Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Bruce Willis


 • Catch .44 (2011)

  Catch .44 (2011)

  nga Admin Shtuar 271 Shikime / 0 Likes

  Përtes(Akerman) dhe dymiqtėe sajKara(NikkiReed)dheDawn(DeborahAnnwoll),punadukejmjaft e thjeshtë:ndërpreu njëngarkesëtë dyfishtë–kryqtë drogëspërshefin e tyretë krimitMel(Willis)në një

 • Popular Red 2 (2013)

  Red 2 (2013)

  nga Admin Shtuar 476 Shikime / 1 Likes

  Agjenti i C.I.A-s i dalë në pension bashkohet me ekipin e tij me pjestarë elitë që nuk e kanë shokun, në një kërkim global për të shtënë në duar të sigurta një pajisje portati

 • A Good Day to Die Hard (2013)

  A Good Day to Die Hard (2013)

  nga Admin Shtuar 193 Shikime / 0 Likes

  Polici i ashpër Xhon MakKlein, për herë të parë e gjen veten në tokë të huaj pasi udhëton në Moskë për të ndihmuar djalin e tij kokëfortë Xhekun - pa qenë në dijeni q&eum

 • Live Free or Die Hard (2007)

  Live Free or Die Hard (2007)

  nga Admin Shtuar 188 Shikime / 1 Likes

  Xhon MekKlejn lufton një organizatë terroriste interneti e cila po mundohet të pushtojë Amerikën. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Rxqg5rA6jpY

 • Die Hard: With a Vengeance (1995)

  Die Hard: With a Vengeance (1995)

  nga Admin Shtuar 178 Shikime / 0 Likes

  Xhon Mek-Klein dhe një pronar dyqani në Harlem vihen në shënjestër nga terroristi gjerman i cili planifikon të vjedhë Rezervat e Shtetit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Me3PkjQBKfs

 • Die Hard 2 (1990)

  Die Hard 2 (1990)

  nga Admin Shtuar 188 Shikime / 0 Likes

  Xhon MekKlejn përpiqet të evitoj një katastrofë në të cilën ka dorë një njësi ushtarake mashtruese në Aeroportin Ndërkombëtar Dallas në Uashington D.C. Shkarko Filmin https://openload.c

 • Die Hard (1988)

  Die Hard (1988)

  nga Admin Shtuar 175 Shikime / 0 Likes

  Oficeri Xhon Meklein, përpiqet për të shpëtuar gruan dhe disa të tjerë që janë marrë peng nga terroristi gjerman Hans Gruber gjatë një feste Krishtlindjesh në Los Anxhelos. Shkarko Filmin https:/

 • The Last Boy Scout (1991)

  The Last Boy Scout (1991)

  nga Admin Shtuar 270 Shikime / 1 Likes

  Një detektiv cinik i papunë bashkohet me një ish-mbrojtës të papunë për të zbardhur një çështje vrasjeje që përfshin një ekip futbolli dhe një politikan. Shkarko Filmin https://o

 • Popular The Jackal (1997)

  The Jackal (1997)

  nga Admin Shtuar 511 Shikime / 0 Likes

  Një snajper i burgosur i IRA-se është liruar për të ndihmuar qe të ndaloje një vrasës brutalë, “te padukshëmin” ne përfundimin e punës se tij të ardhshme. Shkarko Filmin https://

  Featured
 • Popular Setup (2011)

  Setup (2011)

  nga Admin Shtuar 405 Shikime / 0 Likes

  Një grup i miqve përfshihen në një grabitje diamanti potencialisht vdekjeprurëse. Shkarko Filmin https://openload.co/f/r8Y9fhJPm2o Shkarko Titrat https://openload.co/f/RY_KNYMLd_o

 • Popular Cop Out (2010)

  Cop Out (2010)

  nga Admin Shtuar 448 Shikime / 0 Likes

  Një komedi për një polic veteran, karta e rrallë bejzbollit të së cilit është e vjedhur. Kjo është shpresa e tij e vetme për të paguar martesën e vajzës së tij. Ai e rekruton partn

 • Popular The Prince (2014)

