Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Morgan Freeman


 • Popular Amistad (1997)

  Amistad (1997)

  nga Admin Shtuar 384 Shikime / 1 Likes

  Filmi bënë fjalë rreth një kryengritjenë vitin 1839në bordin e një anije skllevërish që po udhëtonin drejt bregdetit verilindor të Amerikës. Pjesa më e madhe e historisë përfshin n

 • Popular London Has Fallen (2016)

  London Has Fallen (2016)

  nga Admin Shtuar 1,031 Shikime / 1 Likes

  Në Londër për funeralin e Kryeministrit, Mike Banning zbulon një komplot për të vrarë të gjithë udhëheqësit e botës që marrin pjesë ne të. Shkarko Filmin https://openload.co/f/WA9-

  Featured
 • Popular The Sum of All Fears (2002)

  The Sum of All Fears (2002)

  nga Admin Shtuar 506 Shikime / 0 Likes

  Analisti i CIA-s Jack Ryan duhet të penguar planet e një fraksioni terrorist që kërcënon të shkaktoj një konflikt katastrofike midis Shteteve të Bashkuara dhe presidentit të sapozgjedhur të Rusisë nga

 • Popular An Unfinished Life (2005)

  An Unfinished Life (2005)

  nga Admin Shtuar 503 Shikime / 0 Likes

  Një grua e pafat, e dëshpëruar për të siguruar kujdes për vajzën e saj, shpërnguled te babai i saj me të cilin ka vite që nuk flisnin. Ndërkohë, ata mësojnë të falin njëri-tje

  Featured
 • Popular Waffle Street (2015)

  Waffle Street (2015)

  nga Admin Shtuar 2,573 Shikime / 1 Likes

  Waffle Street është historia e vërtetë e Jimmy Adams, një V.P. i cili nga nje pasuri prej 30 miliard $,humb punën e tij dhe shkon duke punuar si një kamerier në një dyqan me waffle. Shkarko Filmin https://openl

 • Popular Last Knights (2015)

  Last Knights (2015)

  nga Admin Shtuar 2,891 Shikime / 2 Likes

  Një luftëtar ngrihet kundër një princi të korruptuar dhe sadist për t’u hakmarrë për mjeshtërin e tij të përbuzur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/POiwviGRU3w Shkarko Titrat https://openloa

  Featured
 • Popular The Maiden Heist (2009)

  The Maiden Heist (2009)

  nga Admin Shtuar 1,363 Shikime / 0 Likes

  Një komedi e përqendruar në tre rojet e sigurisë së një muzeu të cilët hartojnë një plan për ta vjedhur... Shkarko Filmin https://openload.co/f/SdJFH278o3A Shkarko Titrat https://openload.co/f/Hp_uE58

  Featured
 • Popular The Core (2003)

  The Core (2003)

  nga Admin Shtuar 1,257 Shikime / 0 Likes

  E vetmja mënyrë për të shpëtuar Tokën nga katastrofa është të shkojn poshtë në bërthamë dhe ta bëjn atë që të rrotullohet përsëri. Shkarko Filmin https://openlo

  Featured
 • Popular Now You See Me 2 (2016)

  Now You See Me 2 (2016)

  nga Admin Shtuar 2,711 Shikime / 1 Likes

  Katër Kalorësit rishfaqen dhe rekrutohen me forcë nga një gjeni teknologjie për të realizuar grabitjen e tyre më të pamundur deri më tani. Shkarko Filmin https://openload.co/f/pbJNVGV1lbM

 • Popular Lucky Number Slevin (2006)

  Lucky Number Slevin (2006)

  nga Admin Shtuar 921 Shikime / 0 Likes

  Një djalë gjendet papritur i përfshirë në mes të një grindje mes dy bandave kriminale më të rëndësishme të Nju Jorkut të cilat kanë shefa Rabinin dhe Bosin dhe ai vëzhgohet vazhdim

  Featured
 • Popular Million Dollar Baby (2004)

  Million Dollar Baby (2004)

  nga Admin Shtuar 1,708 Shikime / 0 Likes

  Një grua e papërkulshme vendos të punojë me një trajner boksi me eksperiencë të gjatë për tu bërë profesioniste. Shkarko Filmin https://openload.co/f/Oh_8dGCLlD4

  Featured
 • Popular Last Vegas (2013)

  Last Vegas (2013)

  nga Admin Shtuar 1,141 Shikime / 1 Likes

  Katër miq 60-e-ca vjeçarë marrin një pushim nga jeta e tyre e përditshme për të organizuar një festë beqarie në Vegas për mikun e tyre të fundit të pa martuar. Shkarko Filmin https://openl

 • Popular The Shawshank Redemption (1994)

  The Shawshank Redemption (1994)

  nga Admin Shtuar 2,630 Shikime / 5 Likes

  Andi Dufrein është një bankier i cili dënohet me burg të përjetshëm për vrasjen e gruas së tij dhe dashnorit të saj.Në burg ai njihet me Red-in, një tjetër të burgosur për vrasje,

  Featured
 • Popular Seven (1995)

  Seven (1995)

  nga Admin Shtuar 2,595 Shikime / 2 Likes

  Dy detektivë, nje fillestar dhe nje veteran, gjurmojnë një vrasës serial i cili përdor 7 mëkatet si një mënyrë për t’u bërë i njohur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/LD-FrbqAPDk/ Shkar

  Featured
 • Popular The Big Bounce (2004)

  The Big Bounce (2004)

  nga Admin Shtuar 739 Shikime / 1 Likes

  Shkarko Filmin https://openload.co/f/ufS85YSlsDA/ Shkarko Titrat https://openload.co/f/rmHMD76mtws/

  Featured
 • Popular Red (2010)

  Red (2010)

  nga Admin Shtuar 2,577 Shikime / 1 Likes

  Agjenti Frank Moouses ka lënë detyrën aktive dhe tani bën një jetë të qetë - shumë do të thoshin të mërzitshme .Qetësia e tij prishet kur ai zbulon se sa ai aq dhe kolegët e tjerë

  Featured
 • Popular Wanted (2008)

  Wanted (2008)

  nga Admin Shtuar 2,448 Shikime / 3 Likes

  Një punëtor i zhgënjyer zyrash mëson se ai është djali i një vrasësi profesionist, dhe se ai ka të njëjtat aftësi mbinjerëzore si babait i tij për vrasje.

  Featured

Kategorit

RSS