Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Natalie Portman


 • Popular New York, I Love You (2008)

  New York, I Love You (2008)

  nga Admin Shtuar 516 Shikime / 0 Likes

  Disa histori dashurie e vendosur në një nga qytetet më të dashura të botës, Nju Jorku. Shkarko Filmin https://openload.co/f/5o77jV396mY

  Featured
 • Popular Closer (2004)

  Closer (2004)

  nga Admin Shtuar 1,556 Shikime / 1 Likes

  Marrëdhënia e dy çifteve komplikohet kur burri nga njëri prej çifteve njeh gruan e tjetrit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/jup6YYc9HlE

  Featured
 • Popular Black Swan (2010)

  Black Swan (2010)

  nga Admin Shtuar 798 Shikime / 1 Likes

  Një kërcimtare baleti fiton udhëheqjen e “Liqenit të Mjellmave” dhe është e përsosur për rolin e Mjellmës së Bardhë, por ngadalë humb mendjen duke u bërë shumë e më

  Featured
 • Popular No Strings Attached (2011)

  No Strings Attached (2011)

  nga Admin Shtuar 2,193 Shikime / 2 Likes

  Një djalë dhe vajzë po përpiqen të mbajnë marrëdhënien e tyre në mënyrë rigorozefizike, por me von ata kupetojne se mes tyra ka dicka me shum. Shkarko Filmin https://openload.co/f/iDYsjEidaOQ Shkarko

  Featured
 • Popular Brothers (2009)

  Brothers (2009)

  nga Admin Shtuar 2,928 Shikime / 2 Likes

  Sam Cahill (Tobey Maguire) dhe Tomi Cahill (Jake Gyllenhaal) janë vëllezër. Sami, niset për misionin e tij të katërt në Afganistan, ai është i martuar me të dashurën e tij të shkollës së

  Featured

Kategorit

RSS