  The Prince (2014)

  nga Admin Shtuar 513 Shikime / 2 Likes

  Një vrasës i tërhequr rikthehet në jetën prej së cilës kishte hequr dorë, kur i rrëmbejnë vajzën. Për ta shpëtuar, ai duhet të përballet me rivalin e tij të mëparshë

  Featured
 • Popular Marauders (2016)

  Marauders (2016)

  nga Admin Shtuar 428 Shikime / 2 Likes

  Pas një grabitjeje banke FBI vihet në ndjekje të një grupi të përgatitur. Gjatë hetimeve fakte të tjera dalin në pah. Shkarko Filmin https://openload.co/f/lCKHgNw5FFg

 • Popular Alpha Dog (2006)

  Alpha Dog (2006)

  nga Admin Shtuar 2,310 Shikime / 0 Likes

  Një dramë e bazuar në jetën e Jesse James Hollywood, një shpërndarës droge i cili u bë një nga njerëzit më të rinj ndonjëherë që të jetë në listën e më t&e

  Featured
 • Popular Extraction (2015)

  Extraction (2015)

  nga Admin Shtuar 1,988 Shikime / 1 Likes

  Një operativ i CIA-s është marrë peng nga një grup terroristësh. Kur i biri mëson se nuk ka plan për të shpëtuar babanë e tij, ai nis operacionin e tij të shpëtimit. Shkarko Filmin https://o

  Featured
 • Popular The Sixth Sense (1999)

  The Sixth Sense (1999)

  nga Admin Shtuar 1,191 Shikime / 1 Likes

  Një djalë i cili komunikon me shpirtrat që nuk e di se ata janë të vdekur kërkon ndihmën e një psikologu për fëmijë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/UE9uYnzRQKo Shkarko Titrat https://openload.co

  Featured
 • Popular The Beaver (2011)

  The Beaver (2011)

  nga Admin Shtuar 992 Shikime / 0 Likes

  Një burrë i trazuar dhe ekzekutiv adapton një kastor kukull si mjetin e tij të vetëm të komunikimit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/2dCtZpIzRHg

  Featured
 • Popular Tears of the Sun (2003)

  Tears of the Sun (2003)

  nga Admin Shtuar 2,546 Shikime / 4 Likes

  Bruce Willis në rolin e një komandanti të forcave speciale udhëheq ekipin e tij në xhunglën e Nigerisë për të shpëtuar një mjeke( Monica Belluci), ai do të shkojë me ta vetëm në qo

  Featured
 • Popular Fire with Fire (2012)

  Fire with Fire (2012)

  nga Admin Shtuar 876 Shikime / 0 Likes

  Pas nje dite te lodhshme pune, zjarrfiksiJeremy Coleman (Josh Duhamel) e ka zakon qe te shkoje te pije dicka me miqte e tij. Nje mbremje teksa hyn ne dyqanin e pijeve behet deshmitar i vrasjes se zv.pronarit te dyqanit. Keshtu Jeremi bindet ngaMike Cella

  Featured
 • Popular Perfect Stranger (2007)

  Perfect Stranger (2007)

  nga Admin Shtuar 919 Shikime / 1 Likes

  Një gazetar shkon fshehtas që të zbuloj biznesmenin Harrison Hill si vrasësin e shoqës së saj të fëmijëris. Paraqitur si një nga viktimat e tij, ajo hyn në një lojë online si macja-dhe-miu.

  Featured
 • Popular Hart's War (2002)

  Hart's War (2002)

  nga Admin Shtuar 1,535 Shikime / 2 Likes

  Një student i drejtësis bëhet toger, gjatë Luftës së Dytë Botërore, është kapur dhe është caktuar për të mbrojtur një të burgosur të zi të akuzuar në mënyr

  Featured
 • Popular Lucky Number Slevin (2006)

  Lucky Number Slevin (2006)

  nga Admin Shtuar 926 Shikime / 0 Likes

  Një djalë gjendet papritur i përfshirë në mes të një grindje mes dy bandave kriminale më të rëndësishme të Nju Jorkut të cilat kanë shefa Rabinin dhe Bosin dhe ai vëzhgohet vazhdim

