Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Jim Carrey


 • Popular Nje Histori Krishtlindjesh 2009 - Dubluar ne Shqip

  Nje Histori Krishtlindjesh 2009 - Dubluar ne Shqip

  nga Admin Shtuar 1,267 Shikime / 4 Likes

  Në 1843, Ebenezer Scrooge, një huadhënës i keq dhe dorështrënguar jeton në njështëpi në Londër ai përbuz çdo gjë që mishëron gëzimin dhe frymën e Krishtlindjeve. S

  Featured
 • Popular Liar Liar (1997)

  Liar Liar (1997)

  nga Admin Shtuar 602 Shikime / 0 Likes

  Një avokat i shpejtë nuk mund të gënjejë për 24 orë për shkak të ditëlindjes së djalit të tij të dëshironi pasi avokati i kthen djalin e tij poshtë për herë të fundi

  Featured
 • Popular Me, Myself & Irene (2000)

  Me, Myself & Irene (2000)

  nga Admin Shtuar 1,386 Shikime / 2 Likes

  Një polic i këndshëm e me ç'rregullim shkëputës të identitetit, duhet të mbrojë një grua që po ia mbath nga ish i dashuri dhe bashkëpunëtorët e tij. Shkarko Filmin https://openload.co

  Featured
 • Popular Dumb and Dumber To (2014)

  Dumb and Dumber To (2014)

  nga Admin Shtuar 1,223 Shikime / 2 Likes

  20 vjet që nga aventura e tyre e parë, Lloyd dhe Harri shkojnë në një udhëtim për të gjetur vajzën e sapo zbuluar të Harrit, e cila është dhënë për adoptim. Shkarko Filmin https://

  Featured
 • Popular Bruce Almighty (2003)

  Bruce Almighty (2003)

  nga Admin Shtuar 5,559 Shikime / 9 Likes

  Nje djale qe i ankohet zotit per fatin e tij te keq qe ka.Dhe zoti i jep fuqite e tij vetem per nje jave dhe ai do ta shikoje sa e veshtire dhe e bukur eshte te jesh zot ...

  Featured

Kategorit

RSS