë shtëpinë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/gLqzkrJbl2A Shkarko T

  Featured
 • Popular Fast and Furious 6 (2013)

  Fast and Furious 6 (2013)

  nga Admin Shtuar 4,888 Shikime / 9 Likes

  Hobsi mbledh Brajanin dhe Dom-in në ekipin e tij për të mposhtur një kapo i cili drejton një organizatë shoferësh mercenarë nga 12 vende të ndryshme. Shkarko Filmin https://openload.co/f/XhNpPPXq4Wo/ Shkarko Ti

  Featured
 • Popular Fast Five (2011)

  Fast Five (2011)

  nga Admin Shtuar 4,416 Shikime / 11 Likes

  Dominik dhe ekuipazhi i tij e gje­jnë edhe një herë veten në anën e gabuar të ligjit. Ata për­piqen të kalo­jnë mes 2 kor­sive, në mes të një bossi të drogës të pam

  Featured
 • Popular Hercules (2014)

  Hercules (2014)

  nga Admin Shtuar 2,220 Shikime / 5 Likes

  Duke duruar legjenden nga dymbëdhjetë veprat e tij, Herkuli, gjysmëperëndi greke, jeta e tij si mercenar testohet kur mbreti i Trakës dhe vajza e tij kërkojnë ndihmën e tij në mposhtjen e një e kryengrit&e

  Featured
 • Popular Empire State (2013)

  Empire State (2013)

  nga Admin Shtuar 3,156 Shikime / 1 Likes

  Një dramë e përqëndruar në 2 shokë fëmijërie, të cilët planifikojnë të grabisin një makinë parash të blinduar, dhe një oficeri policie që po përpiqet ti ndalojë

  Featured
 • Popular Get Smart (2008)

  Get Smart (2008)

  nga Admin Shtuar 2,180 Shikime / 2 Likes

  Një spiun shumë intelektual, por jo shoqërorë ka për detyrë për të parandaluar një sulm terrorist nga një agjenci spiunazhi rus. Shkarko Filmin http://abinitio.me/wgEXa Shkarko Titrat http://abinitio.me/7z

  Featured
 • Popular Journey 2: The Mysterious Island (2012)

  Journey 2: The Mysterious Island (2012)

  nga Admin Shtuar 2,956 Shikime / 1 Likes

  Partnerët e Sean Anderson me burrin e nënës së tij shkojnë në një mision për të gjetur gjyshin e tij, i cili mendohet të jetë humbur në një ishull mitik.

  Featured
 • Popular The Rundown (2003)

  The Rundown (2003)

  nga Admin Shtuar 1,125 Shikime / 5 Likes

  Një person është i punësuar të sjellë në shtëpi djalin e mobsterit nga Amazona por shumë shpejt ai e gjen veten në përfshirë në një luftë kundër një shtypsi të qytet

  Featured
 • Popular Race to Witch Mountain (2009)

  Race to Witch Mountain (2009)

  nga Admin Shtuar 2,287 Shikime / 4 Likes

  Dy femije qe kane ardhur nga jashte Tokes, Kerkojne ndihmen e nje taksisti per ti ndihmuar te shkojne ne Malin e Shtriges .. Regjisor:Andy FickmanAktorë:Dwayne Johnson, Carla Gugino, AnnaSophia Robb

  Featured
 • Popular Gridiron Gang (2006)

  Gridiron Gang (2006)

  nga Admin Shtuar 664 Shikime / 0 Likes

  Porteri punon si një punëtor social në një burg të San Franciskos ku gjenden disa djem të rinj të cilët janë fajtorë për krime monstruoze. Për t’i dhënë kuptim jetës së

  Featured
 • Popular Tooth Fairy (2010)

  Tooth Fairy (2010)

  nga Admin Shtuar 2,752 Shikime / 2 Likes

  Një vepër e tij e keqe nga liga e hokejit, e çon atë në një dënim të pazakontë.Ai duhet të shërbejë një javë të tërë si Zanë Dhëmbësh, por nëse b&eu

  Featured
 • Popular San Andreas | 2015

  San Andreas | 2015

  nga Admin Shtuar 1,369 Shikime / 4 Likes

  Si pasojë e një tërmeti masiv në Kaliforni, një pilot shpëtimtar bën një udhëtim të rrezikshëm në të gjithë shtetin për të shpëtuar vajzën e tij të larguar. ZHA

 • Popular Faster (2010)

  Faster (2010)

  nga Admin Shtuar 1,192 Shikime / 5 Likes

  Pas 10 vjet burg, shoferi (Dwayne Johnson) ka vetëm nje qëllim: hakmarrje ndaj njeriut që ia vrau vëllanë e tij gjatë një plaçkitje. Tani që është një njeri i lirë me një listë v

  Featured
 • Popular Pain & Gain (2013)

  Pain & Gain (2013)

  nga Admin Shtuar 1,653 Shikime / 2 Likes

  Një histori e vërtetë e bazuar në ndjekjen e ëndrrës Amerikane në vitin 1995 nga tre të rinj që kishin pasion fitnesin, por që përfunduan duke u kapur nga policia. Në përpjekje për t&eu

 • Popular G.I. Joe: Retaliation (2013)

  G.I. Joe: Retaliation (2013)

  nga Admin Shtuar 1,964 Shikime / 1 Likes

  G.I. Joes nuk janë vetëm duke e luftuar armikun e tyre Cobran por ata janë të detyruar të luftojnë me kërcënimet nga brenda qeverisë që rrezikojnë jo vetëm egzistencën e tyre por egzistenc&e

  Featured

Kategorit

RSS