Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Mark Wahlberg


 • Popular Daddy’s Home 2 (2017)

  Daddy’s Home 2 (2017)

  nga Admin Shtuar 432 Shikime / 1 Likes

  Duke qenë se më në fund e pranuan ekzistencën e njëri-tjetrit, Bred dhe Dasti tani duhet të merren gjatë pushimeve me baballarët e tyre të bezdisshëm. Shkarko Filmin https://openload.co/f/MMXhglRKq-o

 • Popular Shooter (2007)

  Shooter (2007)

  nga Admin Shtuar 384 Shikime / 1 Likes

  Një qitës që jeton larg njerëzve në një shtëpi në mal është thirur përsëri në veprim pasi mësohet për një komplot për të vrarë presidentin. Por zbulon se i kan&

 • Popular Broken City (2013)

  Broken City (2013)

  nga Admin Shtuar 424 Shikime / 2 Likes

  Në një qytet të mbushur me padrejtësi, ish polici Billi Tagart kërkon hakmarrje pasi fajësohet nga njeriu më i fuqishëm: kryetari i bashkisë Nikolas Hostetler. Shkarko Filmin https://openload.co/f/nthpg5dVWOo S

 • Popular The Gambler (2014)

  The Gambler (2014)

  nga Admin Shtuar 395 Shikime / 0 Likes

  Xhim Benet i pëlqen të marrë përsipër rreziqe të mëdha. Ai është profesor anglishteje dhe gjithashtu një kumarxhi i niveleve të larta. Benet i vë bast të gjitha kur ai merr borxh nga një

 • Popular Contraband (2012)

  Contraband (2012)

  nga Admin Shtuar 2,435 Shikime / 1 Likes

  Kris Farandei, një ish trafikant punon si instalues alarmi, por ka dhe probleme serioze ekonomike. Kur Adi, kunati i tij humb mallin në një trafikim që po kryente dhe i duhet që të paguajë 700.000 dollarë ose pë

  Featured
 • Popular The Italian Job (2003)

  The Italian Job (2003)

  nga Admin Shtuar 1,775 Shikime / 0 Likes

  Në Venecia, Itali, një ekip i ekspertëve të thesareve vjedhë një shumë prej 35 milionë dollarëve në shufra të arit.Një nga ekspertet e tradhtonbandëndhe e merr të gjithë arin p&eum

  Featured
 • Popular Daddy’s Home (2015)

  Daddy’s Home (2015)

  nga Admin Shtuar 2,655 Shikime / 2 Likes

  Njerku, Bred Ueiteiker, është një prezantues radioje në përpjekje për t'i bërë fëmijët e gruas së tij ta duan atë dhe ta quajnë baba. Por planet e tij ngatërrohen kur babai biologjik i

  Featured
 • Popular 2 Guns (2013)

  2 Guns (2013)

  nga Admin Shtuar 865 Shikime / 0 Likes

  Një agjent i DEA-s dhe një oficer i zbulimit të marinës gjenden në arrati, pas një përpjekje të dështuar për të depërtuar në një kartel të drogës. Ndërsa iknin, ata m&eum

  Featured
 • Popular Pain & Gain (2013)

  Pain & Gain (2013)

  nga Admin Shtuar 1,655 Shikime / 2 Likes

  Një histori e vërtetë e bazuar në ndjekjen e ëndrrës Amerikane në vitin 1995 nga tre të rinj që kishin pasion fitnesin, por që përfunduan duke u kapur nga policia. Në përpjekje për t&eu

Kategorit

RSS