Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Denzel Washington


 • Popular The Hurricane (1999)

  The Hurricane (1999)

  nga Admin Shtuar 1,990 Shikime / 0 Likes

  Historia e vërtetë e Rubin 'Uragani' Carter, një boksier i burgosur padrejtësisht për një vrasje që nuk e ka kryer, dhe ndihma e jashtëzakonshme e njerëzve që e mbështetën për të vë

 • Popular American Gangster (2007)

  American Gangster (2007)

  nga Admin Shtuar 518 Shikime / 1 Likes

  Në vitin 1970 në Amerikë, një agjent punon për ta rrënuar perandorinë e drogës së Frank Lucasit, një bos droge i heroinës nga Manhatan, që e sjell drogën mbrenda nga lindja e largët. Sh

  Featured
 • Popular Training Day (2001)

  Training Day (2001)

  nga Admin Shtuar 554 Shikime / 1 Likes

  Training Day (Dita e provës) : Në ditën e parë të punës si oficer i antidrogës në Los Anxheles, një polic i ri duhet të trajnohet në terren me një detektiv i cili s’është ai q&eum

  Featured
 • Popular The Bone Collector (1999)

  The Bone Collector (1999)

  nga Admin Shtuar 758 Shikime / 0 Likes

  Një detektiv tetraplegjik i vrasjeve dhe partnerja e tij përpiqen për të gjetur një vrasës serial i cili është duke terrorizuar qytetin e Nju Jorkut. Shkarko Filmin https://openload.co/f/-JQGelrVgjE

  Featured
 • Popular The Manchurian Candidate (2004)

  The Manchurian Candidate (2004)

  nga Admin Shtuar 412 Shikime / 1 Likes

  Në mes tëLuftës së Gjirit,ushtarëtjanërrëmbyerdhei është shpërlar truripër qëllime tëliga. Shkarko Filmin https://openload.co/f/mqIqVz3MswE

 • Popular John Q (2002)

  John Q (2002)

  nga Admin Shtuar 1,698 Shikime / 1 Likes

  John Quincy Archibald merr peng emergjencen e spitalit në një dhomë, kur sigurimi i tij nuk do që të mbulojë koston e transplantimit të zemrës se djalit të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/5_lcUduzWPg

  Featured
 • Popular Safe House (2012)

  Safe House (2012)

  nga Admin Shtuar 1,785 Shikime / 4 Likes

  Një agjent i ri i CIA-s është ngarkuar me detyren për të gjurmuar lidhur me arratisjen nga shtepia e sigurtë. Por kur kjo shtepi sulmohet ai është i detyruar të heq dorë nga detyra e tij. Shkarko Filmin ht

  Featured
 • Popular Out of Time (2003)

  Out of Time (2003)

  nga Admin Shtuar 1,009 Shikime / 0 Likes

  Një shef policie në Florida duhet të zgjidhi një vrasje të dyfishtë dashakeqe, përpara se ai vetë të bjeri në dyshim. Shkarko Filmin https://openload.co/f/wubJCxVApbw

  Featured
 • Popular Malcolm X (1992)

  Malcolm X (1992)

  nga Admin Shtuar 1,804 Shikime / 0 Likes

  Biografia epike e liderit të diskutueshëm dhe me ndikim e Nacionalistit të zi, nga jeta e tij e hershme dhe karriera si një gangster për pak kohë, tek ministria e tij si anëtar i Komunitetit Islam dhe të vrasjes s&e

  Featured
 • Popular Unstoppable (2010)

  Unstoppable (2010)

  nga Admin Shtuar 493 Shikime / 0 Likes

  Frank eshte nje inxhinier hekurudhash, dhe bashke me kolegun e tij Will gjendet ne nej sfide te veshtire ku duhet te ndalojne nje tren mallrash i ngarkuar me lende kimike i cili eshte pa pilot…

 • Popular The Taking of Pelham 1 2 3 (2009)

  The Taking of Pelham 1 2 3 (2009)

  nga Admin Shtuar 630 Shikime / 0 Likes

  Disa burra të armatosur marrin peng një tren ne metrone e Nju Jorkut, duke mbajtur peng pasagjeret në këmbim te një shpërblimi,dhe duke e kthyer punën e një ditë te zakonshme ne nje loje krimi te fshehur pas me

  Featured
 • Popular 2 Guns (2013)

  2 Guns (2013)

  nga Admin Shtuar 865 Shikime / 0 Likes

  Një agjent i DEA-s dhe një oficer i zbulimit të marinës gjenden në arrati, pas një përpjekje të dështuar për të depërtuar në një kartel të drogës. Ndërsa iknin, ata m&eum

  Featured
 • Popular Flight (2012)

  Flight (2012)

  nga Admin Shtuar 637 Shikime / 0 Likes

  Nje Pilot Avioni shpeton mrekullisht Avionin qe te mos rrezohet por nje hetim me i thelle mbi mosfounksionimin e avionit zbulon dicka te dyshimte…

  Featured
 • Popular Deja Vu (2006)

  Deja Vu (2006)

  nga Admin Shtuar 2,043 Shikime / 0 Likes

  Një agjent i ATF udhëton prapa në kohë për të shpëtuar një grua që të mos vritej, gjatë këtij procesi ai bie në dashuri me të .

  Featured
 • Popular The Book of Eli (2010)

  The Book of Eli (2010)

  nga Admin Shtuar 962 Shikime / 0 Likes

  Një përrallë post-apokaliptike, në të cilën një njeri i vetëm lufton në rrugën e tij nëpër Amerikë me qëllim të mbrojtjes së një libri të shenjtë që mban s

  Featured
 • Popular Inside Man (2006)

  Inside Man (2006)

  nga Admin Shtuar 1,529 Shikime / 1 Likes

  Një polic, një grabitës bankash dhe një komisioner i fuqishëm futen në negociata ku janë të përfshira shumë rreziqe, kjo pas veprimeve fantastike të kriminelit në një situatë pengmarrje

 • Popular Man on Fire (2004)

  Man on Fire (2004)

  nga Admin Shtuar 5,687 Shikime / 13 Likes

  Në Mexico City, një ish-vrasës betohet në hakmarrje mbi ata që kanë kryer një akt të keq kundër familjes që ai ishte i punësuar për ta mbrojtur.Regjisor:Tony ScottAktorë:Denzel Washington, C

  Featured

Kategorit

RSS