Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Arnold Schwarzenegger


 • Popular The Last Stand (2013)

  The Last Stand (2013)

  nga Admin Shtuar 330 Shikime / 0 Likes

  Lideri i një organizate droge arratiset nga gjykata dhe niset drejt kufirit të Meksikës, ku i vetmi në rrugën e tij është një sherif dhe njv staf pa eksperiencë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/8Ab5tUatG5A

 • Popular Red Heat (1988)

  Red Heat (1988)

  nga Admin Shtuar 327 Shikime / 3 Likes

  Një polic i ashpër rus është i detyruar të jetë partner me një agjent kryelartë të policisë së Çikagos, kur ai dërgohet në Çikago për të kapur një lord gjeorgjia

 • Popular Terminator 3: Rise of the Machines (2003)

  Terminator 3: Rise of the Machines (2003)

  nga Admin Shtuar 839 Shikime / 2 Likes

  Arnold Schwarzenegger ne Rolin e nje ushtari Robot nga e ardhmja i cili udheton per ne toke. Misoni i tij te mbroje nje Djalosh 20 vjecar dhe gruan e tij nga nje robot super i avancuar qe eshte derguar per ta vrare. Shkarko Filmin https://openload.co/f/RJ

  Featured
 • Popular Terminator 2: Judgment Day (1991)

  Terminator 2: Judgment Day (1991)

  nga Admin Shtuar 2,337 Shikime / 1 Likes

  Cyborg i cili dikur u përpoq për të vrarë Sarah Connor është i vdekur, dhe një tjetër T-101 tani duhet të mbrojë djalin e saj adoleshent, Xhon Konorin, nga një Terminator edhe më i fuqishëm

  Featured
 • Popular The Terminator (1984)

  The Terminator (1984)

  nga Admin Shtuar 1,248 Shikime / 1 Likes

  Një vrasës robot nga e ardhmja post-apokaliptike udhëton prapa në kohë për të eliminuar një kameriere, biri i së cilës do të rritet dhe do të çojë njerëzimin në një luf

  Featured
 • Popular Maggie (2015)

  Maggie (2015)

  nga Admin Shtuar 1,130 Shikime / 1 Likes

  Një vajzë adoleshente infektohet nga sëmundje që të transformon në zombi kanibalë. Gjatë transformimit, babai i saj i qëndron afër. Shkarko Filmin https://openload.co/f/3gvcy41GY4Y

  Featured
 • Popular Sabotage (2014)

  Sabotage (2014)

  nga Admin Shtuar 1,000 Shikime / 2 Likes

  Tek ky film, Arnold Schwarzenegger drejton forcat elitareqë luftojnë kartelet më të rrezikshme të drogës,DEA. Pasi mendojnë se kanë kryer me sukses një operacionshumë të rëndësishëm duk

  Featured
 • Popular Terminator Genisys (2015)

  Terminator Genisys (2015)

  nga Admin Shtuar 834 Shikime / 7 Likes

  Xhon Konor dërgon mbrapa në kohë Kajl Riz, për të mbrojtur nënën e tij, Sara Konor. Por kur ata kthehen në vitin 1984, asgjë nuk ishte sic ata e prisnin. Shkarko Filmin https://openload.co/f/x3hfgT_h_BE

  Featured
 • Popular Twins (1988)

  Twins (1988)

  nga Admin Shtuar 636 Shikime / 0 Likes

  Si rezultati i një eksperimenti të jashtëzakonshme të mbarësimit artificial, Xhulius dhe Vinsent janë dy burra 35 vjeç, binjakë të cilët kanë jetuar gjithmonë pa dijeninë e ekzistencë

  Featured
 • Popular Kindergarten Cop (1990)

  Kindergarten Cop (1990)

  nga Admin Shtuar 954 Shikime / 0 Likes

  Një polici i ashpër duhet të kryejë një detyrë e cila është më e vështira që ka bërë ndonjëherë: Të shtiret si një mësues në kopsht fëmijësh për

  Featured
 • Popular Predator (1987)

  Predator (1987)

  nga Admin Shtuar 2,180 Shikime / 6 Likes

  Një skuader komandosh, në një mision në xhunglën e Amerikës Qëndrore,e gjejnë veten të ndjekur nga një luftëtar jashtëtokësor.

  Featured
 • Popular Escape Plan (2013)

  Escape Plan (2013)

  nga Admin Shtuar 2,919 Shikime / 6 Likes

  When a structural-security authority finds himself set up and incarcerated in the world's most secret and secure prison, he has to use his skills to escape with help from the inside. Rei Breslin, është një inxhinjer i cili është d

 • Popular Commando (1985)

  Commando (1985)

  nga Admin Shtuar 2,940 Shikime / 6 Likes

  Nje ushtar i forcave komando te black ops i dale ne pension, nis nje lufte i vetem kunder nje grupi kriminal ne ameriken e jugut te cilet i kane rembyer vajzen e tij per ti bere shantazh ne fillimin e nje revolucioni qe te marrin mbrapa nje diktator te bu

  Featured

Kategorit

RSS