Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Johnny Depp


 • Popular Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)

  Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003)

  nga Admin Shtuar 318 Shikime / 0 Likes

  Kur Elizabet Suan, vajza e guvernatorit rebmehet nga Barbosa, miku i saj i femijerise Uill Terner bashkohet me Xhek Sparou nje pirat endacak te cilet duan te shpetojne Elizabeten…. Shkarko Filmin https://openload.co/f/IbxZCWjC4J0

 • Popular Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)

  Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)

  nga Admin Shtuar 872 Shikime / 2 Likes

  Kapiten Xhek Sparrou (Harabeli) me një tjetër aventurë. Një ushtri të vdekurish kërkon hakmarrje dhe i vetmi shpëtim për të është Tridhëmbëshi i Poseidonit. Shkarko Filmin https://openload.c

  Featured
 • Popular Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)

  Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)

  nga Admin Shtuar 3,542 Shikime / 7 Likes

  Jack Sparrow dhe Barbarosa ne nje kerkim per te gjetur burimin e rinise te perjetshme.Telashet fillojne kur zbulojne se Mjeker Ziu dhe Vajza e tij(ish e dashura Jack)gjithashtu po kerkojne “Fontanen e Rinise'' Shkarko Filmin https://openload.co/f/ga

  Featured
 • Popular Pirates of the Caribbean: At World's End (2007)

  Pirates of the Caribbean: At World's End (2007)

  nga Admin Shtuar 3,196 Shikime / 8 Likes

  Kapiten Barbossa, Will Turner dhe Elizabeth Swann duhet të lundrojnë në tokën e të vdekurve duke ndjekur një hartë për të shpetuar shpirtin e Jack Sparrow i cili eshte i dënuar të rrijë midis t&e

  Featured
 • Popular Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006)

  Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006)

  nga Admin Shtuar 3,117 Shikime / 10 Likes

  Jack Spar­row garon për të rimarrë zem­rën e Davy Jones për të shman­gur skllavërimin e shpir­tit të tij në shër­bimet e Jones “, sikurse dhe miqët e tjerë dhe armiq&eum

 • Popular Donnie Brasco (1997)

  Donnie Brasco (1997)

  nga Admin Shtuar 1,890 Shikime / 1 Likes

  Historia e vertete e nje agjenti te FBI-se i cili futet ne jeten e mafias si nje agjent i infiltruar. Shkarko Filmin https://openload.co/f/7GHN6s8xMbs

  Featured
 • Popular Blow (2001)

  Blow (2001)

  nga Admin Shtuar 1,370 Shikime / 4 Likes

  Historia e George Jung, njeriu që i themeloi tregun amerikan të kokainës në vitet 1970. Shkarko Filmin https://openload.co/f/kGa983vI3k0 Shkarko Titrat https://openload.co/f/H09tFjGytB0

 • Popular The Tourist (2010)

  The Tourist (2010)

  nga Admin Shtuar 1,284 Shikime / 1 Likes

  Nje ngjarje rreth Frank, nje turisti Amerikan i cili viziton Italine per ndreqjen e nje zemre te thyer. Elise eshte nje grua e jashtezakonshme e cila me qellim hyn ne jeten e tij. Shkarko Filmin http://abinitio.me/cUgoi Shkarko Titrat http://abinitio.me/r

  Featured
 • Popular Mortdecai (2015)

  Mortdecai (2015)

  nga Admin Shtuar 2,152 Shikime / 1 Likes

  Rusët mashtrues të inatosur, britaniku Mi5, një terrorist ndërkombëtar dhe një tregtues artesh gazmor Çarli Modekai, garojnë për të marrë një pikturë të vjedhur e cila thuhej se mbant

  Featured
 • Popular Public Enemies (2009)

  Public Enemies (2009)

  nga Admin Shtuar 1,885 Shikime / 3 Likes

  Federalët përpiqen ta mëposhtin gangsterin famëkeq amerikan John Dillinger, Baby Face Nelson dhe Pretty Boy Floyd gjatë një vale krimesh të cilat shpërthejnë në 1930. Shkarko Filmin https://openload.co/f/h

  Featured
 • Popular Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)

  Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007)

  nga Admin Shtuar 1,507 Shikime / 0 Likes

  Berberi Sweenedy Tod i akuzuar padrejtësisht per krimet që s’i ka kryerdo të arrestohet. Por kur del nga burgu, ai do te shndërrohet në një njeri krejt tjetër.Nëpër rrugët e Londrës tanimë

  Featured

Kategorit

RSS