Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Jet Li


 • Popular Romeo Must Die (2000)

  Romeo Must Die (2000)

  nga Admin Shtuar 317 Shikime / 0 Likes

  Një polic hakmarrës kërkon vrasësin e vëllait të tij dhe bie në dashuri me vajzën e një biznesmeni i cili është i përfshirë në një para-marrëveshje me babain e tij. Shkarko Fi

 • Popular Kiss of the Dragon (2001)

  Kiss of the Dragon (2001)

  nga Admin Shtuar 383 Shikime / 2 Likes

  Nje Oficier i tradhetuar i intiligjences kerkon ndihmen e nje prostitute per te provuar pafajesine e tij nga nje konspiracion vdekjeprures nderkohe qe po i kthen nje nder asaj . Shkarko Filmin https://openload.co/f/ACkSMPk_lZs

 • Lethal Weapon 4 (1998)

  Lethal Weapon 4 (1998)

  nga Admin Shtuar 177 Shikime / 0 Likes

  Me moshën e vjetër që u rëndon në kurriz dhe problemet e tyre në jetën e përditshme, oficerët e policisë, Mërtof dhe Rigs, duhet të përballen me Triadat kineze që po përpiqen t&eum

 • Popular The Master (1989)

  The Master (1989)

  nga Admin Shtuar 447 Shikime / 1 Likes

  Xha Tak, mjeshtri i vjetër i arteve marciale në jetën normale ka probleme të rënda me ish-nxënësin e tij Jonny, i cili dëshiron asgjë më shumë se sa për ta vrarë mjeshtrin i tij .... Shkarko

 • Popular High Risk (1995) aka Meltdown

  High Risk (1995) aka Meltdown

  nga Admin Shtuar 558 Shikime / 0 Likes

  Truproja e një ylli të zbehur filmash aksion shpëton reputacionin dhe jetën e tij gjatë një grabitjeje bizhuterish. Shkarko Filmin https://openload.co/f/SLf-lt4mk7U

  Featured
 • Popular Fist of Legend (1994)

  Fist of Legend (1994)

  nga Admin Shtuar 558 Shikime / 0 Likes

  Çen Zen (Jet Li) është një student kinez i cili ka shkuar në Kioto të Japonisë për të studiuar. Dhe kur Chen (Li) zbulon se mësuesi i tij i dashur dhe i shenjtë është vrarë, ai betohe

 • Popular The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008)

  The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008)

  nga Admin Shtuar 1,524 Shikime / 5 Likes

  Në Lindjen e Largët, Alex O'Connell, biri i luftëtarëve të famshëm kundër mumjeve Rick dhe Evy O'Connell, zbulon mumjet e perandorit të parë Qin - një entitet i mallkuar nga një magjistare shekuj m&eu

  Featured
 • Popular Badges of Fury (2013)

  Badges of Fury (2013)

  nga Admin Shtuar 1,699 Shikime / 1 Likes

  Kur një valë e vrasjeve shpërthen frikshëm nëpër Hong Kong, dy policë telasheqi caktohen ta hetojnë këtë rast. Shkarko Filmin https://openload.co/f/0B-N-e2RC1c

  Featured
 • Popular Cradle 2 The Grave (2003)

  Cradle 2 The Grave (2003)

  nga Admin Shtuar 2,313 Shikime / 1 Likes

  Vajza e një hajduti xhevahirësh rrëmbehet pasi ai vjedh një koleksion të çmuar diamantesh të zeza, të cilat nuk janë aspak ashtu siç duken. Shkarko Filmin https://openload.co/f/om_naQxU1ko Shkarko Titr

  Featured
 • Popular Tai-Chi Master (1993)

  Tai-Chi Master (1993)

  nga Admin Shtuar 2,135 Shikime / 0 Likes

  Dy shokë, ish-murgj në Shaolin, ndajnë rrugët e tyre teksa shohin rebelimin ndaj qeverisë. Më ambiciozi ngrihet për tu bërë një komandant i fuqishëm në ushtri, ndërsa shoku i tradhtuar fillo

  Featured
 • Popular The Sorcerer and the White Snake (2011)

