Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Harrison Ford


 • Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008)

  Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008)

  nga Admin Shtuar 255 Shikime / 0 Likes

  Arkeologu i famshëm, aventurieri Dr. Henry "Indiana" Jones është thirrur përsëri në veprim, kur ai ngatërrohet në një komplot sovjetik për të zbuluar sekretin prapa artefaktit misterioz të njohur

 • Clear and Present Danger (1994)

  Clear and Present Danger (1994)

  nga Admin Shtuar 191 Shikime / 0 Likes

  Analisti i CIA-së Jack Ryan është tërhequr në një luftë të paligjshme nga qeveria amerikane kundër një karteli kolumbian të drogës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/kcUHR2US8pI

 • Popular Blade Runner (1982)

  Blade Runner (1982)

  nga Admin Shtuar 671 Shikime / 1 Likes

  Një luftëtar duhet të ndjekë dhe të përpiqet t’u japë fund katër Replikantëve të cilët kanë vjedhur një anije në hapësirë dhe janë kthyer në tokë për

  Featured
 • Popular Patriot Games (1992)

  Patriot Games (1992)

  nga Admin Shtuar 589 Shikime / 0 Likes

  Kur analisti i CIA-s Jack Ryan ndërhyn në një vrasje të IRA-s, një fraksionist renegat vë në shënjestër atë dhe familjen e tij për hakmarrje. Shkarko Filmin http://abinitio.me/Sx1BY

  Featured
 • Popular Crossing Over (2009)

  Crossing Over (2009)

  nga Admin Shtuar 654 Shikime / 0 Likes

  Crossing Over është një film multi karakterësh në lidhje me emigrantët e kombësive të ndryshme duke luftuar për të arritur statusin ligjor në Los Angeles. Filmi ka të bëjë me kufirin, m

  Featured
 • Popular The Devil's Own (1997)

  The Devil's Own (1997)

  nga Admin Shtuar 1,225 Shikime / 3 Likes

  Një oficer i policisë zbulon identitetin e vërtetë të mysafirit të shtëpisë së tij, një terrorist i IRA-së që po fshihet. Shkarko Filmin https://openload.co/f/KGgkntvEIwE

  Featured

Kategorit

RSS