Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Will Smith


 • Popular Collateral Beauty (2016)

  Collateral Beauty (2016)

  nga Admin Shtuar 811 Shikime / 0 Likes

  Duke iu shmangur jetës pas tragjedisë që i ndodhi, një njeri ngre pyetje ndaj Dashurisë, Kohës dhe Vdekjes. Pasi merr përgjigje të papritura, ai fillon të kuptojë se si gjërat janë të lidhur

  Featured
 • Popular I Am Legend (2007)

  I Am Legend (2007)

  nga Admin Shtuar 469 Shikime / 0 Likes

  Vite pasi nje virus shkaterroi qyteterimin dhe pjesen tjeter i ktheyu ne monstra,i vetmi i mbijetuar i New Yourk mundohet deshperimisht te gjeje nje kure! Shkarko Filmin https://openload.co/f/vdKuh3mFkio Shkarko Titrat https://openload.co/f/-Nd6BYtit3o

 • Popular The Pursuit of Happyness (2006)

  The Pursuit of Happyness (2006)

  nga Admin Shtuar 827 Shikime / 0 Likes

  Një shitës merr kujdestarinë e djalit të tij dhe është në prag të fillimit të një jete ndryshe profesionale. Bazuar ne ngjarje te vertete. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ToKj5CmvDIo Shkarko Titrat ht

  Featured

Kategorit

RSS