Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Demi Moore


 • Popular Ghost (1990)

  Ghost (1990)

  nga Admin Shtuar 469 Shikime / 0 Likes

  Pasi u vra gjatë një plaçkitje të dështuar, dashuria për partneren e tij i mundësoi atij që të mbetet në tokë si një fantazmë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/r_tK2sLB_jw

 • Popular Disclosure (1994)

  Disclosure (1994)

  nga Admin Shtuar 463 Shikime / 0 Likes

  Një specialist kompjuteri është paditur për ngacmim seksual nga një ish-dashnore, e cila kërcënon edhe karrierën e tij dhe jetën e tij personale. Shkarko Filmin https://openload.co/f/xgDGIHb_JME

 • Popular Indecent Proposal (1993)

  Indecent Proposal (1993)

  nga Admin Shtuar 2,141 Shikime / 0 Likes

  Një grua e martuar është dakord që të ketë marrëdhënie seksuale me një burrë tjetër për $ 1,000,000. Shkarko Filmin https://openload.co/f/2CvLxVf94C0 Shkarko Titrat https://openload.co/f/KCvInRqK

  Featured
 • Popular LOL (2012)

  LOL (2012)

  nga Admin Shtuar 2,261 Shikime / 2 Likes

  Si një vit i ri fillon në shkollë, Lola është grindur me të dashurin e saj, edhe pse shpejt ajo është befasuar nga miku i saj më i mirë, Kyle që është muzikant, i cili zbulon ndjenjat e tij

 • Popular Half Light (2006)

  Half Light (2006)

  nga Admin Shtuar 806 Shikime / 0 Likes

  Rachel Carlson, një noveliste e suksesshme lëviz në një fshat të vogël skocez për të vazhduar me jetën e saj, pas vdekjes së djalit të saj. Gjëra të çuditshme fillojnë të nd

  Featured
 • Popular Mr. Brooks (2007)

  Mr. Brooks (2007)

  nga Admin Shtuar 692 Shikime / 0 Likes

  Një thriller psikologjik në lidhje me një njeri i cili ndonjëherë është i kontrolluar nga egoja e tij prej vrasësi. Shkarko Filmin https://openload.co/f/nY79BCCI22A

  Featured

Kategorit

RSS