Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Naomi Watts


  • Popular Stay (2005)

    Stay (2005)

    nga Admin Shtuar 776 Shikime / 0 Likes

    Ky film përqëndrohet në përpjekjet e një psikiatri për të parandaluar vetëvrasjen e një prej pacientëve të tij ndërkohë që mundohet dhe vetë të mbahet i mbërthyer pas rea

    Featured

Kategorit

RSS