Albkino.co | Filma me Titra Shqip
Mirëserdhët!
Kyçu / Regjistrohu

Sharon Stone


 • Catwoman (2004)

  Catwoman (2004)

  nga Admin Shtuar 192 Shikime / 0 Likes

  Një grua e turpshme, e pajisur me shpejtësi, reflekset, dhe shqisat e një mace, ecën një linjë të hollë ndërmjet kriminelit dhe heroit, madje edhe si një detektiv këmbëngulje e ndjek atë, i

 • Popular Intersection (1994)

  Intersection (1994)

  nga Admin Shtuar 304 Shikime / 2 Likes

  Vincent Eastman duhet të zgjedhë në mes të gruas së tij prej 16 viteve, Sally, dhe të dashurës së tij te re, Olivia. Paraftyrimet e shpeshta shpjegojn sfondin për martesën dhe aferën. Shkarko Filmin h

 • Popular The Specialist (1994)

  The Specialist (1994)

  nga Admin Shtuar 779 Shikime / 0 Likes

  Nje grua josh nje ekspert bombash dhe e perfshin ate per te shkateruar mafjen qe i ka vrare familjen… Shkarko Filmin https://openload.co/f/vhdOKoLKoQ0

 • Popular Casino (1995)

  Casino (1995)

  nga Admin Shtuar 1,299 Shikime / 0 Likes

  Lakmia, mashtrimi, partë, pushti, dhe vrasja ndodhin në mes dy miqve më të mirë mafioz, dhe një grua bëhet me trofe si një perandorësh kumore. Shkarko Filmin https://openload.co/f/M6c7DQ5_HFs Shkarko Titrat htt

  Featured
 • Popular Sliver (1993)

  Sliver (1993)

  nga Admin Shtuar 2,192 Shikime / 2 Likes

  Carly Norris është një redaktor librash që jeton në Nju Jork i cili shpërngulet në ndërtesë Sliver. Carly takon dy nga fqinjët e saj të ri, autorin Jack Lansford dhe ... Shkarko Filmin https://openloa

  Featured
 • Popular Basic Instinct 2 (2006)

  Basic Instinct 2 (2006)

  nga Admin Shtuar 1,185 Shikime / 0 Likes

  Novelistja Catherine Tramell është përsëri në telashe me ligjin, dhe Scotland Yard emëron psikiatrin Dr. Michael Glass për ta vlerësuar atë. Ashtu, si Detektivi Nick Curran para tij, Glass është i mag

  Featured
 • Popular Basic Instinct (1992)

  Basic Instinct (1992)

  nga Admin Shtuar 1,014 Shikime / 1 Likes

  Një detektiv i policisë është i ngarkuar me hetimin e një vrasje brutale, në të cilën mund të jetë e përfshirë një grua e bukur dhe joshëse .Regjisor:Paul VerhoevenAktorë:Michael D

  Featured
 • Popular Lovelace (2013)

  Lovelace (2013)

  nga Admin Shtuar 959 Shikime / 0 Likes

  Historia e Linda Lovelace e cila perdoret dhe abuzohet nga industria e pornos me lejen e bashkeshortit te saj , perpara se te merrte kontrollin e jetes se saj.

  Featured
 • Popular Border Run (2012)

  Border Run (2012)

  nga Admin Shtuar 444 Shikime / 0 Likes

  Nje gazetare amerikane ne kerkim te vellait te sajte zhdukur ne kufirin midis SHBA-se dhe Meksikes.

Kategorit

RSS