Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Bradley Cooper


 • Popular American Sniper (2014)

  American Sniper (2014)

  nga Admin Shtuar 457 Shikime / 1 Likes

  Saktësia e snajperistit të Forcave Speciale Chris Kyle shpëtoi jetë të panumërta në fushën e Betejës dhe kjo e shndërroi atë në një legjendë. Megjithatë, pasi kthehet në sht&e

 • Popular New York, I Love You (2008)

  New York, I Love You (2008)

  nga Admin Shtuar 516 Shikime / 0 Likes

  Disa histori dashurie e vendosur në një nga qytetet më të dashura të botës, Nju Jorku. Shkarko Filmin https://openload.co/f/5o77jV396mY

  Featured
 • Popular American Hustle (2013)

  American Hustle (2013)

  nga Admin Shtuar 676 Shikime / 0 Likes

  Irving Rosenfeld, një mashtrues i cili bashkë me partneren e tij Sydney Prosser detyrohen të punojnë për punonjësin e FBI-sëRichie DiMaso, i cili i shtyn ato drejt botës së politikanëve dhe mafias së

  Featured
 • Popular All About Steve (2009)

  All About Steve (2009)

  nga Admin Shtuar 1,158 Shikime / 0 Likes

  Të bindur se një kameraman i CCN është dashuria e saj e vërtetë, një enigmë e çuditshme e ndjekë atë kur ai udhëton në të gjithë vendin, duke shpresuar për të bindur at

  Featured
 • Popular The Hangover Part 3 (2013)

  The Hangover Part 3 (2013)

  nga Admin Shtuar 1,050 Shikime / 2 Likes

  Kur një shokë i tyre mbahet peng nga një gangster i nevrikosur, grupi i ujqërve duhet të kapi Z. Çao, që është arratisur nga burgu. Shkarko Filmin https://openload.co/f/F-OP4DOdVYc Shkarko Titrat https://open

  Featured
 • Popular The Hangover Part 2 (2011)

  The Hangover Part 2 (2011)

  nga Admin Shtuar 902 Shikime / 0 Likes

  Dy vjet pas festes se beqarise ne Las Vegas, Fili, Stjuja, Alani dhe Dagu shkojne ne Tailande per dasmen e Stjuse. Stju planifikon nje dreke te qete paramartesore megjithate ndodh dicka me shume se kaq. Shkarko Filmin https://openload.co/f/usdhqq73IpY Shk

 • Popular The Hangover (2009)

  The Hangover (2009)

  nga Admin Shtuar 1,024 Shikime / 0 Likes

  Një komedi vendosur ne Las Vegas përqëndruar rreth tre shokeve që humbin shokun e tyre për tu martuar gjatë misadventures se tyre të dehur, atëherë ata duhet te benin hapa prapa në mënyrë që

  Featured
 • Popular Valentine's Day (2010)

  Valentine's Day (2010)

  nga Admin Shtuar 751 Shikime / 0 Likes

  Ndërthurja e çifteve dhe beqarve në Los Angeles ndarjet dhe lidhjet në bazë të presioneve përreth dhe pritjet e ditës së Shën Valentinit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Rts2K9IGgeM/ Shkarko Titrat

  Featured

Kategorit

RSS