Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

John Travolta


 • Broken Arrow (1996)

  Broken Arrow (1996)

  nga Admin Shtuar 180 Shikime / 0 Likes

  Terroristët vjedhin mbushje bërthamore nga ushtria amerikane, por nuk llogarisin në një pilotë dhe një roje të parkut nacional të cilët shkatërrojn planin e tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/t0nMA

 • The General's Daughter (1999)

  The General's Daughter (1999)

  nga Admin Shtuar 272 Shikime / 0 Likes

  Kur vajza e një komandanti të njohur dhe të respektuar vritet, një agjent i fshehtë është i thirrur për të shqyrtuar këtë çështje dhe gjen disa fakte të mbuluara nga lart në West

 • Face/Off (1997)

  Face/Off (1997)

  nga Admin Shtuar 288 Shikime / 0 Likes

  Për të nxjerr në pah një komplot grabitje, një agjent i FBI i nënshtrohet një operacioni, i cilipërballet meidentitetin dhe pamje fizike të njëterroristi të pamëshirshëm. Shkarko Filmin http

 • Popular Degjo Kush Po Flet 3 (1993) - Dubluar ne Shqip

  Degjo Kush Po Flet 3 (1993) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 2,648 Shikime / 15 Likes

  Xhejms dhe Moli, pasi përpiqen të vënë fëmijët e tyre, Miki dhe Xhulinë shtrat, kryejnë përsëri marrëdhënie seksuale në dhomë gjumit të tyre.Ndërkohë jashtë, një

  Featured
 • Popular Degjo kush po Flet 2 (1990) - Dubluar ne Shqip

  Degjo kush po Flet 2 (1990) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,091 Shikime / 12 Likes

  Këtë herë, një fëmijë i ri është duke ardhur, dhe kjo është një vajzë.Mbështjellë bashkërisht me konfliktin midis nënës dhe babait,Miki përfshihet në një g

  Featured
 • Popular Degjo Kush Po Flet (1989) - Dubluar ne Shqip

  Degjo Kush Po Flet (1989) - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 3,403 Shikime / 10 Likes

  Moli është një llogaritare që jeton dhe punon në qytetin e Nju Jorkut.Ajo dashurohet me një burrë simpatik, dhe shumë femnist i ciliquhet Albert. Ai e josh atë, edhe pse ai është i martuar, duke iprem

  Featured
 • Popular Be Cool (2005)

  Be Cool (2005)

  nga Admin Shtuar 1,016 Shikime / 0 Likes

  I pakënaqur me industrinë e filmit, Kili Palmer përpiqet në industrinë e muzikës, duke u takuar me të venë romantike te nje ekzekutivi muzike. Shkarko Filmin https://openload.co/f/wpTYZJVaAsY Shkarko Titrat https://

  Featured
 • Popular Swordfish (2001)

  Swordfish (2001)

  nga Admin Shtuar 825 Shikime / 0 Likes

  Një renegat i fshehtë e anti-terrorizmit bashkë me hakerin me te mire ne bote (i cili është duke u përpjekur për të qëndruar jashte telasheve) kane si qellim të vjedhin miliarda në para të pista

  Featured
 • Popular Savages (2012)

  Savages (2012)

  nga Admin Shtuar 547 Shikime / 0 Likes

  Beni dhe Çoni janë dy miq të pandarë që fëmijë, ata kanë krijuar një biznes mjaft të mirë me kultivimin e mariuhanës, ata ndajnë sëbashku dhe dashurojnë të njëjtën

  Featured
 • Popular I Am Wrath (2016)

  I Am Wrath (2016)

  nga Admin Shtuar 4,283 Shikime / 1 Likes

  Një burrë planifikon të vendosë vetë drejtësi pasi policia nuk mundet të kapë vrasësin e gruas së tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/eTrcAWwtMlI

  Featured
 • Popular Grease (1978)

  Grease (1978)

  nga Admin Shtuar 1,081 Shikime / 1 Likes

  Vajza e mirë Sandy dhe mekaniku Danny bien në dashuri gjatë verës. Por kur ata papritur zbulojnë se janë në të njëjtën shkollë të mesme, do të jenë në gjendje për të rind

  Featured
 • Popular The Taking of Pelham 1 2 3 (2009)

  The Taking of Pelham 1 2 3 (2009)

  nga Admin Shtuar 630 Shikime / 0 Likes

  Disa burra të armatosur marrin peng një tren ne metrone e Nju Jorkut, duke mbajtur peng pasagjeret në këmbim te një shpërblimi,dhe duke e kthyer punën e një ditë te zakonshme ne nje loje krimi te fshehur pas me

  Featured
 • Popular Pulp Fiction (1994)

  Pulp Fiction (1994)

  nga Admin Shtuar 1,098 Shikime / 0 Likes

  Pumpkin e Honey Bunny vendosin të grabisin tavolinën në të cilën po hanin. Vinsent e Jules janë dy gangësterë që duhet të kryjnë një punë. Vinsent është i shqetësuar sepse duh

  Featured

Kategorit

RSS