Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Julianne Moore


 • Next (2007)

  Next (2007)

  nga Admin Shtuar 220 Shikime / 0 Likes

  Një magjistar nga Las Vegas që mund të shohë të ardhmen është i ndjekur nga agjentët e FBI që kërkojnë për të përdorur aftësitë e tij për të parandaluar një sul

 • Popular Hannibal (2001)

  Hannibal (2001)

  nga Admin Shtuar 379 Shikime / 0 Likes

  Duke jetuar në mërgim, Hannibal Lecter përpiqet të lidhet me agjenten e FBI-s Clarice Starling tani e larguar nga puna, dhe e gjen veten si një objektiv për hakmarrje nga një viktimë e fuqishme. Shkarko Filmin https

 • Popular The Silence Of The Lambs (1991)

  The Silence Of The Lambs (1991)

  nga Admin Shtuar 1,417 Shikime / 4 Likes

  Një kadete e re e F.B.I. duhet të besoj në një të burgosur vrasës dhe manipulues për të marrë ndihmën e tij në kapjen e një tjetër vrasësi serial i cili u rjepë lëkurat viktim

  Featured
 • Popular Chloe (2009)

  Chloe (2009)

  nga Admin Shtuar 713 Shikime / 0 Likes

  Një doktoreshë (Julianne Moore) punëson një shoqëruese (Amanda Seyfried) për të joshur burrin e saj (Liam Neeson), i cili mendon se po e tradheton, megjithëse ngjarje të paparashikuara venë në rrezik

  Featured
 • Popular The Big Lebowski (1998)

  The Big Lebowski (1998)

  nga Admin Shtuar 982 Shikime / 0 Likes

  Konsideruar si një nga filmat më të mirë komedi. Xhefri "Djaloshi" Lebovski ngatërrohet për një Xhefri Lebovski tjetër, i cili është një milioner. Ai kërkon kompensim për tapetin e tij t&eum

  Featured

Kategorit

RSS