Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Colin Farrell


 • American Outlaws (2001)

  American Outlaws (2001)

  nga Admin Shtuar 293 Shikime / 0 Likes

  Pasi kthehen nga lufta civile në qytetin e tyre, disa djem përballen me kërcënimet e pronarit të hekurudhës që kërkon t'i shpronësojë për tokat e tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/I_54IGCVFZ4

 • Popular Winter's Tale (2014)

  Winter's Tale (2014)

  nga Admin Shtuar 420 Shikime / 0 Likes

  Nju Jorku është përfshirë nga erërat e Artikut, nga netë të errëta dhe drita të bardha. Një ditë dimri, Piter Lejk (Colin Farrell), jetim dhe mekanik, tenton të vjedhë një shtëpi d

 • Popular Total Recall (2012)

  Total Recall (2012)

  nga Admin Shtuar 438 Shikime / 0 Likes

  Për një punëtor të fabrikës i quajtur Douglas Quaid, edhe pse ai e mori një grua të bukur që ai e do, mendja-udhëtim tingëllon si pushime të përsosur nga jeta e tij frustruese – kujtimet e

 • Popular Solace (2015)

  Solace (2015)

  nga Admin Shtuar 610 Shikime / 0 Likes

  Një doktor telepatik, punon me një agjent special të FBI-së, në kërkim të një vrasësi serial. Gjatë hetimeve ata kuptojnë që ai nuk është një vrasës si gjithë të tje

  Featured
 • Popular Elf (2003) - Dubluar ne Shqip

  Elf (2003) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,990 Shikime / 5 Likes

  Një ditë Krishtlindje, gjatë një ndalese në një jetimore, një djalë i miturme emrin Buddy, i mahnitur nga pamja e një arush pellushi, futet në thesine dhuratave të Santa Klaus-it, ndërsa ai ë

 • Popular Phone Booth (2002)

  Phone Booth (2002)

  nga Admin Shtuar 698 Shikime / 0 Likes

  Stjuard Shepard e gjen veten e tij në një kabinë telefonike, të cilit po i bën shantazh një njeri misterioz me snajper, për gabimet e tij fatale që ka bërë në jetën e vet. Shkarko Filmin https://

  Featured
 • Popular London Boulevard (2010)

  London Boulevard (2010)

  nga Admin Shtuar 825 Shikime / 1 Likes

  “London Boulevard” është historia e një burri të sapo dalë nga burgu i cili bie në dashuri me një vajzë të re, yll i ri kinemaje, dhe e gjen veten në mes të një dueli me një gang

  Featured
 • Popular Alexander (2004)

  Alexander (2004)

  nga Admin Shtuar 2,286 Shikime / 1 Likes

  Aleksandri, mbreti i Maqedonisë dhe një nga udhëheqësit më të mëdhenj ushtarakë në histori, pushton pjesën më të madhe të botës.

  Featured

Kategorit

RSS