Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Julia Roberts


 • Popular Sleeping with the Enemy (1991)

  Sleeping with the Enemy (1991)

  nga Admin Shtuar 711 Shikime / 1 Likes

  Një grua e re shpallë veten të vdekur në përpjekje për ti shpëtuar martesës se saj të ankthshme, por zbulon se është e pamundur që të evitoj burrin e saj abuzues. Shkarko Filmin https://open

  Featured
 • Popular Closer (2004)

  Closer (2004)

  nga Admin Shtuar 1,551 Shikime / 1 Likes

  Marrëdhënia e dy çifteve komplikohet kur burri nga njëri prej çifteve njeh gruan e tjetrit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/jup6YYc9HlE

  Featured
 • Popular Larry Crowne (2011)

  Larry Crowne (2011)

  nga Admin Shtuar 680 Shikime / 1 Likes

  Pas humbjes së punën së tij, një njeri me moshë mesatare reinveston në veten duke shkuar prapë në kolegj. Shkarko Filmin https://openload.co/f/eL5KznTLNEE Shkarko Titrat https://openload.co/f/jgDuPs2sE7M

  Featured
 • Popular Money Monster (2016)

  Money Monster (2016)

  nga Admin Shtuar 836 Shikime / 0 Likes

  Në një emision në lidhje me bursat dhe me tregtinë e aksioneve do të krijohet një situatë e pakëndshme, kur një investitor do të shfaqet në emision me një armë dhe duke marrë peng preza

  Featured
 • Popular Mother’s Day (2016)

  Mother’s Day (2016)

  nga Admin Shtuar 1,721 Shikime / 1 Likes

  Tre breza bashkohen javën para ditës së nënës. Shkarko Serialin https://openload.co/f/86omxa9H6sA

  Featured
 • Popular Ocean's Thirteen (2007)

  Ocean's Thirteen (2007)

  nga Admin Shtuar 1,440 Shikime / 1 Likes

  Danny Ocean bashkon sërish grupin për një vjedhje të tretë, pasi pronari i kazinos Willy Bank largon nga loja një nga anëtarët e njëmbëdhjetës origjinale, Rubenin. Shkarko Filmin https://openload.co/f

  Featured
 • Popular Ocean's Twelve (2004)

  Ocean's Twelve (2004)

  nga Admin Shtuar 1,694 Shikime / 1 Likes

  Daniel Ocean(George Clooney) rekruton një anëtar më shumë në ekipin e tij në mënyrë që të mund të realizojë tri vjedhje tëmëdha në Europënë këtë pjesë viju

  Featured
 • Popular Ocean's Eleven (2001)

  Ocean's Eleven (2001)

  nga Admin Shtuar 1,121 Shikime / 1 Likes

  Danny Ocean (George Clooney) dhe njëmbëdhjetë bashkëpunëtorët e tij thurin një plan për të grabitur në Las Vegas 3 kazino njëkohësisht. Shkarko Filmin https://openload.co/f/7UVxROW3rBk Shkarko Ti

  Featured
 • Popular Valentine's Day (2010)

  Valentine's Day (2010)

  nga Admin Shtuar 751 Shikime / 0 Likes

  Ndërthurja e çifteve dhe beqarve në Los Angeles ndarjet dhe lidhjet në bazë të presioneve përreth dhe pritjet e ditës së Shën Valentinit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Rts2K9IGgeM/ Shkarko Titrat

  Featured
 • Popular Pretty Woman (1990)

  Pretty Woman (1990)

  nga Admin Shtuar 1,510 Shikime / 0 Likes

  Një biznesmen i ri dhe i fuqishëm bie në dashuri me një prostitut. Shkarko Filmin https://openload.co/f/bF-9Wcf0MB8/ Shkarko Titrat https://openload.co/f/AsbazZ_P0oc/

 • Popular The Mexican (2001)

  The Mexican (2001)

  nga Admin Shtuar 1,538 Shikime / 1 Likes

  Një burrë përpiqet të transportojë një armë të lashtë të quajtur meksikane, që besohet se mbart një mallkim, përtej kufirit, ndërkohë që e dashura e tij i bënë presi

  Featured
 • Popular The Normal Heart (2014)

  The Normal Heart (2014)

  nga Admin Shtuar 3,103 Shikime / 0 Likes

  Një aktivist mundohet të rrisë ndërgjegjësimin përsa i përket SIDA-s gjatë fillimit të viteve 1980. Shkarko Filmin https://openload.co/f/1P2a7GZ6k6Y

  Featured

Kategorit

RSS