Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Brad Pitt


 • Popular The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007)

  The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007)

  nga Admin Shtuar 341 Shikime / 1 Likes

  Robert Ford, i cili e ka adhuruar Xhesi Xhejms që kur ka qenë fëmijë, përpiqet të bashkojë bandën e jashtëligjshme të Misurit, por gradualisht fillon t’i mbajë mëri drejtuesit të band&

 • Popular Spy Game (2001)

  Spy Game (2001)

  nga Admin Shtuar 1,318 Shikime / 0 Likes

  Agjenti i pensionuar i CIA-së Nathan Muir kujton trajnimin e tij të Tom Bishop-it ndërsa punon kundër politikave të agjencis për ta liruar atë nga rrëmbyesit e tij Kinezë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/G

  Featured
 • Popular Sleepers (1996)

  Sleepers (1996)

  nga Admin Shtuar 1,113 Shikime / 1 Likes

  Pas një shakaje që shkon tmerrsisht keq, një grup djemsh dërgohen në qendrën e paraburgimit ku ata janë të brutalizuar; mbi 10 vjet më vonë, ata kanë shansin e tyre për hakmarrje. Shkarko Filmin

 • Popular Ocean's Thirteen (2007)

  Ocean's Thirteen (2007)

  nga Admin Shtuar 1,437 Shikime / 1 Likes

  Danny Ocean bashkon sërish grupin për një vjedhje të tretë, pasi pronari i kazinos Willy Bank largon nga loja një nga anëtarët e njëmbëdhjetës origjinale, Rubenin. Shkarko Filmin https://openload.co/f

  Featured
 • Popular Ocean's Twelve (2004)

  Ocean's Twelve (2004)

  nga Admin Shtuar 1,690 Shikime / 1 Likes

  Daniel Ocean(George Clooney) rekruton një anëtar më shumë në ekipin e tij në mënyrë që të mund të realizojë tri vjedhje tëmëdha në Europënë këtë pjesë viju

  Featured
 • Popular Snatch. (2000)

  Snatch. (2000)

  nga Admin Shtuar 1,260 Shikime / 1 Likes

  Organizatorë të paskrupullt të boksit ilegal, bastexhinj të dhunshëm, një gangster rus, grabitës të paaftë amatorë dhe një argjendar gjoja çifut luftojnë për të gjetur një d

  Featured
 • Popular Ocean's Eleven (2001)

  Ocean's Eleven (2001)

  nga Admin Shtuar 1,120 Shikime / 1 Likes

  Danny Ocean (George Clooney) dhe njëmbëdhjetë bashkëpunëtorët e tij thurin një plan për të grabitur në Las Vegas 3 kazino njëkohësisht. Shkarko Filmin https://openload.co/f/7UVxROW3rBk Shkarko Ti

  Featured
 • Popular Fury (2014)

  Fury (2014)

  nga Admin Shtuar 1,881 Shikime / 2 Likes

  Prill 1945: Teksa aleatët bëjnë tentimet e fundit për ta fituar luftën kundër gjermanëve, një rreshter dhe pesë ushtarët e tij me një tenkë Sherman infiltrohen në një mision brenda n&eu

  Featured
 • Popular Legends of the Fall (1994)

  Legends of the Fall (1994)

  nga Admin Shtuar 2,184 Shikime / 1 Likes

  Tregim epik i tre vëllezërve dhe babait të tyre që jetojnë në shkretëtirën e largët të viteve 1900 në SHBA dhe se si jeta e tyre është e prekur nga natyra, historia, lufta, dhe dashuria. Shk

  Featured
 • Popular Mr. & Mrs. Smith (2005)

  Mr. & Mrs. Smith (2005)

  nga Admin Shtuar 2,616 Shikime / 4 Likes

  Një çift i martuar i mërzitur është befasuar për të mësuar se ata janë të dy vrasësit të punësuar nga agjencitë konkurrojnë për të vrarë njëri-tjetrin. Shkark

  Featured
 • Popular The Counselor (2013)

  The Counselor (2013)

  nga Admin Shtuar 1,831 Shikime / 2 Likes

  Një avokat e gjen veten ngusht kur përfshihet në trafikimin e drogës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/zucLDjzOcCE/

  Featured
 • Popular Troy (2004)

  Troy (2004)

  nga Admin Shtuar 2,473 Shikime / 2 Likes

  Një përshtatje e madhe epike e Homerit, filmi ndjek sulmin ndaj Trojës nga forcat greke të bashkuara dhe vendos fatet e njerëzve të përfshirë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Y43tu_fra-4/ Shkarko Titrat https:/

  Featured
 • Popular Fight Club (1999)

  Fight Club (1999)

  nga Admin Shtuar 1,778 Shikime / 0 Likes

  Një punëtor zyre insomniac kërkon për një mënyrë për të ndryshuar jetën e tij dhe takohet me një prodhues sapuni dhe formojnë një klub për luftra ilegale që evoluon në di&cced

  Featured
 • Popular Seven (1995)

