Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Jennifer Lopez


 • Popular An Unfinished Life (2005)

  An Unfinished Life (2005)

  nga Admin Shtuar 505 Shikime / 0 Likes

  Një grua e pafat, e dëshpëruar për të siguruar kujdes për vajzën e saj, shpërnguled te babai i saj me të cilin ka vite që nuk flisnin. Ndërkohë, ata mësojnë të falin njëri-tje

  Featured
 • Popular Bordertown (2006)

  Bordertown (2006)

  nga Admin Shtuar 732 Shikime / 2 Likes

  Një gazetare heton një seri vrasjesh pranë fabrikave në pronësi amerikane аfër kufirit në Juarez dhe El Paso. Shkarko Filmin https://openload.co/f/ApBiI_Y6qGQ Shkarko Titrat https://openload.co/f/3dEb6oLMRkI

 • Popular The Boy Next Door (2015)

  The Boy Next Door (2015)

  nga Admin Shtuar 2,392 Shikime / 5 Likes

  Kler (Xhenifer Lopez), një grua e tradhëtuar nga burri i saj, kalon një natë të nxehtë me një djalë më të ri, Noan, i cili jeton ngjitur me shtëpinë e saj. Por ngjarjet do të marrin një

  Featured
 • Popular The Back-up Plan (2010)

  The Back-up Plan (2010)

  nga Admin Shtuar 1,858 Shikime / 2 Likes

  Një komedi romantike përqëndruar në një grua që e koncepton binjakët me anë të mbarësimit artificial, vetëm për të takuar njeriun e ëndrrave të saj në të njëjtë

  Featured
 • Popular Parker (2013)

  Parker (2013)

  nga Admin Shtuar 2,931 Shikime / 7 Likes

  Një hajdut me kod të veçantë etik tradhëtohet nga ekipi i tij. Duke formuar një aleancë të pazakontë me një grua brenda grupit, ai planifikon t'u marr paratë e vjedhura.

  Featured

Kategorit

RSS