Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Clive Owen


 • Popular Trust (2010)

  Trust (2010)

  nga Admin Shtuar 547 Shikime / 1 Likes

  Nje adoleshente eshte vene ne shenjester nga nje abuzues seksual online… Shkarko Filmin https://openload.co/f/6Lcf9j49Fs0 Shkarko Titrat https://openload.co/f/AM3poC2Joes

  Featured
 • Popular Beyond Borders (2003)

  Beyond Borders (2003)

  nga Admin Shtuar 746 Shikime / 0 Likes

  Përtej Kufijve është një tregim epik i romancës së trazuar midis dy të dashuruarve parashtruara kundër zonave më të rrezikshme në botë. Shkarko Filmin https://openload.co/f/MFbFcJA8RBA

  Featured
 • Popular Last Knights (2015)

  Last Knights (2015)

  nga Admin Shtuar 2,891 Shikime / 2 Likes

  Një luftëtar ngrihet kundër një princi të korruptuar dhe sadist për t’u hakmarrë për mjeshtërin e tij të përbuzur. Shkarko Filmin https://openload.co/f/POiwviGRU3w Shkarko Titrat https://openloa

  Featured
 • Popular Closer (2004)

  Closer (2004)

  nga Admin Shtuar 1,556 Shikime / 1 Likes

  Marrëdhënia e dy çifteve komplikohet kur burri nga njëri prej çifteve njeh gruan e tjetrit. Shkarko Filmin https://openload.co/f/jup6YYc9HlE

  Featured
 • Popular Inside Man (2006)

  Inside Man (2006)

  nga Admin Shtuar 1,531 Shikime / 1 Likes

  Një polic, një grabitës bankash dhe një komisioner i fuqishëm futen në negociata ku janë të përfshira shumë rreziqe, kjo pas veprimeve fantastike të kriminelit në një situatë pengmarrje

Kategorit

RSS