  Seven (1995)

  nga Admin Shtuar 2,588 Shikime / 2 Likes

  Dy detektivë, nje fillestar dhe nje veteran, gjurmojnë një vrasës serial i cili përdor 7 mëkatet si një mënyrë për t’u bërë i njohur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/LD-FrbqAPDk/ Shkar

  Featured
 • Popular The Mexican (2001)

  The Mexican (2001)

  nga Admin Shtuar 1,535 Shikime / 1 Likes

  Një burrë përpiqet të transportojë një armë të lashtë të quajtur meksikane, që besohet se mbart një mallkim, përtej kufirit, ndërkohë që e dashura e tij i bënë presi

  Featured
 • Popular Burn After Reading (2008)

  Burn After Reading (2008)

  nga Admin Shtuar 586 Shikime / 1 Likes

  Një disk i cili përmban të dhënat e një agjenti të CIA-s përfundon në duart e dy puntorëve të një palestri të cilë mundohet ta shesin atë. Shkarko Filmin http://abinitio.me/e9Xb7 Shkark

  Featured
 • Popular The Devil's Own (1997)

  The Devil's Own (1997)

  nga Admin Shtuar 1,222 Shikime / 3 Likes

  Një oficer i policisë zbulon identitetin e vërtetë të mysafirit të shtëpisë së tij, një terrorist i IRA-së që po fshihet. Shkarko Filmin https://openload.co/f/KGgkntvEIwE

  Featured
 • Popular The Big Short (2015)

  The Big Short (2015)

  nga Admin Shtuar 1,301 Shikime / 2 Likes

  Katër ekspertë të botës së financës parashikojnë krizën financiare të kredive dhe të banesave në mes të viteve 2000 dhe vendosin ti shpallin luftë bankave të mëdha për lakmin&

  Featured
 • Popular Kalifornia (1993)

  Kalifornia (1993)

  nga Admin Shtuar 724 Shikime / 0 Likes

  Një gazetarë shkonë në një turne nëpër vendet e vrasjeve të një vrasësi serial, me dy shokë pa e ditur se njëri prej tyre është vetë vrasësi serial.

  Featured
 • Popular Babel (2006)

  Babel (2006)

  nga Admin Shtuar 1,177 Shikime / 0 Likes

  Tragjedia godet një çift të martuar në pushime në shkretëtirat marokiane, një histori që prek dhe ndërhyn në katër familje të ndryshme. Regjisor: Alejandro González Iñárrit

  Featured
 • Popular Killing Them Softly (2012)

  Killing Them Softly (2012)

  nga Admin Shtuar 1,112 Shikime / 1 Likes

  Tre djem te rinj qe pretendojne se jane shume te afte , kryjne nje grabitje ne nje ndeshje pokeri qe mbrohet nga mafia, duke shkaktuar keshtu nje kolaps ne ekonomine kriminale vendase. Brad Pitt luan rolin e nje vrasesi profesionist te punesuar per te gje

  Featured
 • Popular The Tree of Life (2011)

  The Tree of Life (2011)

  nga Admin Shtuar 1,285 Shikime / 1 Likes

  Historia e një familje në Waco, Texas në vitin 1956. Djali më i vjeter dëshmon humbjen e virgjërisë dhe lufton me mësimet kundërshtuese të prindërve të tij.Regjisor:Terrence MalickАktorë:Bra

  Featured
 • Popular Inglourious Basterds (2009)

  Inglourious Basterds (2009)

  nga Admin Shtuar 2,022 Shikime / 2 Likes

  Ne france e pushtuar nga nazistet gjate luftes II boterore , nje plan per vrare liderin naziste nga nje grup hebrenj ushtare Amerikane koincidon me planin e hakmarrjes te nje pronari teatri.

  Featured
 • Popular The Curious Case of Benjamin Button (2008)

  The Curious Case of Benjamin Button (2008)

  nga Admin Shtuar 1,744 Shikime / 0 Likes

  Nje histori e cuditshme. Historia e nje njeriu te quajtur Benxhamin Batten, i cili lindi ndryshe nga te tjeret… Lindi plak, me rudha dhe me kalimin e kohes rinohej deria vdiq nje foshnje.

  Featured
 • Popular World War Z (2013)

  World War Z (2013)

  nga Admin Shtuar 2,861 Shikime / 2 Likes

  Shtetet e bashkuara punesojne Geri Lejn te shetise gjithe boten qe te gjeje nje kure qe te ndaloje epidemine Zombi qe ka prekur gjith boten dhe qe rrezikon shfarrosjen e njerezimit…

  Featured
 • Popular Moneyball (2011)

  Moneyball (2011)

  nga Admin Shtuar 2,585 Shikime / 3 Likes

  Menaxheri i përgjithshëm i Oakland Billy Beane përpiqet suksesshëm për të mbledhë një ekip bejsbolli me një buxheti të vogël. Shkarko Filmin http://abinitio.me/pb521 Shkarko Titrat http://abinitio.me/

  Featured

Kategorit

RSS