Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Katherine Heigl


 • Knocked Up (2007)

  Knocked Up (2007)

  nga Admin Shtuar 248 Shikime / 1 Likes

  Gazetarja, që po ngjit shkallët e karrierës, Alisona Skot, ndeshet me një pengesë serioze në jetën e saj, pasi kalon një natë me të papërgjegjshmin, Ben Ston. Pasi ngelet shtatzënë, jo vet&e

 • Popular One for the Money (2012)

  One for the Money (2012)

  nga Admin Shtuar 672 Shikime / 1 Likes

  Stefani Plam është pa punë dhe e sapo divorcuar. Ajo fillon punë si agjente private te kompania e kushëririt të saj dhe detyra e saj e parë është të gjejë një ish polic të kërkuar, q&eu

  Featured
 • Popular Killers (2010)

  Killers (2010)

  nga Admin Shtuar 830 Shikime / 0 Likes

  Një grua në pushime takohet me burrin ideal dhe martohet me të. Mirpo pas 3 vitesh kupton qe burri i saj ishte nje vrasës profesional ku babai i saj tenton ta vrasë pasi kishte urdhera nga agjensia e tij. Shkarko Filmin https://op

  Featured
 • Popular Home Sweet Hell (2015)

  Home Sweet Hell (2015)

  nga Admin Shtuar 1,017 Shikime / 0 Likes

  Don Shampein duket sikur ka gjithçka në jetën e tij, por kur gruaja e tij Mona merr vesh për tradhëtinë e tij me shitësen e re bukuroshte, Mona, nuk do të ndalet para asgjëje për të ruajtur “l

  Featured
 • Popular One for the Money (2012)

  One for the Money (2012)

  nga Admin Shtuar 3,121 Shikime / 0 Likes

  E papunë dhe e sapo divorcuar Stefania gjen një punë si agjente garancish (gjahtare kokash) në biznesin e kushëririt të saj, ku detyra e saj e parë e vë atë në gjurmët e një polici të kë

  Featured
 • Popular Life as We Know It (2010)

  Life as We Know It (2010)

  nga Admin Shtuar 2,783 Shikime / 1 Likes

  Dy beqarë të rritur bëhen kujdestarë të një vajzë jetimë kur miqtë e tyre të përbashkët vdesin në një aksident. Shkarko Filmin http://abinitio.me/bug6H Shkarko Titrat http://abinitio.me

  Featured
 • Popular Jackie & Ryan (2014)

  Jackie & Ryan (2014)

  nga Admin Shtuar 807 Shikime / 0 Likes

  Një endacak modern trenash që përpiqet të bëhet një muzikant i suksesshëm dhe një nënë beqare që lufton për kujdestarinë e së bijës, luftojnë rrethanat duke u bashkuar në

  Featured

Kategorit

RSS