Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Ashton Kutcher


 • Popular Killers (2010)

  Killers (2010)

  nga Admin Shtuar 596 Shikime / 0 Likes

  Një grua në pushime takohet me burrin ideal dhe martohet me të. Mirpo pas 3 vitesh kupton qe burri i saj ishte nje vrasës profesional ku babai i saj tenton ta vrasë pasi kishte urdhera nga agjensia e tij. Shkarko Filmin https://op

  Featured
 • Jobs (2013)

  Jobs (2013)

  nga Admin Shtuar 250 Shikime / 0 Likes

  Historia e ngritjes së Steve Jobs, nga braktisja e kolegjit në një nga sipërmarrësit krijues më të nderuar të shekullit të 20. Shkarko Filmin https://openload.co/f/kudG4hNiNag Shkarko Titrat https://openload.co

 • Popular New Year's Eve (2011)

  New Year's Eve (2011)

  nga Admin Shtuar 1,487 Shikime / 4 Likes

  Jeta e disa çifteve dhe beqarëve në Nju Jork ndërthurur gjatë rrjedhës së Vitit të Ri. Shkarko Filmin https://openload.co/f/skynaZ7s-2w

  Featured
 • Popular Spread (2009)

  Spread (2009)

  nga Admin Shtuar 1,499 Shikime / 2 Likes

  Nje komedi seksi bazuar mbi aventurat e nje “manipuluesi” femrash dhe femren qe ai do vertete . Shkarko Filmin https://openload.co/f/l2T5HkWOMXs Shkarko Titrat https://openload.co/f/R54U8hkLm-g/

  Featured
 • Popular No Strings Attached (2011)

  No Strings Attached (2011)

  nga Admin Shtuar 1,951 Shikime / 2 Likes

  Një djalë dhe vajzë po përpiqen të mbajnë marrëdhënien e tyre në mënyrë rigorozefizike, por me von ata kupetojne se mes tyra ka dicka me shum. Shkarko Filmin https://openload.co/f/iDYsjEidaOQ Shkarko

  Featured
 • Popular Valentine's Day (2010)

  Valentine's Day (2010)

  nga Admin Shtuar 584 Shikime / 0 Likes

  Ndërthurja e çifteve dhe beqarve në Los Angeles ndarjet dhe lidhjet në bazë të presioneve përreth dhe pritjet e ditës së Shën Valentinit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Rts2K9IGgeM/ Shkarko Titrat

  Featured
 • Popular Personal Effects (2009)

  Personal Effects (2009)

  nga Admin Shtuar 872 Shikime / 0 Likes

  Walter, 24 vjeçar, është një mundës, duke konkurruar për një vend në ekipin kombëtar, kur ai mëson për vdekjen brutale të motrës së tij. Ai vjen në shtëpi për të n

  Featured
 • Popular The Butterfly Effect (2004)

  The Butterfly Effect (2004)

  nga Admin Shtuar 703 Shikime / 0 Likes

  Një i ri bllokohet nga kujtimet e dëmshme të ngjarjeve të rëndësishme në jetën e tij. Kur rritet, ai e gjen një mënyrë për ti kujtuar këto kujtime të humbur dhe në një më

 • Popular What Happens In Vegas (2008)

  What Happens In Vegas (2008)

  nga Admin Shtuar 2,557 Shikime / 2 Likes

  Shkarko Filmin Shkarko Titrat Ngjarja zhvillohet ne Vegas!Dy persona pas nje nate qejffi dhe ne gjendje tëdehur martohen!Njeri nga to fiton nje xheckpot!Te palumutur mundohen te ndahen dhe te perfitojne sa me shume para por dashurohen gjate kesaj koh

Kategorit

RSS