Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Jennifer Aniston


 • Management (2008)

  Management (2008)

  nga Admin Shtuar 263 Shikime / 0 Likes

  Një shitëse arti për udhëtime përpiqet të largojë një menaxher të krisur moteli që bie në dashuri me të dhe që nuk e le të qetë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/YveeFoaTVjQ

 • Horrible Bosses (2011)

  Horrible Bosses (2011)

  nga Admin Shtuar 146 Shikime / 0 Likes

  Nje komedi shum interesante, 3 shoke te merzitur nga shefat e tyre vendosin te thurin nje plan per ti zhdukur ata, por jo cdo gje shkon sic e kane planifikuar… Shkarko Filmin https://openload.co/f/nvGcEMTBaOs

 • Popular Just Go with It (2011)

  Just Go with It (2011)

  nga Admin Shtuar 3,088 Shikime / 5 Likes

  Në një udhëtim të fundjavës në Hawaii, një kirurg plastik bind asistenten e tij i kërkon të shtiret si gruaja e tij e ndarë, në mënyrë që të mbulojë një gënjesht&eum

  Featured
 • Popular The Bounty Hunter (2010)

  The Bounty Hunter (2010)

  nga Admin Shtuar 947 Shikime / 1 Likes

  Një gjahtar shpërblimesh do të ngarkohet me një detyrë të re, të çuditshme, por interesante për të: duhet të vihet në ndjekje të ish-bashkëshortes së tij Nikol Harli, gazetare, n

  Featured
 • Popular Mother’s Day (2016)

  Mother’s Day (2016)

  nga Admin Shtuar 1,721 Shikime / 1 Likes

  Tre breza bashkohen javën para ditës së nënës. Shkarko Serialin https://openload.co/f/86omxa9H6sA

  Featured
 • Popular Life of Crime (2013)

  Life of Crime (2013)

  nga Admin Shtuar 978 Shikime / 0 Likes

  Dy kriminel të rëndomtë marrin më shumë nga pazari që bënë pasi rrëmbyen gruan e një agjenti të korruptuar pronash të patundshme, i cili nuk tregon interes për të paguar haraçin

  Featured
 • Popular Cake (2014)

  Cake (2014)

  nga Admin Shtuar 828 Shikime / 0 Likes

  Kleri magjepset nga vetëvrasja e një gruaje në grupin e mbështetjes për dhimbjet kronike, ndërsa përpiqet t’i bëjë ballë dhe vetë tragjedisë së saj personale. Shkarko Filmin https://op

  Featured
 • Popular Horrible Bosses 2 (2014)

  Horrible Bosses 2 (2014)

  nga Admin Shtuar 1,024 Shikime / 0 Likes

  Nik, Dejl dhe Kërt vendosin të krijojnë një biznes së bashku,por gjërat nuk shkojnë sipas planit të tyre. Të dëshpëruar qëhumbën gjithçka, rrëmbejnë djalin e njeriut i cili

 • Popular We're the Millers (2013)

  We're the Millers (2013)

  nga Admin Shtuar 1,113 Shikime / 1 Likes

  Dejvid Klarku një shpërndarës i vogël droge grabitet nga disa të panjohur. Më pas ai kërcënohet nga shefi i tij për paratë e mallit. Për ti dhënë zgjidhje gjith kësaj rrëmuje, ai k

 • Popular Love Happens (2009)

  Love Happens (2009)

  nga Admin Shtuar 2,981 Shikime / 1 Likes

  Një e ve libri i të cilës është gati për të dështuar e kthen atë në një bestseller, bie në dashuri me luleshitësin e hotelit ku është duke dhënë seminarin, vetëm p&e

  Featured
 • Popular Bruce Almighty (2003)

  Bruce Almighty (2003)

  nga Admin Shtuar 5,559 Shikime / 9 Likes

  Nje djale qe i ankohet zotit per fatin e tij te keq qe ka.Dhe zoti i jep fuqite e tij vetem per nje jave dhe ai do ta shikoje sa e veshtire dhe e bukur eshte te jesh zot ...

  Featured
 • Popular Wanderlust (2012)

  Wanderlust (2012)

  nga Admin Shtuar 827 Shikime / 0 Likes

  Të tronditur nga papunësia e papritur, një çift e lë Manhatanin si alternativë për të jetuar, dhe në fund të fundit vendosin të eksperimentojnë jetesën duke jetuar në një komun&e

  Featured
 • Popular Leprechaun (1993) - Me Titra Shqip

  Leprechaun (1993) - Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 725 Shikime / 1 Likes

  Një djallë, Leprechaun sadist tërbohet duke vrarë këdo që i del para në kërkim të një thesari.

Kategorit

RSS