Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Mel Gibson


 • Popular Payback (1999)

  Payback (1999)

  nga Admin Shtuar 2,249 Shikime / 0 Likes

  Porter qëllohet nga e shoqja dhe shoku tij i ngushtë dhe e lënë të vdesë. Pasi ai i mbijeton këtij sulmi, planifikon hakmarrje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/eAqaI3HhqAI

  Featured
 • Popular Daddy’s Home 2 (2017)

  Daddy’s Home 2 (2017)

  nga Admin Shtuar 428 Shikime / 1 Likes

  Duke qenë se më në fund e pranuan ekzistencën e njëri-tjetrit, Bred dhe Dasti tani duhet të merren gjatë pushimeve me baballarët e tyre të bezdisshëm. Shkarko Filmin https://openload.co/f/MMXhglRKq-o

 • Get the Gringo (2012)

  Get the Gringo (2012)

  nga Admin Shtuar 243 Shikime / 0 Likes

  Një kriminel me karrierë i kapur nga autoritetet meksikane është vendosur në një burg të ashpër, ku ai mëson të mbijetojë me ndihmën e një djali të ri. Shkarko Filmin https://openload.c

 • Popular Braveheart (1995)

  Braveheart (1995)

  nga Admin Shtuar 445 Shikime / 0 Likes

  Kur gruaja e tij sekrete ekzekutohet për sulm ndaj një ushtari anglez i cili u përpoq ta përdhunonte atë, William Wallace fillon një revoltë dhe çon luftëtarët Skocez kundër tiranit mizor Anglez&eum

 • Lethal Weapon 4 (1998)

  Lethal Weapon 4 (1998)

  nga Admin Shtuar 177 Shikime / 0 Likes

  Me moshën e vjetër që u rëndon në kurriz dhe problemet e tyre në jetën e përditshme, oficerët e policisë, Mërtof dhe Rigs, duhet të përballen me Triadat kineze që po përpiqen t&eum

 • Lethal Weapon 3 (1992)

  Lethal Weapon 3 (1992)

  nga Admin Shtuar 143 Shikime / 0 Likes

  Martin Rigs dhe Roxher Murtazh ndjekin një ish polic i cili përdor njohuritë e tij policore për të vjedhur dhe shitur armë dhe municione për bandat vendase. Shkarko Filmin https://openload.co/f/FAlZjAhcXlw

 • Lethal Weapon 2 (1989)

  Lethal Weapon 2 (1989)

  nga Admin Shtuar 116 Shikime / 0 Likes

  Rigsi dhe Murtagu vihen në ndjekje të disa diplomatëve që përdorin imunitetin e tyre për t'u marrë me aktivitete kriminale. Rigsi zbulon të vërtetën mbi vdekjen e gruas së tij. Shkarko Filmin https://

 • Lethal Weapon (1987)

  Lethal Weapon (1987)

  nga Admin Shtuar 111 Shikime / 0 Likes

  Një polic veteran, Murtagu, ka partner oficerin më të ri, vetëvrasës, Rigsin. Ata kanë një gjë të përbashkët: urrejnë të punojnë në grup. Tani ata duhet të mësojnë t

 • Popular Blood Father (2016)

  Blood Father (2016)

  nga Admin Shtuar 4,862 Shikime / 1 Likes

  Një ish-i dënuar ribashkohet me vajzën e tij kokëfortë 16-vjeçare e të munguar prej kohësh për ta mbrojtur atë nga trafikantët e drogës të cilët po mundohen ta vrasin... Shkarko Filmi

  Featured
 • Popular We Were Soldiers (2002)

  We Were Soldiers (2002)

  nga Admin Shtuar 536 Shikime / 1 Likes

  Historia e betejës së luftes më të madhe Amerikane nëVietnam , në mes të dy paleve duke luftuar deri në vdekje. Shkarko Filmin https://openload.co/f/E38b3UX-qts Shkarko Titrat https://openload.co/f/melsRUSNWUo

  Featured
 • Popular The Patriot (2000)

  The Patriot (2000)

  nga Admin Shtuar 2,178 Shikime / 6 Likes

  Është viti 1776 ne kolonin e Karolinës se Jugut. Benjamin Martin, një hero i luftes francezo-indiane i cili është i shqetësuar nga e kaluara e tij, tani nuk dëshiron asgjë më shumë se për të

  Featured

Kategorit

RSS