Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Vin Diesel


 • Popular A Man Apart (2003)

  A Man Apart (2003)

  nga Admin Shtuar 1,888 Shikime / 3 Likes

  Një burrë i njohur si Diablo del në krye të një karteli droge, pasi udhëheqësi i mëparshëm bie në burg. Shkarko Filmin https://openload.co/f/N9ObUoWmfYE Shkarko Titrat https://openload.co/f/womWkCzKnUI

  Featured
 • Popular Furious 7 (2015)

  Furious 7 (2015)

  nga Admin Shtuar 2,802 Shikime / 6 Likes

  Shou kërkon të hakmerret ndaj Dominik Toretos dhe familjes së tij për vdekjen e vëllait të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/IxidIKVrZwY

  Featured
 • Popular Fast and Furious 6 (2013)

  Fast and Furious 6 (2013)

  nga Admin Shtuar 4,896 Shikime / 9 Likes

  Hobsi mbledh Brajanin dhe Dom-in në ekipin e tij për të mposhtur një kapo i cili drejton një organizatë shoferësh mercenarë nga 12 vende të ndryshme. Shkarko Filmin https://openload.co/f/XhNpPPXq4Wo/ Shkarko Ti

  Featured
 • Popular Fast Five (2011)

  Fast Five (2011)

  nga Admin Shtuar 4,422 Shikime / 11 Likes

  Dominik dhe ekuipazhi i tij e gje­jnë edhe një herë veten në anën e gabuar të ligjit. Ata për­piqen të kalo­jnë mes 2 kor­sive, në mes të një bossi të drogës të pam

  Featured

Kategorit

RSS