  Featured
 • Popular Vice (2015)

  Vice (2015)

  nga Admin Shtuar 2,595 Shikime / 1 Likes

  Brus Uillis, ylli i këtij filmi thriller, fantashkencë, drejton një strehimore për pushim, të quajtur “Vice”, ku klientët mund të luajnë me fantazitë e tyre më të egra me banorët arti

  Featured
 • Popular The Expendables 2 (2012)

  The Expendables 2 (2012)

  nga Admin Shtuar 2,207 Shikime / 3 Likes

  Zoti Church ribashkohet me mercenaret per nje detyre qe supozohet te jete e lehte, por kur njeri nga njerezit e tyre vritet ne detyre, deshira e tyre per hakmarrje i vendos ata ne territorin e thelle te armikut dhe para nje kercenimi te papritur. Shkarko

  Featured
 • Popular Precious Cargo (2016)

  Precious Cargo (2016)

  nga Admin Shtuar 3,902 Shikime / 2 Likes

  Një shef krimi mundohet të marrë paratë që i përkasin një hajduti tjetër. Shkarko Filmin https://openload.co/f/daRXhp5YfsQ/

  Featured
 • Popular Hostage (2005)

  Hostage (2005)

  nga Admin Shtuar 1,063 Shikime / 1 Likes

  Një negociator i dështuar policie i kthyer në policë të thjesht në një qytet të vogël, duhet të shpëtojë jetën e një familjeje qe po mbahet peng, e cila e tërheq atë në n

  Featured
 • Popular The Fifth Element (1997)

  The Fifth Element (1997)

  nga Admin Shtuar 1,492 Shikime / 1 Likes

  Në të ardhmen shumëngjyrëshe, një shofer taksie padashur bëhet figurë qendrore në kërkim të një arme legjendare kozmike për të mbajtur të keqen dhe Z. Zorg në gji.

  Featured
 • Popular Moonrise Kingdom (2012)

  Moonrise Kingdom (2012)

  nga Admin Shtuar 667 Shikime / 1 Likes

  New England, vitet 60: zhdukja e një çifti të ri angazhon gjithë komunitetin në kërkimin e tyre.

  Featured
 • Popular Red (2010)

  Red (2010)

  nga Admin Shtuar 2,578 Shikime / 1 Likes

  Agjenti Frank Moouses ka lënë detyrën aktive dhe tani bën një jetë të qetë - shumë do të thoshin të mërzitshme .Qetësia e tij prishet kur ai zbulon se sa ai aq dhe kolegët e tjerë

  Featured
 • Popular Pulp Fiction (1994)

  Pulp Fiction (1994)

  nga Admin Shtuar 1,099 Shikime / 0 Likes

  Pumpkin e Honey Bunny vendosin të grabisin tavolinën në të cilën po hanin. Vinsent e Jules janë dy gangësterë që duhet të kryjnë një punë. Vinsent është i shqetësuar sepse duh

  Featured
 • Popular Surrogates (2009)

  Surrogates (2009)

  nga Admin Shtuar 530 Shikime / 0 Likes

  Është një botë ku njerëzit qëndrojnë në shtëpitë e tyrë dhe jetojnë midis robotëve. Një polic duhet të dalë nga shtëpia e tij për të hetuar disa vrasje.

  Featured
 • Popular G.I. Joe: Retaliation (2013)

  G.I. Joe: Retaliation (2013)

  nga Admin Shtuar 1,968 Shikime / 1 Likes

  G.I. Joes nuk janë vetëm duke e luftuar armikun e tyre Cobran por ata janë të detyruar të luftojnë me kërcënimet nga brenda qeverisë që rrezikojnë jo vetëm egzistencën e tyre por egzistenc&e

  Featured
 • Popular Looper (2012) | Me Titra Shqip

  Looper (2012) | Me Titra Shqip

  nga Admin Shtuar 965 Shikime / 0 Likes

  Në 2074, kur mafia dëshironte të hiqte qafe dikë, objektivi dërgohej në të kaluarën, ku një i vrasës me pages priste - Dikush si Joe - i cili mëson një ditë se mafia dëshiron të "m

Kategorit

RSS