Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Liam Neeson


 • Popular Battleship (2012)

  Battleship (2012)

  nga Admin Shtuar 1,067 Shikime / 0 Likes

  Një flotë e anijeve është e detyruar të bëjë luftë me një Armatë me origjinë të panjohur, për të zbuluar dhe penguar qëllimet e tyre shkatërruese. Shkarko Filmin https://openl

 • Popular Chloe (2009)

  Chloe (2009)

  nga Admin Shtuar 713 Shikime / 0 Likes

  Një doktoreshë (Julianne Moore) punëson një shoqëruese (Amanda Seyfried) për të joshur burrin e saj (Liam Neeson), i cili mendon se po e tradheton, megjithëse ngjarje të paparashikuara venë në rrezik

  Featured
 • Popular Genius (2016)

  Genius (2016)

  nga Admin Shtuar 1,911 Shikime / 0 Likes

  Historia e Maxwell Perkins gjatë kohës kur ishte redaktor ne "Scribner" dhe ku krijoi një miqësi të veçantë me një nga shkrimtaret e tij: Thomas Wolfe. Shkarko Filmin https://openload.co/f/T2HGRcL_KK4

  Featured
 • Popular Third Person (2013)

  Third Person (2013)

  nga Admin Shtuar 655 Shikime / 0 Likes

  Historitë e dashurisë së tre çifteve në tre qytete të ndryshme: Romë, Paris dhe Nju Jork. Shkarko Filmin https://openload.co/f/BjKBL-HgaZk Shkarko Titrat https://openload.co/f/1pxGcuKwvzo

  Featured
 • Popular Seraphim Falls (2006)

  Seraphim Falls (2006)

  nga Admin Shtuar 320 Shikime / 1 Likes

  Në fund të Luftës Civile, një kolonel ndjek një burrë me të cilin ka një mëri të vjetër... Shkarko Filmin https://openload.co/f/pFFyMRlbkRY

Kategorit

RSS