Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Angelina Jolie


 • Popular The Bone Collector (1999)

  The Bone Collector (1999)

  nga Admin Shtuar 760 Shikime / 0 Likes

  Një detektiv tetraplegjik i vrasjeve dhe partnerja e tij përpiqen për të gjetur një vrasës serial i cili është duke terrorizuar qytetin e Nju Jorkut. Shkarko Filmin https://openload.co/f/-JQGelrVgjE

  Featured
 • Popular Beyond Borders (2003)

  Beyond Borders (2003)

  nga Admin Shtuar 746 Shikime / 0 Likes

  Përtej Kufijve është një tregim epik i romancës së trazuar midis dy të dashuruarve parashtruara kundër zonave më të rrezikshme në botë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/MFbFcJA8RBA

  Featured
 • Popular Angelina Jolie

  Angelina Jolie

  nga Admin Shtuar 1,694 Shikime / 1 Likes

  Një biografi e paautorizuar e Angjelina Xholit Shkarko Filmin https://openload.co/f/8ZIkogubKvU

  Featured
 • Popular Angelina Jolie: Skin Deep

  Angelina Jolie: Skin Deep

  nga Admin Shtuar 1,955 Shikime / 0 Likes

  "Skin Deep" është një histori prekëse - grua sinqertë me bindje, e cila po bën një shenjë domethënëse në botë për të mirën e të gjithëve. Shkarko Filmin https://openload.

  Featured
 • Popular The Tourist (2010)

  The Tourist (2010)

  nga Admin Shtuar 1,288 Shikime / 1 Likes

  Nje ngjarje rreth Frank, nje turisti Amerikan i cili viziton Italine per ndreqjen e nje zemre te thyer. Elise eshte nje grua e jashtezakonshme e cila me qellim hyn ne jeten e tij. Shkarko Filmin http://abinitio.me/cUgoi Shkarko Titrat http://abinitio.me/r

  Featured
 • Popular Salt (2010)

  Salt (2010)

  nga Admin Shtuar 1,507 Shikime / 2 Likes

  Eve­lyn Salt është një agjente e CIA dhe shumë e re­spek­tuar nga të gjithë, përf­shirë dhe shefin, Ted Win­ter. Pres­i­denti i Rusisë do të vritet gjatë viz­itës

  Featured
 • Popular Original Sin (2001)

  Original Sin (2001)

  nga Admin Shtuar 2,474 Shikime / 3 Likes

  Një djalë i ri është zhytur në një jetë të rreme mashtrimi në ndjekje të një femre fatale zemra e së cilës nuk është e lehtë ta kuptosh. Shkarko Filmin https://openload.co/f/B

  Featured
 • Popular Taking Lives (2004)

  Taking Lives (2004)

  nga Admin Shtuar 2,862 Shikime / 2 Likes

  Një Profiliste e FBI-së është thirrur nga policia Franko-Kanadeze për të kapur një vrasës serial i cili merr identitetin e çdo viktime të re. Shkarko Filmin https://openload.co/f/_nlMX6ILliU Shkarko Titr

  Featured
 • Popular Mr. & Mrs. Smith (2005)

  Mr. & Mrs. Smith (2005)

  nga Admin Shtuar 2,628 Shikime / 4 Likes

  Një çift i martuar i mërzitur është befasuar për të mësuar se ata janë të dy vrasësit të punësuar nga agjencitë konkurrojnë për të vrarë njëri-tjetrin. Shkark

  Featured
 • Popular Beowulf (2007)

  Beowulf (2007)

  nga Admin Shtuar 2,455 Shikime / 1 Likes

  Luftëtari Beowulf duhet të luftojë dhe të mund përbindëshin Grendel cili është duke terrorizuar qytetet, dhe më vonë, nëna e Grendelit, e cila fillon të vrasë nga hakmarrja. Shkarko Filmin h

  Featured
 • Popular Foxfire (1996)

  Foxfire (1996)

  nga Admin Shtuar 518 Shikime / 0 Likes

  Historia e pesë vajzave adoleshente që formojnë një lidhje të pazakontë pas rrahjes se një mësuesi i cili i ka ngacmuar seksualisht. Ata ndërtojnë një miqësi të fortë, por mënyrat

