Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Penelope Cruz


 • Popular Nine (2009)

  Nine (2009)

  nga Admin Shtuar 3,132 Shikime / 1 Likes

  Regjisori i famshëm i filmit Guido Contini lufton për të gjetur harmonin në jetën e tij profesionale dhe personale, pasi ai përfshihet në një marrëdhënie dramatike me gruan e tij, dashnoren e tij, muzat e

  Featured
 • Popular Blow (2001)

  Blow (2001)

  nga Admin Shtuar 1,373 Shikime / 4 Likes

  Historia e George Jung, njeriu që i themeloi tregun amerikan të kokainës në vitet 1970. Shkarko Filmin https://openload.co/f/kGa983vI3k0 Shkarko Titrat https://openload.co/f/H09tFjGytB0

 • Popular Vicky Cristina Barcelona (2008)

  Vicky Cristina Barcelona (2008)

  nga Admin Shtuar 2,376 Shikime / 2 Likes

  Dy shoqe në pushime verore në Spanjë bëhen të dashurat e të njëjtit piktorë, në dijeni se ish-gruaja e tij, me të cilin ai ka një marrëdhënie të stuhishme, është gati për

  Featured
 • Popular The Counselor (2013)

  The Counselor (2013)

  nga Admin Shtuar 1,836 Shikime / 2 Likes

  Një avokat e gjen veten ngusht kur përfshihet në trafikimin e drogës. Shkarko Filmin https://openload.co/f/zucLDjzOcCE/

  Featured

Kategorit

RSS