Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Richard Gere


 • American Gigolo (1980)

  American Gigolo (1980)

  nga Admin Shtuar 150 Shikime / 0 Likes

  Ngritjet dhe rëniet në jetën e një zhigoloje nga Los Angeles që kryesisht shërben për një klientelë të vjetër femërore. Shkarko Filmin https://openload.co/f/TPsNrEr9zxQ

 • Popular Intersection (1994)

  Intersection (1994)

  nga Admin Shtuar 302 Shikime / 2 Likes

  Vincent Eastman duhet të zgjedhë në mes të gruas së tij prej 16 viteve, Sally, dhe të dashurës së tij te re, Olivia. Paraftyrimet e shpeshta shpjegojn sfondin për martesën dhe aferën. Shkarko Filmin h

 • Popular The Jackal (1997)

  The Jackal (1997)

  nga Admin Shtuar 510 Shikime / 0 Likes

  Një snajper i burgosur i IRA-se është liruar për të ndihmuar qe të ndaloje një vrasës brutalë, “te padukshëmin” ne përfundimin e punës se tij të ardhshme. Shkarko Filmin https://

  Featured
 • Popular Primal Fear (1996)

  Primal Fear (1996)

  nga Admin Shtuar 396 Shikime / 0 Likes

  Një djalë altari është akuzuar për vrasjen e një prifti, por vërteta është varrosur disa shtresa thellë nën tokë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/JMWA5e0PcBs

 • Internal Affairs (1990)

  Internal Affairs (1990)

  nga Admin Shtuar 298 Shikime / 0 Likes

  Keen Raymond Avila i bashkohet Departamentin të Punëve të Brendshme të Policisë së Los Angjelosit. Ai dhe partnerja e tij Amy Wallace janë duke shikuar për së afërmi aktivitetet e policit Dennis Peck. Pron

 • Popular Unfaithful (2002)

  Unfaithful (2002)

  nga Admin Shtuar 2,320 Shikime / 2 Likes

  Ndërsa gruaja zhytet në një tradhëti bashkëshortore, martesa e një çifti në periferitë e New York-ut merr një drejtim tejet të rrezikshëm. Shkarko Filmin https://openload.co/f/cFLCsWl6aLM

  Featured
 • Popular Brooklyn's Finest (2009)

  Brooklyn's Finest (2009)

  nga Admin Shtuar 568 Shikime / 0 Likes

  Tre policë të Brooklyn pa ndonjë lidhje ndërmjet vete përfundojn në të njëjtin vend vdekjeprurës pasi qojnë dëmë karrierat e tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/OKGJrglJ8Hs

 • Popular The Double (2011)

  The Double (2011)

  nga Admin Shtuar 807 Shikime / 0 Likes

  Agjenti i CIA’s, i dalë në pension bashkëpunon me një agjent të ri të FBI’s për të zbardhur vrasjen e një senatori, ku shenjat dhe dyshimet flasin për një vrasës Rus. Shkarko Filmin h

  Featured
 • Popular Pretty Woman (1990)

  Pretty Woman (1990)

  nga Admin Shtuar 1,510 Shikime / 0 Likes

  Një biznesmen i ri dhe i fuqishëm bie në dashuri me një prostitut. Shkarko Filmin https://openload.co/f/bF-9Wcf0MB8/ Shkarko Titrat https://openload.co/f/AsbazZ_P0oc/

Kategorit

RSS