Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Channing Tatum


 • Popular Dear John (2010)

  Dear John (2010)

  nga Admin Shtuar 496 Shikime / 2 Likes

  Ndërsa Xhoni është kthyer me leje në qytezën e tij të lindjes, gjen Savanën, një studente kolegji që po viziton qytetin. Edhe pse dashuria ishte e papritur, s’do të thotë që ata s’e g

 • Popular The Vow (2012)

  The Vow (2012)

  nga Admin Shtuar 3,353 Shikime / 4 Likes

  Një aksident me makinë vë Peixhin në një gjendje kome, dhe kur ajo zgjohet me humbje memoriesh të rënda, Leo bashkëshorti i saj punon për të fituar zemrën e saj përsëri. Shkarko Filmin https

 • Popular 10 Years (2011)

  10 Years (2011)

  nga Admin Shtuar 2,574 Shikime / 0 Likes

  Naten para ribashkmimit te 10 te shkolles se larte,nje grup shokesh kuptojne se ata akoma nuk ishin rritur per disa gjera. Shkarko Filmin https://openload.co/f/cTLJoRCHcM0 Shkarko Titrat https://openload.co/f/gbbWsfEXA7k

  Featured
 • Popular Step Up (2006)

  Step Up (2006)

  nga Admin Shtuar 3,262 Shikime / 7 Likes

  Shkarko Filmin http://abinitio.me/APg5q Shkarko Titrat http://abinitio.me/qkrq7

  Featured
 • Popular 22 Jump Street (2014)

  22 Jump Street (2014)

  nga Admin Shtuar 2,572 Shikime / 3 Likes

  Ata nuk janë më 21 vjec, por përsëri mbeten adoleshentë. Aventura e tyre e radhës do t’i cojë në një kolegj, por punët ngatërrohen aq keq se djemtë hyjnë në dilema. Nëse aven

  Featured
 • Popular 21 Jump Street (2012)

  21 Jump Street (2012)

  nga Admin Shtuar 2,986 Shikime / 2 Likes

  Një çift policësh të sapo diplomuar janë çuar në mision të fshehtë në gjimnaz për të zbuluar trafikun dhe prodhimin e një droge të re sintetike vdekjeprurëse… Shkarko Fi

  Featured
 • Popular Jupiter Ascending (2015)

  Jupiter Ascending (2015)

  nga Admin Shtuar 1,091 Shikime / 1 Likes

  Në të ardhmen, një grua e re vihet në shënjestrën e Mbretëreshës së Universit për tu vrarë dhe pikërisht këtu fillon fati i saj për t’i dhënë fund pushtetit të Mbre

  Featured
 • Popular The Son of No One (2011)

  The Son of No One (2011)

  nga Admin Shtuar 3,945 Shikime / 0 Likes

  Nje polic i ri ne detyre caktohet te punoje ne zonen e vendlindjes se tij dhe nje sekret i vjeter kerconon te shkaterroje jeten dhe familjen e tij.Nje polic i ri ne detyre caktohet te punoje ne zonen e vendlindjes se tij dhe nje sekret i vjeter kerconon t

  Featured
 • Popular G.I. Joe: Retaliation (2013)

  G.I. Joe: Retaliation (2013)

  nga Admin Shtuar 1,964 Shikime / 1 Likes

  G.I. Joes nuk janë vetëm duke e luftuar armikun e tyre Cobran por ata janë të detyruar të luftojnë me kërcënimet nga brenda qeverisë që rrezikojnë jo vetëm egzistencën e tyre por egzistenc&e

  Featured

Kategorit

RSS