Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Ryan Reynolds


 • Buried (2010)

  Buried (2010)

  nga Admin Shtuar 159 Shikime / 0 Likes

  Paul është një shofer kamioni që punon në Irak. Pas një sulmi nga një grup irakianësh, ai zgjohet dhe e gjen veten të mbyllur në një arkivol. Me vetëm një çakmak dhe një telefon,

 • Popular The Hitmans Bodyguard (2017)

  The Hitmans Bodyguard (2017)

  nga Admin Shtuar 313 Shikime / 0 Likes

  Truproja më i mirë në botë tani ka një klient të ri, qitësin më të mirë në botë, i cili duhet të dëshmojë në Gjykatën Ndërkombëtare të Drejtësisë

 • Popular Woman in Gold (2015)

  Woman in Gold (2015)

  nga Admin Shtuar 426 Shikime / 0 Likes

  Maria Altman, një refugjate çifute tetëdhjetëvjeçare, shqetëson qeverinë austriake për të rimarrë veprat e artit që ajo beson se i përkasin me të drejtë familjes së saj. Shkark

 • Popular The Captive (2014)

  The Captive (2014)

  nga Admin Shtuar 372 Shikime / 0 Likes

  Tetë vjet pas zhdukjes së Kasandrës, disa incidente shqetësuesetregojnë se ajo është ende gjallë. Policia, prindërit dhe vetë Kasandra,do të përpiqet të zgjidh misterin e zhdukjes së sa

 • Popular The Proposal (2009)

  The Proposal (2009)

  nga Admin Shtuar 1,952 Shikime / 1 Likes

  Margareti është maniake e punës, shefe e redaksisë së botimeve të reja, karriera e së cilësvihet papritur në rrezik kur viza i mohohet dhe merr një paralajmërim për rikthim në atdheun e saj,

  Featured
 • Popular The Change Up (2011)

  The Change Up (2011)

  nga Admin Shtuar 2,401 Shikime / 2 Likes

  Dave eshte nje njeri i martuar me dy femije dhe ka nje grua te dashur, dhe Mitch eshte nje njeri i vetem, i cili eshte ne lfillimet e jetes se tij seksuale. Nje nate fatale, ndersa Mitch dhe Dave po urinoni ne nje shatervan, godet rrufeja dhe ata nderrojn

  Featured
 • Popular Criminal (2016)

  Criminal (2016)

  nga Admin Shtuar 2,371 Shikime / 3 Likes

  Aftësitë dhe kujtimet e një agjenti të vdekur të CIA-s i vendosen një të burgosuri të rrezikshëm dhe të pa parashikueshëm. Shkarko Filmin https://openload.co/f/FuZ_E9iF9rY

  Featured
 • Popular Safe House (2012)

  Safe House (2012)

  nga Admin Shtuar 1,785 Shikime / 4 Likes

  Një agjent i ri i CIA-s është ngarkuar me detyren për të gjurmuar lidhur me arratisjen nga shtepia e sigurtë. Por kur kjo shtepi sulmohet ai është i detyruar të heq dorë nga detyra e tij. Shkarko Filmin ht

  Featured
 • Popular Smokin' Aces (2006)

  Smokin' Aces (2006)

  nga Admin Shtuar 642 Shikime / 1 Likes

  Kur një artist i Las Vegasit i kthyer në spiun me emrin Badi Izrael vendos të dëshmojë kundër bandës, duket se shumë njerëz duan ta heqin qafe. Shkarko Filmin https://openload.co/f/V6FomSMel_k/ Shkarko Titrat h

  Featured

Kategorit

RSS