Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Cameron Diaz


 • Popular Annie (2014)

  Annie (2014)

  nga Admin Shtuar 1,101 Shikime / 3 Likes

  Një fëmijë i birësuar, e cila jeton me nënën e saj të keqe kujdestare, e sheh ndryshimin në jetën e saj kur biznesmeni dhe njëkohësisht Kandidati kryesor për Kryetar Bashkie i New York-ut, e p&eu

  Featured
 • Popular Gangs of New York (2002)

  Gangs of New York (2002)

  nga Admin Shtuar 1,156 Shikime / 0 Likes

  Në vitin 1863, Amsterdam Vallon kthehet në zonën e Pesë Pikeshit të New York City i cili kërkon hakmarrje kundër Bill kasapit, vrasësit të babait të tij. Shkarko Filmin https://openload.co/f/35l05Q3XRB0

  Featured
 • Popular The Holiday (2006)

  The Holiday (2006)

  nga Admin Shtuar 1,520 Shikime / 1 Likes

  Dy gra me probleme me meshkujt bien në ujdi që të ndërrojn shtëpitë me njëra-tjetrën në vende të ndryshme, ku secila takohen dhe bien në dashuri me djem vendas. Shkarko Filmin http://abinitio.me/yFsDz

  Featured
 • Popular Sex Tape (2014)

  Sex Tape (2014)

  nga Admin Shtuar 1,666 Shikime / 0 Likes

  Kur Jay dhe Annie u lidhen per here te pare, mendonin se kishin rene ne dashuri por dhjete vjet me vone dhe me dy femije se bashku pasioni i tyre duket qe eshte venitur. Per te rritur pak pasionin ata vendosin te bejne nje video ku te provojne te gjithe s

  Featured
 • Popular The Counselor (2013)

  The Counselor (2013)

  nga Admin Shtuar 1,832 Shikime / 2 Likes

  Një avokat e gjen veten ngusht kur përfshihet në trafikimin e drogës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/zucLDjzOcCE/

  Featured
 • Popular Knight and Day (2010)

  Knight and Day (2010)

  nga Admin Shtuar 1,713 Shikime / 3 Likes

  Një grua e re involvohet me një spiun të turpëruar që është duke u përpjekur për të pastruar emrin e tij.Regjisor:James MangoldAktorë:Tom Cruise, Cameron Diaz, Peter Sarsgaard

  Featured
 • Popular What Happens In Vegas (2008)

  What Happens In Vegas (2008)

  nga Admin Shtuar 2,730 Shikime / 2 Likes

  Shkarko Filmin Shkarko Titrat Ngjarja zhvillohet ne Vegas!Dy persona pas nje nate qejffi dhe ne gjendje tëdehur martohen!Njeri nga to fiton nje xheckpot!Te palumutur mundohen te ndahen dhe te perfitojne sa me shume para por dashurohen gjate kesaj koh

Kategorit

RSS