  The Sorcerer and the White Snake (2011)

  nga Admin Shtuar 2,037 Shikime / 2 Likes

  Regjisori i filmave aksion Ching Siu Tung e bazon këtë fantazi në një legjendë të vjetër kineze për një kultivues Bar-shëruesi, i cili bie në dashuri me një gjarpër 1mijë -vjeçar

  Featured
 • Popular The Expendables 3 (2014)

  The Expendables 3 (2014)

  nga Admin Shtuar 2,498 Shikime / 1 Likes

  Barney dhe skuadra e tij, te njohur si “The Expendables”, bien ne konflikt me tregtarin e pameshirshem te armeve Conrad Stonebanks, bashke-themeluesi i Expendables , qe eshte i vendosur te shkaterroje skuadren. Shkarko Filmin https://openload.

  Featured
 • Popular The Expendables 2 (2012)

  The Expendables 2 (2012)

  nga Admin Shtuar 2,201 Shikime / 3 Likes

  Zoti Church ribashkohet me mercenaret per nje detyre qe supozohet te jete e lehte, por kur njeri nga njerezit e tyre vritet ne detyre, deshira e tyre per hakmarrje i vendos ata ne territorin e thelle te armikut dhe para nje kercenimi te papritur. Shkarko

  Featured
 • Popular The Expendables (2010)

  The Expendables (2010)

  nga Admin Shtuar 2,425 Shikime / 2 Likes

  Historia e një grupi mercenarësh që paguhen nga Mr.Church për të kryer një punë shumë të rrezikshm. Ato duhet të vrasin diktatorin e një ishulli të vogël në Amerikën e Jugut i cili

  Featured
 • Popular Hero (2002)

  Hero (2002)

  nga Admin Shtuar 1,283 Shikime / 3 Likes

  Një oficer i mbrojtjes, Nameless, u thirr nga Mbreti i dinastis Qin në lidhje me suksesin e tij të dhënies fund të tre luftëtarëve. Shkarko Filmin http://abinitio.me/k41zY Shkarko Titrat http://abinitio.me/yp9q6

 • Popular Unleashed (2005)

  Unleashed (2005)

  nga Admin Shtuar 1,253 Shikime / 0 Likes

  Një burrë i rritur që të sillet si qen, arratiset nga tutori i tij për të filluar një jetë të re.... Shkarko Filmin http://abinitio.me/qGREZ

  Featured
 • Popular Flying Swords of Dragon Gate (2011)

  Flying Swords of Dragon Gate (2011)

  nga Admin Shtuar 1,887 Shikime / 2 Likes

  Nje lufte e vertete ne nje shkretetire te njohur si Porta e Dragoit, midis Chow Wai-On (Jet Li) dhe Hua-Tian (Aloys Chen Kun) Shkarko Filmin http://abinitio.me/2F71a Shkarko Titrat http://abinitio.me/52YUZ

  Featured
 • Popular War (2007)

  War (2007)

  nga Admin Shtuar 4,242 Shikime / 4 Likes

  Njëagjent i FBI-s kërkonhakmarrje per njëvrases misterioz të njohur si”Rogue” që vraupartnerin e tij. Shkarko Filmin http://abinitio.me/U7RMY Shkarko Titrat http://abinitio.me/XZz6H

  Featured
 • Popular The One (2001)

  The One (2001)

  nga Admin Shtuar 2,085 Shikime / 1 Likes

  Një zëvendës sherifë lufton një version alternativ të vetes së vet në gjithësi që bëhet më i fortë për çdo një si vetja që vret. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ww

  Featured
 • Popular Fearless (2006)

  Fearless (2006)

  nga Admin Shtuar 1,992 Shikime / 2 Likes

  Ky film tregon historinë per mjeshtrin kinez te Arteve Marciale Huo Yuanjia (1869-1910). Huo Yuanjia ishte themelues dhe mësues shpirtëror i federates se sportit Jin Wu.

  Featured
 • Popular The Forbidden Kingdom (2008)

  The Forbidden Kingdom (2008)

  nga Admin Shtuar 2,530 Shikime / 1 Likes

  Një zbulim i bërë për kungfu qon një amerikan në aventurën e kinës, ku ai bashkohet me disa grupe luftëtar të arteve marciale për të kapur mbretin e majmunëve

  Featured

Kategorit

RSS