Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Michelle Pfeiffer


 • Popular Personal Effects (2009)

  Personal Effects (2009)

  nga Admin Shtuar 390 Shikime / 0 Likes

  Walter, 24 vjeçar, është një mundës, duke konkurruar për një vend në ekipin kombëtar, kur ai mëson për vdekjen brutale të motrës së tij. Ai vjen në shtëpi për të n

 • Popular Frankie and Johnny (1991)

  Frankie and Johnny (1991)

  nga Admin Shtuar 1,429 Shikime / 1 Likes

  Shkarko Filmin http://abinitio.me/AbmID Johnny sapo është liruar nga burgu, dhe merr punësohet në një kafene pranë kamerieres Frankie. Frankie është pak vetjake, por Johnny përcaktohet që romanca e tyre do

  Featured

Kategorit

RSS