Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Josh Duhamel


 • Popular This Is Your Death (2017)

  This Is Your Death (2017)

  nga Admin Shtuar 569 Shikime / 0 Likes

  Në një shfaqje televizive konkuruesit marrin pjesë në një lojë të rrezikshme ku në lojë është jeta e tyre për kënaqësinë e publikut... Shkarko Filmin https://openload.co/f/YAYH3cCo

  Featured
 • Popular Fire with Fire (2012)

  Fire with Fire (2012)

  nga Admin Shtuar 876 Shikime / 0 Likes

  Pas nje dite te lodhshme pune, zjarrfiksiJeremy Coleman (Josh Duhamel) e ka zakon qe te shkoje te pije dicka me miqte e tij. Nje mbremje teksa hyn ne dyqanin e pijeve behet deshmitar i vrasjes se zv.pronarit te dyqanit. Keshtu Jeremi bindet ngaMike Cella

  Featured
 • Popular Spaceman (2016)

  Spaceman (2016)

  nga Admin Shtuar 789 Shikime / 0 Likes

  Historia e ish-hedhësit të topit Bill 'jashtëtokësori' Li pas pushimit të tij nga ana e ekspertëve të Montrealit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/7lERniKP-Fo

 • Popular When in Rome (2010)

  When in Rome (2010)

  nga Admin Shtuar 2,362 Shikime / 4 Likes

  Beti është e re, ambicioze dhe krejtësisht e pafat në dashuri. Gjithsesi, në udhëtimin e saj në Romë, ajo e inatosur nga fati i keq që e ndjek në dashuri vjedh disa monedha nga shatërvani e dashuris&e

  Featured
 • Popular You're Not You (2014)

  You're Not You (2014)

  nga Admin Shtuar 1,440 Shikime / 1 Likes

  Një dramë e përqendruar në një pianiste klasike e cila është diagnostikuar me ALS dhe studenten e stuhishme të kolegjit e cila bëhet kujdestarja e saj. Shkarko Filmin https://openload.co/f/FyM3ZCxHA7A

  Featured

Kategorit

RSS