Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Halle Berry


 • Catwoman (2004)

  Catwoman (2004)

  nga Admin Shtuar 192 Shikime / 0 Likes

  Një grua e turpshme, e pajisur me shpejtësi, reflekset, dhe shqisat e një mace, ecën një linjë të hollë ndërmjet kriminelit dhe heroit, madje edhe si një detektiv këmbëngulje e ndjek atë, i

 • Things We Lost in the Fire (2007)

  Things We Lost in the Fire (2007)

  nga Admin Shtuar 165 Shikime / 0 Likes

  Një e ve e fton shokun më të mirë të burrit të saj për të jetuar me të dhe dy fëmijët e saj. Ndërsa ai gradualisht kthehet në jetën e tij përreth, ai i ndihmon familjes për t&

 • The Call (2013)

  The Call (2013)

  nga Admin Shtuar 219 Shikime / 0 Likes

  Kur një operator i 911 merr një telefonatë nga një adoleshente që është rrëmbyer, ajo kupton se duhet të përballet me një vrasës nga e kaluara për t'i shpëtuar jetën. Shkarko Filmi

 • Popular New Year's Eve (2011)

  New Year's Eve (2011)

  nga Admin Shtuar 1,732 Shikime / 4 Likes

  Jeta e disa çifteve dhe beqarëve në Nju Jork ndërthurur gjatë rrjedhës së Vitit të Ri. Shkarko Filmin https://openload.co/f/skynaZ7s-2w

  Featured
 • Popular Perfect Stranger (2007)

  Perfect Stranger (2007)

  nga Admin Shtuar 919 Shikime / 1 Likes

  Një gazetar shkon fshehtas që të zbuloj biznesmenin Harrison Hill si vrasësin e shoqës së saj të fëmijëris. Paraqitur si një nga viktimat e tij, ajo hyn në një lojë online si macja-dhe-miu.

  Featured
 • Popular Swordfish (2001)

  Swordfish (2001)

  nga Admin Shtuar 828 Shikime / 0 Likes

  Një renegat i fshehtë e anti-terrorizmit bashkë me hakerin me te mire ne bote (i cili është duke u përpjekur për të qëndruar jashte telasheve) kane si qellim të vjedhin miliarda në para të pista

  Featured
 • Popular Cloud Atlas (2012)

  Cloud Atlas (2012)

  nga Admin Shtuar 743 Shikime / 0 Likes

  Filmi tregon nje histori ku veprimet dhe pasojat e jeteve tona ndikohen me njera-tjetren te shkuares, te tashmes dhe te ardhmes. Sikur nje shpirt te transformoje nje vrases ne nje shpetimtar dhe nje akt miresie i vetem te shperndahet neper shekuj per te f

 • Popular X-Men: Days of Future Past (2014)

  X-Men: Days of Future Past (2014)

  nga Admin Shtuar 1,971 Shikime / 3 Likes

  Logan kthehet tek X-Men, të mbledhur nga Çarles Ksavier për të luftuar një luftë kundër roje të ashpër që kërcënojnë të eliminojnë gjithë mutantët, po ashtu dhe Magneto

  Featured

Kategorit

RSS