Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Scarlett Johansson


 • Popular Match Point (2005)

  Match Point (2005)

  nga Admin Shtuar 721 Shikime / 0 Likes

  Në një pikë vendimtare të jetës së tij, një ish lojtar tenisi bie në dashuri me një femër të tipit fatale, e cila rastis të jetë e dashura e mikut të tij, i cili do të jetë s&

 • Popular Vicky Cristina Barcelona (2008)

  Vicky Cristina Barcelona (2008)

  nga Admin Shtuar 2,376 Shikime / 2 Likes

  Dy shoqe në pushime verore në Spanjë bëhen të dashurat e të njëjtit piktorë, në dijeni se ish-gruaja e tij, me të cilin ai ka një marrëdhënie të stuhishme, është gati për

  Featured
 • Popular Lucy (2014)

  Lucy (2014)

  nga Admin Shtuar 1,222 Shikime / 1 Likes

  Një grua me emrin Lusi, kapet aksidentalisht në një marrëveshje tëerrët, kthehet si tabelë qitëse për rrëmbyesit e saj dhe transformohetnë një luftëtare pamëshirë dhe e evoluar p&e

Kategorit

RSS