Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Leonardo DiCaprio


 • Popular The Aviator (2004)

  The Aviator (2004)

  nga Admin Shtuar 599 Shikime / 1 Likes

  Një film ku tregohet jeta e miliarderit Hauard Hjuxh i cili ishte prodhues filmash dhe i apasionuar pas avionëve... Shkarko Filmin https://openload.co/f/K4ElPHW2T3o

  Featured
 • Popular The Wolf of Wall Street (2013)

  The Wolf of Wall Street (2013)

  nga Admin Shtuar 883 Shikime / 0 Likes

  Bazuar në historinë e vërtetë të Xhordan Belfort, që nga fillimet e tij për t’u bërë një komisioner i pasur që bën jetë të paparë, deri në rrëzimin e tij lidhur me

  Featured
 • Popular Before the Flood (2016)

  Before the Flood (2016)

  nga Admin Shtuar 625 Shikime / 1 Likes

  Një vështrim nga Leonardo Di Caprio se si ndryshimet klimatike ndikojnë në mjedisin tonë dhe çfarë shoqëria mund të bëjë për të parandaluar zhdukjen e specieve të rrezikuara, ekosiste

  Featured
 • Popular The Beach (2000)

  The Beach (2000)

  nga Admin Shtuar 925 Shikime / 1 Likes

  Richard udhëton në Tajlandë dhe e gjen veten në posedim të një hartë të çuditshme. Zërat thonë se ajo të çon në një plazh të vetmuar si parajsë, një lumturi trop

  Featured
 • Popular Gangs of New York (2002)

  Gangs of New York (2002)

  nga Admin Shtuar 1,155 Shikime / 0 Likes

  Në vitin 1863, Amsterdam Vallon kthehet në zonën e Pesë Pikeshit të New York City i cili kërkon hakmarrje kundër Bill kasapit, vrasësit të babait të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/35l05Q3XRB0

  Featured
 • Popular Catch Me If You Can (2002)

  Catch Me If You Can (2002)

  nga Admin Shtuar 1,415 Shikime / 0 Likes

  Historia e vërtetë për Frank Abagnale Jr, i cili, para ditëlindjes së tij të 19, me sukses arkëtoi ceqe në vlerë miliona dollarshe të si pilot i Pan Am, mjek, dhe prokurorë. Shkarko Filmin http://abin

  Featured
 • Popular Blood Diamond (2006)

  Blood Diamond (2006)

  nga Admin Shtuar 1,447 Shikime / 2 Likes

  Një peshkatar, një trafikant dhe një sindikatë e biz­nes­menëve ndeshen për të zotëruar një dia­mant shumë të vleshëm. Shkarko Filmin https://openload.co/f/LrZa9W6pQ9U Shkarko Titrat

  Featured
 • Popular Revolutionary Road (2008)

  Revolutionary Road (2008)

  nga Admin Shtuar 715 Shikime / 0 Likes

  Një çift i ri që jeton në periferi të Connecticut gjatë mesit të viteve 1950 lufta për të ardhur në kushtet me problemet e tyre personale duke u përpjekur për të rritur dy fëmijë

  Featured
 • Popular Titanic (1997)

  Titanic (1997)

  nga Admin Shtuar 3,002 Shikime / 18 Likes

  Nje Histori dashurie qe ndodh ne kruzierin gjigant Titanic.Nje vajze aristrokrate pret te martohet me nej burre te pasur te zgjedhur nga e ema e saj.NE anije ajo bie ne dashuri me nje djale te verfer, historia e tyre… Shkarko Filmin http://abinitio

 • Popular The Revenant (2015)

  The Revenant (2015)

  nga Admin Shtuar 6,353 Shikime / 5 Likes

  Në vitet 1820, Hugh Glass, një banor i zonave kufitare, nis hakmarrjen e tij ndaj atyre që e braktisën duke e menduar të vdekur pasi u sulmua në pyll nga një ari. Shkarko Filmin http://abinitio.me/J5Xsa

  Featured
 • Popular Romeo And Juliet (1996)

  Romeo And Juliet (1996)

  nga Admin Shtuar 1,357 Shikime / 5 Likes

  Në Verona Beach nis një histori dashurie e përjetshme me Romeo dhe Zhulietën. Familjet e dy të rinjve që e urrejnë hapur njëri-tjetrin, vetëm se babai i vajzës është një bos mafioz. Por edhe

 • Popular J. Edgar (2011)

  J. Edgar (2011)

  nga Admin Shtuar 654 Shikime / 0 Likes

  Si fytyra e zbatimit të ligjit në Amerikë për gati 50 vjet, J. Edgar Hoover u frikësua dhe u admirua, fyer dhe nderuar. Por, prapa dyerve të mbyllura, ai mbajti sekretet që do të kishte shkatërruar imazhin e ti

  Featured
 • Popular Body of Lies (2008)

  Body of Lies (2008)

  nga Admin Shtuar 634 Shikime / 1 Likes

  Një agjent i CIA-s në terren në Jordani gjuan poshtë një lider të fuqishëm terrorist, ndërsa duke u kapur midis qëllimet e paqarta të mbikëqyrësve të tij amerikanë dhe të zbulimit

  Featured
 • Popular Shutter Island (2010)

  Shutter Island (2010)

  nga Admin Shtuar 2,164 Shikime / 5 Likes

  Në vitin 1954, mareshali amerikan Tedi Daniels po heton zhdukjen e një vrasëseje e cila është arratisur nga një spital për kriminelësh të çmendur.

 • Popular Django Unchained (2012)

  Django Unchained (2012)

  nga Admin Shtuar 2,798 Shikime / 3 Likes

  Me ndihmën e një gjahtari shperblimesh gjerman, një skllav i liruar vendos për të shpëtuar gruan e tij nga një pronar brutal I cili ka plantacione te medha ne Misisipi.

  Featured
 • Popular The Great Gatsby (2013)

  The Great Gatsby (2013)

  nga Admin Shtuar 3,188 Shikime / 1 Likes

  Xh. Gatsbi një njeri shumë ambicioz që e nisi nga zeroja dhe arriti të bëhej një njeri shumë i pasur përpiqet të rifitojë dashurinë e tij të humbur para pesë vjetësh.

  Featured
 • Popular Inception (2010)

  Inception (2010)

  nga Admin Shtuar 3,844 Shikime / 3 Likes

  Në një botë ku teknologjia ekziston për të hyrë në mendjen e njeriut përmes pushtimit në ëndërr, një hajdut shumë i kualifikuar i është dhënë një shans përfundi

  Featured
 • Popular The Departed (2006)

  The Departed (2006)

  nga Admin Shtuar 3,694 Shikime / 4 Likes

  An undercover cop and a mole in the police attempt to identify each other while infiltrating an Irish gang in South Boston. Një polic i fshehtë i cili është infiltruar në një bandë krimi Irlandeze dhe një spiun n&eu

  Featured

Kategorit

RSS