Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Sandra Bullock


 • The Net (1995)

  The Net (1995)

  nga Admin Shtuar 242 Shikime / 1 Likes

  Një programuese kompjuteri perfshihet në një komplot, duke e vënë jetën e saj dhe jetën e atyre përreth saj në rrezik të madh. Shkarko Filmin https://openload.co/f/vbLmvv_TNJ8

 • Popular All About Steve (2009)

  All About Steve (2009)

  nga Admin Shtuar 1,156 Shikime / 0 Likes

  Të bindur se një kameraman i CCN është dashuria e saj e vërtetë, një enigmë e çuditshme e ndjekë atë kur ai udhëton në të gjithë vendin, duke shpresuar për të bindur at

  Featured
 • Popular The Proposal (2009)

  The Proposal (2009)

  nga Admin Shtuar 1,952 Shikime / 1 Likes

  Margareti është maniake e punës, shefe e redaksisë së botimeve të reja, karriera e së cilësvihet papritur në rrezik kur viza i mohohet dhe merr një paralajmërim për rikthim në atdheun e saj,

  Featured
 • Popular Forces of Nature (1999)

  Forces of Nature (1999)

  nga Admin Shtuar 1,738 Shikime / 1 Likes

  Një burrë që do martohet së shpejti ballafaqohet me një të huaj të mrekullueshme, pasi avioni i tij pëson një aksident në fluturim. Shkarko Filmin http://abinitio.me/sAQGB

  Featured
 • Popular Gravity (2013)

  Gravity (2013)

  nga Admin Shtuar 533 Shikime / 0 Likes

  Nje shkencetar dhe nje astronaut perpiqen te mbijetojne pas nje aksidenti qe peson anija e tyre kozmike ne hapsire. Me aktoret|:Sandra Bullock,George Clooney

  Featured

Kategorit

RSS