Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Kate Winslet


 • Popular Wonder Wheel (2017)

  Wonder Wheel (2017)

  nga Admin Shtuar 15.8k Shikime / 0 Likes

  Jetët e katër njerëzve ndërthuren keqas në ishullin e lojërave dhe zbavitjeve: Xhini, një ish-aktore emocionalisht e paqëndrueshme, e cila tani punon si kameriere Hampti, bashkëshorti i saj Miki, një roje

  Featured
 • Popular Irreplaceable You (2018)

  Irreplaceable You (2018)

  nga Admin Shtuar 508 Shikime / 0 Likes

  Një çift që është njohur që kur kanë qenë 8 vjeç, është i destinuar të jetë bashkë derisa vdekja t'i ndajë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/WYuiaKeAzT8

  Featured
 • Popular The Life of David Gale (2003)

  The Life of David Gale (2003)

  nga Admin Shtuar 783 Shikime / 0 Likes

  " Jeta e David Gejl " : Një burrë kundër dënimit me vdekje akuzohet për vrasjen e një mikeshe aktiviste dhe dërgohet në qelinë e vdekjes. Shkarko Filmin https://openload.co/f/xrElJiZyb5Y

  Featured
 • Popular The Holiday (2006)

  The Holiday (2006)

  nga Admin Shtuar 1,520 Shikime / 1 Likes

  Dy gra me probleme me meshkujt bien në ujdi që të ndërrojn shtëpitë me njëra-tjetrën në vende të ndryshme, ku secila takohen dhe bien në dashuri me djem vendas. Shkarko Filmin http://abinitio.me/yFsDz

  Featured
 • Popular Revolutionary Road (2008)

  Revolutionary Road (2008)

  nga Admin Shtuar 719 Shikime / 0 Likes

  Një çift i ri që jeton në periferi të Connecticut gjatë mesit të viteve 1950 lufta për të ardhur në kushtet me problemet e tyre personale duke u përpjekur për të rritur dy fëmijë

  Featured

Kategorit

RSS