Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu

Charlize Theron


 • Popular Young Adult (2011)

  Young Adult (2011)

  nga Admin Shtuar 1,123 Shikime / 0 Likes

  Menjëherë pas divorcit të saj, një shkrimtare kthehet në shtëpinë e saj në një qytetë te vogël në Minesota, në kërkim për të rindezur një romancë me ish-të dash

  Featured
 • Popular The Italian Job (2003)

  The Italian Job (2003)

  nga Admin Shtuar 1,259 Shikime / 0 Likes

  Në Venecia, Itali, një ekip i ekspertëve të thesareve vjedhë një shumë prej 35 milionë dollarëve në shufra të arit.Një nga ekspertet e tradhtonbandëndhe e merr të gjithë arin p&eum

  Featured
 • Popular Sweet November (2001)

  Sweet November (2001)

  nga Admin Shtuar 1,653 Shikime / 1 Likes

  Nelson është një njeri i përkushtuar ndaj punës së tij të reklamave në San Francisko. Një ditë, teksa po bënte një test shoferi në DMV, ai takon Sarën. Ajo është shumë e

  Featured
 • Popular Mad Max: Fury Road (2015)

  Mad Max: Fury Road (2015)

  nga Admin Shtuar 1,157 Shikime / 3 Likes

  Një histori apokaliptike e vendosur në të ardhmen e largët të planetit tonë, në një peisazh të zymtë e të shkretë ku njerëzimi është thyer, dhe pothuajse të gjithë luftoj

  Featured
 • Popular The Devil's Advocate (1997)

  The Devil's Advocate (1997)

  nga Admin Shtuar 1,440 Shikime / 3 Likes

  Një avokat merr më shumë seç ka kërkuar kur mëson se shefi i tij është vetë Luciferri. Shkarko Filmin http://abinitio.me/V9Wxu Shkarko Titrat http://abinitio.me/QshPv

  Featured

Kategorit

RSS