Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Matt Damon


 • Suburbicon (2017)

  Suburbicon (2017)

  nga Admin Shtuar 300 Shikime / 0 Likes

  Gjatë vetë shkatërrimit të një komuniteti në periferi në vitin 1950, për një familje në dukje normale, bastisja e shtëpisë do të ketë pasoja të tmerrshme. Shkarko Filmin https://op

 • Good Will Hunting (1997)

  Good Will Hunting (1997)

  nga Admin Shtuar 178 Shikime / 0 Likes

  Will Hunting, një portier në M.I.T., ka një dhuratë për matematikën, por ka nevojë për ndihmë nga një psikolog për të gjetur drejtimin në jetën e tij. Shkarko Filmin https://openload.co

 • Popular The Bourne Identity (2002)

  The Bourne Identity (2002)

  nga Admin Shtuar 481 Shikime / 0 Likes

  Një njeri shpëtohet në detë nga një anije peshkimi, i mbushur me plumba dhe me kujtes të humbur, para se të evitoj vrasësit dhe të rifitojë kujtesën e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/W_XQytg

 • Popular The Rainmaker (1997)

  The Rainmaker (1997)

  nga Admin Shtuar 567 Shikime / 0 Likes

  Një avokat i ri idealist dhe partneri i tij cinik futen në një firmë të fuqishme ligjore që përfaqëson një kompani të korruptuar të sigurimit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/JdmWMQMlioA

  Featured
 • Popular Jason Bourne (2016)

  Jason Bourne (2016)

  nga Admin Shtuar 2,720 Shikime / 4 Likes

  Ish-agjenti më i rrezikshëm i CIA-s, Xhejzon Born (Matt Damon), del nga fshehja për të zbuluar të vërteta të fshehura nga e shkuara e tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mTJ5LveE8p4

  Featured
 • Popular Syriana (2005)

  Syriana (2005)

  nga Admin Shtuar 717 Shikime / 0 Likes

  Nje epike e lidhur politikisht rreth shtetit te industrise se vajit ne duart e atyre qe jane perfshire personalisht dhe jane prekur nga kjo… Shkarko Serialin https://openload.co/f/_IvX1ONE1CE Shkarko Titrat https://openload.co/f/MTm92lPzW-8/

  Featured
 • Popular Ocean's Thirteen (2007)

  Ocean's Thirteen (2007)

  nga Admin Shtuar 1,446 Shikime / 1 Likes

  Danny Ocean bashkon sërish grupin për një vjedhje të tretë, pasi pronari i kazinos Willy Bank largon nga loja një nga anëtarët e njëmbëdhjetës origjinale, Rubenin. Shkarko Filmin https://openload.co/f

  Featured
 • Popular Ocean's Twelve (2004)

  Ocean's Twelve (2004)

  nga Admin Shtuar 1,695 Shikime / 1 Likes

  Daniel Ocean(George Clooney) rekruton një anëtar më shumë në ekipin e tij në mënyrë që të mund të realizojë tri vjedhje tëmëdha në Europënë këtë pjesë viju

  Featured
 • Popular Ocean's Eleven (2001)

  Ocean's Eleven (2001)

  nga Admin Shtuar 1,124 Shikime / 1 Likes

  Danny Ocean (George Clooney) dhe njëmbëdhjetë bashkëpunëtorët e tij thurin një plan për të grabitur në Las Vegas 3 kazino njëkohësisht. Shkarko Filmin https://openload.co/f/7UVxROW3rBk Shkarko Ti

  Featured
 • Popular The Monuments Men (2014)

  The Monuments Men (2014)

  nga Admin Shtuar 644 Shikime / 0 Likes

  Nje Skuader e pazakonte gjate luftes se Dyte Boterore ka per detyre te shpetoje veprat e artit dhe tia riktheje ata pronareve te tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/rNmEj_Rb8yE

  Featured
 • Popular Saving Private Ryan (1998)

  Saving Private Ryan (1998)

  nga Admin Shtuar 700 Shikime / 2 Likes

  Pas zbarkimit në Normandi, një grup ushtarësh të SHBA shkon prapa linjës së armikut për të rimarrë një parashutist, vëllai i të cilit u vra në aksion e sipër. Shkarko Filmin https://ope

 • Popular The Departed (2006)

  The Departed (2006)

  nga Admin Shtuar 3,696 Shikime / 4 Likes

  An undercover cop and a mole in the police attempt to identify each other while infiltrating an Irish gang in South Boston. Një polic i fshehtë i cili është infiltruar në një bandë krimi Irlandeze dhe një spiun n&eu

  Featured
 • Popular The Good Shepherd (2006) - Me Titra Shqip

  The Good Shepherd (2006) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 2,488 Shikime / 3 Likes

  Histori e trazuar e hershme e Agjencisë Qendrore të Inteligjencës shihet përmes prizmit të jetës së një njeriu të vetëm. Regjisor:Robert De NiroAktorë:Matt Damon, Angelina Jolie, Robert De Niro

  Featured

Kategorit

RSS