  Featured
 • Popular By the Sea (2015)

  By the Sea (2015)

  nga Admin Shtuar 2,302 Shikime / 2 Likes

  Francë, mezi i viteve 1970. Vanesa, një ish-kërcimtare dhe Roland, një shkrimtar amerikan, bëjnë një udhëtim së bashku. Duket sikur ata po rriten veçmas, por kur ata vendosen në një qytet t&eum

  Featured
 • Popular Girl, Interrupted (1999)

  Girl, Interrupted (1999)

  nga Admin Shtuar 3,469 Shikime / 1 Likes

  Bazuar në tregimin e shkrimtares Susanna Kaysen gjatë qëndrimit të saj 18-muajsh në një spital psikiatrik në vitet 1960. Shkarko Filmin http://abinitio.me/4zrcO Shkarko Titrat http://abinitio.me/FHQ7V

  Featured
 • Popular Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003)

  Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003)

  nga Admin Shtuar 1,909 Shikime / 2 Likes

  Aventurierja Lara Croft shkon në një kërkim për të shpëtuar Arkën mitike të Pandorës para se një shkencëtar i keq dhe rekruton një ish-Marins të kthyer në mercenarë për të

 • Popular Lara Croft: Tomb Raider (2001)

  Lara Croft: Tomb Raider (2001)

  nga Admin Shtuar 3,009 Shikime / 6 Likes

  Video loja aventuriere Lara Croft vjen në jetë në një film ku ajo garon kundër kohës dhe djajve për të rimarrë objekte të fuqishme të lashta.Regjisor:Simon WestAktorë:Angelina Jolie, Jon Voight,

  Featured
 • Popular Changeling (2008)

  Changeling (2008)

  nga Admin Shtuar 651 Shikime / 0 Likes

  Një nënë në depresion, detyron policinë e Los Anxhelos për të gjetur fëmijën e saj, kur kjo e fundit i sjell një fëmijë tjetër si të sajën. Megjithatë ajo refuzon të heq&

  Featured
 • Popular Alexander (2004)

  Alexander (2004)

  nga Admin Shtuar 2,289 Shikime / 1 Likes

  Aleksandri, mbreti i Maqedonisë dhe një nga udhëheqësit më të mëdhenj ushtarakë në histori, pushton pjesën më të madhe të botës.

  Featured
 • Popular A Mighty Heart (2007)

  A Mighty Heart (2007)

  nga Admin Shtuar 1,185 Shikime / 1 Likes

  Mariane Pearl fillon një kërkim të furishëm për të gjetur burrin e saj gazetarë, Danielin, kur ai zhduket në Pakistan.Regjisor:Michael WinterbottomAktorë:Angelina Jolie, Dan Futterman, Irrfan Khan

  Featured
 • Popular Maleficent (2014)

  Maleficent (2014)

  nga Admin Shtuar 3,594 Shikime / 13 Likes

  Historia e filmit, ashtu si është e njohur në gjithë botën, sjellë portretin klasik të “Bukuroshja e fjetur.” Një grua e bukur, zemërpastër, me krahë mahnitëse të zeza, ka nj&eum

  Featured
 • Popular Wanted (2008)

  Wanted (2008)

  nga Admin Shtuar 2,448 Shikime / 3 Likes

  Një punëtor i zhgënjyer zyrash mëson se ai është djali i një vrasësi profesionist, dhe se ai ka të njëjtat aftësi mbinjerëzore si babait i tij për vrasje.

  Featured
 • Popular The Good Shepherd (2006) - Me Titra Shqip

  The Good Shepherd (2006) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 2,488 Shikime / 3 Likes

  Histori e trazuar e hershme e Agjencisë Qendrore të Inteligjencës shihet përmes prizmit të jetës së një njeriu të vetëm. Regjisor:Robert De NiroAktorë:Matt Damon, Angelina Jolie, Robert De Niro

  Featured

Kategorit

RSS