Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Nicolas Cage


 • Popular Looking Glass (2018)

  Looking Glass (2018)

  nga Admin Shtuar 1,396 Shikime / 2 Likes

  Një çift, për të hedhur pas humbjen e vajzës, zhvendosen nga qyteti dhe bëhen pronarë të një hoteli në një qytezë të vogël. Pas ardhjes së tyre, fillojnë të ndodhin shu

 • Stolen (2012)

  Stolen (2012)

  nga Admin Shtuar 287 Shikime / 0 Likes

  Nje ish hajdut i cmendur fillon kerkimet per vajzen e tij te cilen e kane rrembyer dhe e mbajne peng ne bagazhin e nje taksie. Shkarko Filmin https://openload.co/f/oUwxNN_lqS0

 • Next (2007)

  Next (2007)

  nga Admin Shtuar 220 Shikime / 0 Likes

  Një magjistar nga Las Vegas që mund të shohë të ardhmen është i ndjekur nga agjentët e FBI që kërkojnë për të përdorur aftësitë e tij për të parandaluar një sul

 • Popular Windtalkers (2002)

  Windtalkers (2002)

  nga Admin Shtuar 430 Shikime / 2 Likes

  Dy marinsa amerikan në Luftën e Dytë Botërore janë caktuar për të mbrojtur një marinar tëNavajo, që duhet përdorur gjuhen e ti si një radio shifër të pathyeshme. Shkarko Filmin https://

 • Face/Off (1997)

  Face/Off (1997)

  nga Admin Shtuar 288 Shikime / 0 Likes

  Për të nxjerr në pah një komplot grabitje, një agjent i FBI i nënshtrohet një operacioni, i cilipërballet meidentitetin dhe pamje fizike të njëterroristi të pamëshirshëm. Shkarko Filmin http

 • Popular Trespass (2011)

  Trespass (2011)

  nga Admin Shtuar 456 Shikime / 1 Likes

  Pasi mbahen peng për shpërblim, telashet e një burri dhe gruaje bëhen edhe më të tmerrshme në mes të zbulimit të tradhtisë dhe mashtrimit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/hlUT-wQverQ Shkarko Titrat ht

 • Popular Outcast (2014)

  Outcast (2014)

  nga Admin Shtuar 3,903 Shikime / 10 Likes

  Vajza dhe djali i një perandori kinez së bashkume një skuadër misterioze, luftojnë për të rrëzuarvëllanë e tyre mizor, i cili kërkon vdekjen e tyre. Shkarko Filmin https://openload.co/f/DJa1hGPseKg

  Featured
 • Popular USS Indianapolis: Men of Courage (2016)

  USS Indianapolis: Men of Courage (2016)

  nga Admin Shtuar 7,196 Shikime / 3 Likes

  Historia e vërtetë e dhimbshme e ekuipazhit të ASHBA Indianapolis, të cilët ngecën në ujërat filipinë për pesë ditë pas dorëzimit të armëve atomike që do i jepnin fund Luft&eu

  Featured
 • Popular Dog Eat Dog (2016)

  Dog Eat Dog (2016)

  nga Admin Shtuar 1,473 Shikime / 4 Likes

  Një skuadër ish të burgosurish punësohen nga një mafioz nga Klivlandi për të rrëmbyer vajzën e një gangsteri rival.... Shkarko Filmin https://openload.co/f/xhYYuH1BJI4

  Featured
 • Popular Army of One (2016)

  Army of One (2016)

  nga Admin Shtuar 869 Shikime / 0 Likes

  Një qytetar amerikan vihet në ndekje të Osama Bin Ladenit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/vH4xHDDdXCE

  Featured
 • Popular Season of the Witch (2011)

  Season of the Witch (2011)

  nga Admin Shtuar 1,917 Shikime / 3 Likes

  Kalorësit e shekullit të 14-të transportojnë një magjistare në një manastir, ku murgjit nxjerrin në përfundim se fuqitë e saj mund të jenë burim i një sëmundjeje. Shkarko Filmin https:/

  Featured
 • Popular Lord of War (2005)

  Lord of War (2005)

  nga Admin Shtuar 2,106 Shikime / 0 Likes

  Një tregtar armësh ballafaqon moralin e punës së tij teksa ndiqet nga një agjent Interpoli. Shkarko Filmin https://openload.co/f/g202BogCQ1s

  Featured
 • Popular Tokarev (2014)

  Tokarev (2014)

  nga Admin Shtuar 913 Shikime / 1 Likes

  Kur vajza e një krimineli rrëmbehet, ai mbledh grupin e tij të vjetër dhe kërkon vetë drejtësinë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/RL9JRoeI9co

  Featured
 • Popular Dying of the Light (2014)

  Dying of the Light (2014)

  nga Admin Shtuar 1,747 Shikime / 0 Likes

  Kur një sëmundje shkatërruese kërcënon t’i japë fund karrierës së Evan Leikut në CIA, ai shkon fshehurazi në ndjekje të një terroristi që e ka torturuar gjatë një misioni t&e

  Featured
 • Popular Matchstick Men (2003)

  Matchstick Men (2003)

  nga Admin Shtuar 460 Shikime / 0 Likes

  Nje artist fobik dhe mbrojtesi i tij jane ne prag te realizimit te nje mashtrimi, kur papritur shfaqet vajza e tij adoleshente… Shkarko Filmin https://openload.co/f/J8yHWJKjeps

 • Popular The Trust (2016)

  The Trust (2016)

  nga Admin Shtuar 3,422 Shikime / 0 Likes

  Një çift policësh që hetonin një hyrje droge ngecin në një vjedhje misterioze të një kasaforte. Shkarko Filmin https://openload.co/f/iFNnqVU6j8Q/

  Featured

Kategorit

RSS