Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Ben Affleck


 • Popular Changing Lanes (2002)

  Changing Lanes (2002)

  nga Admin Shtuar 1,654 Shikime / 0 Likes

  Historia e asaj se çfarë ndodh në një ditë në Nju Jork, kur një avokat i ri dhe një biznesmen ndajnë një aksident të vogël automobilistik në FDR. Udhëtimi i tyre i përbashkë

 • Popular The Sum of All Fears (2002)

  The Sum of All Fears (2002)

  nga Admin Shtuar 506 Shikime / 0 Likes

  Analisti i CIA-s Jack Ryan duhet të penguar planet e një fraksioni terrorist që kërcënon të shkaktoj një konflikt katastrofike midis Shteteve të Bashkuara dhe presidentit të sapozgjedhur të Rusisë nga

 • Popular To The Wonder (2012)

  To The Wonder (2012)

  nga Admin Shtuar 930 Shikime / 0 Likes

  Neil (Ben Affleck) është një amerikan që udhëton nëpër Evropë i cili takon dhe bie në dashuri me Marinën (Olga Kurylenko), një ukrainase e divorcuar e cila po rrit vajzën e saj 10-vjecare Tatian&

  Featured
 • Popular The Accountant (2016)

  The Accountant (2016)

  nga Admin Shtuar 3,419 Shikime / 7 Likes

  Teksa një llogaritar merr një punë nga një klient i ri, një agjent i Thesarit fillon të hetojë mbi numrin e të vdekurve që rritet. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Y6nsBiWmQvU

  Featured
 • Popular Runner Runner (2013)

  Runner Runner (2013)

  nga Admin Shtuar 1,150 Shikime / 1 Likes

  Kur nje student i varfer kollegji i cili hakon nje website pokeri arrestohet , ai ndjek personin qe mendon se e ka paditur nje person teper dinak i cili … Shkarko Filmin https://openload.co/f/ujPzhc_nqUA Shkarko Titrat https://openload.co/f/fAS1lst

  Featured
 • Popular Pearl Harbor (2001)

  Pearl Harbor (2001)

  nga Admin Shtuar 1,126 Shikime / 1 Likes

  Pearl Harbor ndjek historinë e dy miqve më të mirë, Rafe dhe Danny, dhe dashuria e tyre e jetes se si ata të shkojnë jashtë për t’u bashkuar me luftën. Shkarko Filmin https://openload.co/f/L0405STND18 Shk

  Featured
 • Popular The Town (2010)

  The Town (2010)

  nga Admin Shtuar 1,368 Shikime / 1 Likes

  Ndërkohë që po planifikon grabitjen më të madhe të jetës, një hajdut bankash bie në dashuri me menaxheren e bankës që vodhi së fundmi. Në përpjekje për të lënë pas j

  Featured
 • Popular Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

  Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

  nga Admin Shtuar 1,967 Shikime / 3 Likes

  Kanë kaluar pothuajse dy vite që kur Supermeni u ndesh me Zodin në një betejë kolosale që shkatërroi qytetin e Metropolisit. Humbja e jetëve dhe dëmet materiale bënë që të ketë shum&eum

  Featured
 • Popular Gone Girl (2014)

  Gone Girl (2014)

  nga Admin Shtuar 2,115 Shikime / 3 Likes

  Kur zhdukja e gruas së tij kthehet në fokusin e një cirku të madh mediatik, një burrë sheh se si kthehet në qendër të vëmendjes kur dyshohet se mund të mos jetë i pafajshëm. Shkarko Filmin h

 • Popular Smokin' Aces (2006)

  Smokin' Aces (2006)

  nga Admin Shtuar 640 Shikime / 1 Likes

  Kur një artist i Las Vegasit i kthyer në spiun me emrin Badi Izrael vendos të dëshmojë kundër bandës, duket se shumë njerëz duan ta heqin qafe. Shkarko Filmin https://openload.co/f/V6FomSMel_k/ Shkarko Titrat h

  Featured
 • Popular State of Play (2009)

  State of Play (2009)

  nga Admin Shtuar 1,098 Shikime / 0 Likes

  Një ekip i punës hetimore gazetarësh së bashku me një agjent të policisë në përpjekje për të zgjidhur vrasjen e mësueses se një kongresmeni! Shkarko Filmin http://abinitio.me/OtPgE Shkarko T

  Featured
 • Popular Forces of Nature (1999)

  Forces of Nature (1999)

  nga Admin Shtuar 1,736 Shikime / 1 Likes

  Një burrë që do martohet së shpejti ballafaqohet me një të huaj të mrekullueshme, pasi avioni i tij pëson një aksident në fluturim. Shkarko Filmin http://abinitio.me/sAQGB

  Featured
 • Popular Paycheck (2003)

  Paycheck (2003)

  nga Admin Shtuar 865 Shikime / 0 Likes

  Ajo që dukej si një ide e freskët për një inxhinier që i sjellë miliona dollarë fitime, papritmas gjendet në arrati dhe mundohet ta kuptojë se pse është duke u ndjekur. Shkarko Filmin http://abin

  Featured
 • Popular Chasing Amy (1997)

  Chasing Amy (1997)

  nga Admin Shtuar 1,010 Shikime / 0 Likes

  Holden dhe Banky janë artistë librash komik. Çdo gjë po shkon mirë për ta derisa ata njihen me Alisan, gjithashtu një artise librash komik. Holden bie në dashuri me të, por shpresat e tij zhduken kur ai kupto

  Featured
 • Popular Argo (2012)

  Argo (2012)

  nga Admin Shtuar 391 Shikime / 1 Likes

  Ne 4 nentor 1979, ndersa revolucioni Iranian kishte arritur majat, nje grup militaresh hyn me force ne ambasaden Amerikane ne Teherean dhe merr peng 52 persona. Ne mes te kaosit 6 amerikane arrijne te arratisen dhe strehoen te shtepia e ambasadorit Kanade

Kategorit

RSS