Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Keira Knightley


 • Atonement (2007)

  Atonement (2007)

  nga Admin Shtuar 268 Shikime / 0 Likes

  Bazuar në novelën Britanike të Ian McEwan, ku një vajzë 13-vjeçare ndryshon rrjedhën e jetës se disa personave pasi akuzon të dashurin e motrës së saj për një krim që ai nuk e kishte

 • Popular Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)

  Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)

  nga Admin Shtuar 318 Shikime / 0 Likes

  Kur Elizabet Suan, vajza e guvernatorit rebmehet nga Barbosa, miku i saj i femijerise Uill Terner bashkohet me Xhek Sparou nje pirat endacak te cilet duan te shpetojne Elizabeten…. Shkarko Filmin https://openload.co/f/IbxZCWjC4J0

 • Popular Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)

  Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)

  nga Admin Shtuar 872 Shikime / 2 Likes

  Kapiten Xhek Sparrou (Harabeli) me një tjetër aventurë. Një ushtri të vdekurish kërkon hakmarrje dhe i vetmi shpëtim për të është Tridhëmbëshi i Poseidonit. Shkarko Filmin https://openload.c

  Featured
 • Popular Pride & Prejudice (2005)

  Pride & Prejudice (2005)

  nga Admin Shtuar 711 Shikime / 0 Likes

  Shkëndijat fluturojnë kur Elizabeth Bennet takon, të pasurin, dhe krenarin z. Darcy. Por zoti Darcy me gjysmë zemre e gjen veten duke rënë në dashuri me një grua nën klasën e tij. Çë çdo

  Featured
 • Popular Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)

  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)

  nga Admin Shtuar 3,542 Shikime / 7 Likes

  Jack Sparrow dhe Barbarosa ne nje kerkim per te gjetur burimin e rinise te perjetshme.Telashet fillojne kur zbulojne se Mjeker Ziu dhe Vajza e tij(ish e dashura Jack)gjithashtu po kerkojne “Fontanen e Rinise'' Shkarko Filmin https://openload.co/f/ga

  Featured
 • Popular Begin Again (2013)

  Begin Again (2013)

  nga Admin Shtuar 1,578 Shikime / 2 Likes

  Një takim rastësor ndërmjet një drejtuesi të turpëruar të një biznesi muzikor dhe një kantautoreje të re në Manhatan kthehet në një bashkëpunim premtues ndërmjet dy talenteve. Shka

  Featured
 • Popular Pirates of the Caribbean: At World's End (2007)

  Pirates of the Caribbean: At World's End (2007)

  nga Admin Shtuar 3,196 Shikime / 8 Likes

  Kapiten Barbossa, Will Turner dhe Elizabeth Swann duhet të lundrojnë në tokën e të vdekurve duke ndjekur një hartë për të shpetuar shpirtin e Jack Sparrow i cili eshte i dënuar të rrijë midis t&e

  Featured
 • Popular Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006)

  Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006)

  nga Admin Shtuar 3,117 Shikime / 10 Likes

  Jack Spar­row garon për të rimarrë zem­rën e Davy Jones për të shman­gur skllavërimin e shpir­tit të tij në shër­bimet e Jones “, sikurse dhe miqët e tjerë dhe armiq&eum

 • Popular London Boulevard (2010)

  London Boulevard (2010)

  nga Admin Shtuar 825 Shikime / 1 Likes

  “London Boulevard” është historia e një burri të sapo dalë nga burgu i cili bie në dashuri me një vajzë të re, yll i ri kinemaje, dhe e gjen veten në mes të një dueli me një gang

  Featured
 • Popular The Hole (2001)

  The Hole (2001)

  nga Admin Shtuar 1,153 Shikime / 0 Likes

  Katër të rinj në një shkollë private britanike fshehtësisht zbulojnë dhe eksplorojnë thellësitë e një vrime të mbyllur të nëndheshme krijuar dekada më parë si një streh&e

  Featured
 • Popular Seeking a Friend for the End of the World (2012)

  Seeking a Friend for the End of the World (2012)

  nga Admin Shtuar 1,278 Shikime / 1 Likes

  Përderisa një asteroid i afrohet Tokës, një burrë mbetet i vetumuar pasi gruaja e tij e braktis. Ai vendos që të niset në një udhëtim për tu ribashkuar me të dashurën e tij të shkoll&eu

  Featured
 • Popular Love Actually (2003)

  Love Actually (2003)

  nga Admin Shtuar 1,107 Shikime / 0 Likes

  Nje histori nderthurur e mardhenjeve te dashurise, protagonistet e kesaj historie jane cifte shume te ndryshem nga njeri tjeteri: keto histori kae te perbashket faktin qe zhvillohen njekohesisht, duke nisur 5 jave para krishtlindjeve. Shkarko Filmin https

Kategorit

RSS