Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Michael Douglas


 • Popular And So It Goes (2014)

  And So It Goes (2014)

  nga Admin Shtuar 336 Shikime / 1 Likes

  Një sekser para pensioni llogarit në ndihmën e fqinjës së tij, kur papritmas duhet të kujdeset për mbesën të cilën ai nuk e dinte se ekzistonte deri sa biri i tij e sjellë në shtëpinë e

 • Popular Disclosure (1994)

  Disclosure (1994)

  nga Admin Shtuar 463 Shikime / 0 Likes

  Një specialist kompjuteri është paditur për ngacmim seksual nga një ish-dashnore, e cila kërcënon edhe karrierën e tij dhe jetën e tij personale. Shkarko Filmin https://openload.co/f/xgDGIHb_JME

 • Popular Traffic (2000)

  Traffic (2000)

  nga Admin Shtuar 2,333 Shikime / 0 Likes

  Një gjyqtar konservator emërohet nga Presidenti për të drejtuar luftën e Amerikës kundër drogës, por zbulon se vajza e tij adoleshente është një e droguar. Shkarko Filmin https://openload.co/f/YLZJTYi

  Featured
 • Popular Solitary Man (2009)

  Solitary Man (2009)

  nga Admin Shtuar 1,426 Shikime / 0 Likes

  Një manjate makinash shikon jetën e tij personale dhe profesionale te goditet nga tronditjet për shkak të biznesit të tij dhe flirteve romantike. Shkarko Filmin https://openload.co/f/o1ff05x35Do

  Featured
 • Popular Black Rain (1989)

  Black Rain (1989)

  nga Admin Shtuar 552 Shikime / 0 Likes

  Dy policë Nju Jorkez përfshihen në një luftë bandash mes anëtarëve të Yakuza, mafis japoneze. Ata arrestojnë një prej vrasësve të tyre dhe janë të urdhëruar që ta përcjel

  Featured
 • Popular Basic Instinct (1992)

  Basic Instinct (1992)

  nga Admin Shtuar 1,011 Shikime / 1 Likes

  Një detektiv i policisë është i ngarkuar me hetimin e një vrasje brutale, në të cilën mund të jetë e përfshirë një grua e bukur dhe joshëse .Regjisor:Paul VerhoevenAktorë:Michael D

  Featured

Kategorit

RSS